2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

selencecim canım nasılsınız iyisiniz dimi kızınla beraber?isim bulabildin mi?bak ben sana bir tane önereyim istersen.aklıma geldikçede yazarım sana.yezda nasıl isim?

selencecim canım nasılsınız iyisiniz dimi kızınla beraber?isim bulabildin mi?bak ben sana bir tane önereyim istersen.aklıma geldikçede yazarım sana.yezda nasıl isim?

sağol canım iyiyiz sayılı günlerimizi geçirmeye çalışıyoruz :)
alışmışız sana işlerinden dolayı az geliyorsun özlüyoruz seni valla eksikliğin hissediliyor.
şimdilik isme karar veremedik ama buldukça yazıyorum listeye senin bulduğun isimde değişikmiş onuda listeye ekliyorum canım sen buldukça yaz fikirlere çok ihtiyacım var
ayliz ve seni çokk öpüyoruz bitanem

sağol canım iyiyiz sayılı günlerimizi geçirmeye çalışıyoruz :)
alışmışız sana işlerinden dolayı az geliyorsun özlüyoruz seni valla eksikliğin hissediliyor.
şimdilik isme karar veremedik ama buldukça yazıyorum listeye senin bulduğun isimde değişikmiş onuda listeye ekliyorum canım sen buldukça yaz fikirlere çok ihtiyacım var
ayliz ve seni çokk öpüyoruz bitanem

bende sizleri çok özlüyorum canım.ama ne yapalım doğum iznime kadar çalışacağım rabbim sağlık verirse inşallah.iş yerinde çok bunaldığımda kızlar şimdi ne güzel sohbet ediyordur diye kendimi aranızda hayal ederek mutlu hissediyorum.bizde sizi çok öpüyoruz canım.:1hug: a.s. :nazar:

bundan sonra vakit inşallah sağlıkla daha daha hızlı geçicek.birde bakmışız kucaklarımızda minikle taze anneler olarak.hepinize sağlık ve mutluluk diliyorum.rabbim hiçbir şeyin eksikliğini vermesin.bebek özlemi çeken tüm anne adaylarıdana nasip etsin en kısa zamanda inşallah.içimden dua ederek yazmak geldi.belki dilek kapıları açıktır.inşallah kabul olur.amin.

oğlum geliyor kızlar. buketcim eklersin % 95 erkek derken oğluşum pipisini gösterdi doktorda işte bu pipisi dedi. ben kız istiyordum çok.olsun ilk bebeğim ne olursa boyu 18 cm. kilosu 200-250 gr arasında. normal allaha şükür.
nazancım seninde oğluşun hayırlı olsun.

saol canim benim seninde oglun hayirli olsun

selam kızlar.bugün burası ne kadar hareketliymiş.
cinsiyeti öğrenen arkadaşlar gözünüz aydın sağlıkla büyüsünler inşallah.nazancım aslanlar gibi 2 oğlun oluyor.bende 2 güzel bir rakam 2 de kal derim.bende 2.yi düşünüyorum.ama bundan 4-5 yıl sonra.sağlıklı olması çok güzel ultrasonunada baktım maşallah 41 kere.sağlıkla kucağına al abiside bayıla bayıla sevsin onu.
lavinia canım ben çok yoğun çalışıyorum o yüzden fazla giremiyorum.sizler iyisiniz ya o bana yeter.yolu yarıladık.inşallah güzel bir şekilde de doğum yapar tekrar görüşürüz.
ben dün akşam kasıldım kaldım evin içinde bile yürüyemedim.ağlaya ağlaya uyumuşum.çok kasıldı bacağım.bugün doktorumu aradım 3 lü testin sonucu iyi çıkmış.7 kasımda randevum var o zaman bakacak kanda ne var ne yok diye.
bundan sonra hep mutlu haberler alalım inşallah çok öpüyorum.

canim benim tsk ederim, sonunda ogrendim rahatladim, artik alisverise baslayabilirimsositososito

selam kızlar midesi ekşiyen varmı:bbo: benim yaklaşık 1 hafta 10 gündür başladı elma yiyerek bastırıyorum fayda ediyor ama çok erken değilmi yaaaa kıraplarda var bu gün parkta biarkadaşla oturuyorduk kalktık yürümek için birden belime krampsenağlama girdi allahtan çok uzun sürmüyor geçiyor yürütmiyecek kadarda değil çok şükür benim midemden başladı büyüme karnımla bir sizinde öylemi:ecrin_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek:

selam kızlar midesi ekşiyen varmı:bbo: benim yaklaşık 1 hafta 10 gündür başladı elma yiyerek bastırıyorum fayda ediyor ama çok erken değilmi yaaaa kıraplarda var bu gün parkta biarkadaşla oturuyorduk kalktık yürümek için birden belime krampsenağlama girdi allahtan çok uzun sürmüyor geçiyor yürütmiyecek kadarda değil çok şükür benim midemden başladı büyüme karnımla bir sizinde öylemi:ecrin_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek:

canim bendede var migde eksimesi birkac gundur, birsey yemeye korkuyorum ya bir arkadas maalox diye bir ilac onerdi, agizda emilen turden birseymis cok faydasi varmis turkiyede varmi bilmiyorum ama birbak istersen bende alicam en kisa zamanda

nazancim hadi gözün aydin canim bugünden beri simin kurabiyeleriyle ugrasiyodum giremedim oh rahatladin ne güzel saglikla kucagina aldigin günleride görürsün ins

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Erkek
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
gülen yüz........................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Meltoo............................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sabırsızım.......................10 Haziran...........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart
fencidmlrms....................14 Haziran...........21 Mart..........cinsiyet.....Erkek
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
osslem...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
Zuzucuuuk......................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart..........cinsiyet.....Kız
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
mehlika10......................24 Haziran...........31 Mart..........üçüz annesi..........
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Kız
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
emelyucel..............................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
:nazar: 24 erkek :nazar: 33 kız :nazar: Yokmu arttıran?

.....emelyucel
.....fencidmlrs
.....xnazanx....................oğlunuz................ uğurlu gelsin canlarım.....

kızlar günaydın nasılsınız kaçgündür giremedim
keyifler nasıl geçmişi hala okumadım bebişler iimi
bugün saat 2 de ultrasona gideceğim ölüyorum heycen dan meraktan bebğim iyidir umarım ve bugün cinsiyetinide öğreneceğim büyük ihtimal uyuyamadım ya resmen çatlıycam oy
allahım umarım bebişim iyidir onun iyi olduğunu göreyim cinsiyreeti sorun değil
ün kendi doktorum yoktu başka bi doktora gitiim kadın beni deli etti ya baska doktorum hastasıyım diye
töbe bideah doktorumdan şaşarmıyım ben
ben diyorum bakın hanfendi
bebğimi nmerak ediyorum görmek istiyorum oozaman diyor eve bitane ultraon aleyti al nası sinir oldum varya
ben de dedim zaten doktorum yok di
ye size geldim o olsaydı gelmezdim oh iyiki dedim
demesem çatlardım kesin

günaydın şekerler fencidmlrms hayırlı olsun... öğren mişsin inş hayırlı evlet olurlar. che_guevera_ sitres yapma jnm anlayışsızlar çıkıyo işte böyle.aslındaultrasyon alma fikri fena değil :)eşim bana hep bitane alsak nasıl oluyor diyip duruyodu.sürekli bakarız bebişe diye ... sen sakın ol canım bebişte uzulur umarım herşey yolundadır.dr donuşu yaz hemen emi streste yooookkkkk.

niloş benim 2 gün önce aşırı karnım ağrıdı .ama gözümden yaşlar akıyodu artık dr umuzu aradım hemen aslında midem den dolyı imiş. ben hap içemiyorum rennie duo diye bi şurup verdi onu kullnıyorum ve hamd olsun şu an bi şikayetim yok dun gece sadece dışım çok ağrıdı .şimdi ise biraz bakalım ne yapcaz.umarım gecer sende ihmal etme jnm dr una bi danış

evet aslında para olacak alacan bitane
ay kızlar ya benim bir arkadas var
35 yasında tüp bebk için uğrasıyordu
5 tane yumurtası dölllenmiş bu gün gidecek rahime yerleştirecekler nasıl sevindim anlatamam
ay canım ya ölüyor mutluluktan 10 yıllık
evli allahım isteyen herkesi bebl sahibi etsin bizlerede kucağımıza almayı kızmet etsin sağlıcakla

tabiki haber verecem size vermez olurmuyum

evet aslında para olacak alacan bitane
ay kızlar ya benim bir arkadas var
35 yasında tüp bebk için uğrasıyordu
5 tane yumurtası dölllenmiş bu gün gidecek rahime yerleştirecekler nasıl sevindim anlatamam
ay canım ya ölüyor mutluluktan 10 yıllık
evli allahım isteyen herkesi bebl sahibi etsin bizlerede kucağımıza almayı kızmet etsin sağlıcakla

tabiki haber verecem size vermez olurmuyum

allah isteyen herkeze versin:Saruboceq: bi bebiş.:emir_bebek: çok tatlılar evin neşi olurlar ahh ahhh bı şuaylar bitse kaydirigubbakcemile3 de kavuşsak bebişlerimize sağlıklıca :CüvCüv:

X