2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

herkese günaydın güzel anneler allahın izniyle bugün batuyla randevumuz var geçen hafta ufaklığı görmeye gidemedik babamız yüzünden ama bu hafta ne olursa olsun gideceğim çok özledim miniciğimi bu arada bende soracağım dra ayrıntılı ultrasyonu gerçi benim hastanede 7. ayda çekiyorlarmış ama dr teyzemize sormamızda yarar var demi

herkese günaydın güzel anneler allahın izniyle bugün batuyla randevumuz var geçen hafta ufaklığı görmeye gidemedik babamız yüzünden ama bu hafta ne olursa olsun gideceğim çok özledim miniciğimi bu arada bende soracağım dra ayrıntılı ultrasyonu gerçi benim hastanede 7. ayda çekiyorlarmış ama dr teyzemize sormamızda yarar var demi

Canım sor bu erken haftalarda allah korusun herhangi bir anamoli varmı diye bakmış oluyorlar.Bana 4lü test yapıldı dediki onun sonucunda şüpheli birşey çıkarsa ayrıntılı usg tarihini öne alırız dedi orada da birşey çıkarsa amniyosentez yapıyorlarmış...İşallah kimseye böyle bişey çıkmaz...

Canım sor bu erken haftalarda allah korusun herhangi bir anamoli varmı diye bakmış oluyorlar.Bana 4lü test yapıldı dediki onun sonucunda şüpheli birşey çıkarsa ayrıntılı usg tarihini öne alırız dedi orada da birşey çıkarsa amniyosentez yapıyorlarmış...İşallah kimseye böyle bişey çıkmaz...

inşallah canım hiç kimseye böyle birşeye gerek kalmaz ve sağlıkla bebeklerimizi alırız kucağımıza
bu arada benim göbek artık benden önce gidiyokaydirigubbakcemile3 dün para yatırmaya gittim allahım nasıl sıra var inanamazsınız beklerken adamın biri ben çağırdı gel bacım ayakda bekleme dedi beni en ön sıraya götürdü herkezde kabullendi oğlum sayesinde sıra beklemedim ama çok utandım :eek: ya gerek yokdu beklerdim felan dedim ama olsun dedi hemen paramı ödedim çıktımm allah o adamda oğlumdanda razı olsunnn:Saruboceq:hihoyyythihoyyyt

günaydın kızlar......hamişler uykudalar.....ben ise işte...neyse öğlene kadar idare edicez....kızlar bugünü kendime ayırdım herşeyi kendim ve bebişim için yapıcam...akşama uğrarım yine...

boddim geçen gün bende senin gibi bi olay yaşadım...Otobüste yer verdiler çok sevindim demekki belli olmaya başlamışız dışarıdan...karı koca ve ufak bi kızları vardı oturuyorlardı erkek beni görünce eşine döndü hamile dedi kalktı bana yer verdi...14 aylıkda kızları vardı maşallah hiperkatif bir çocuk 7 aylık doğmuş zaten bekleyememiş gününü...yani artık görende görüyor görmeyende..... :KK66:)

huhahauahua, ne güzelmiş ya ayrıcalığa sahip olmak:) ben henüz yaşamadım. toplu taşımaya binmem yasak gerçi:KK43: eşim ve taksi işimi görüyo şimdilik. yakınlarıma da gidemiyorum onlar geliyo sağolsunlar.

ama böyle bi deneyim yaşamak isterim:) biraz daha geçsin, karnım büyüsün de kredi borcumu yatırmaya gideyim bari:))))

günaydın kızlar......hamişler uykudalar.....ben ise işte...neyse öğlene kadar idare edicez....kızlar bugünü kendime ayırdım herşeyi kendim ve bebişim için yapıcam...akşama uğrarım yine...
aynen canım bende işdeyim biran önce vakitin geçmesini ve oğluşumu görmeyi bekliyorum
boddim geçen gün bende senin gibi bi olay yaşadım...Otobüste yer verdiler çok sevindim demekki belli olmaya başlamışız dışarıdan...karı koca ve ufak bi kızları vardı oturuyorlardı erkek beni görünce eşine döndü hamile dedi kalktı bana yer verdi...14 aylıkda kızları vardı maşallah hiperkatif bir çocuk 7 aylık doğmuş zaten bekleyememiş gününü...yani artık görende görüyor görmeyende..... :KK66:)
kaydirigubbakcemile3 uafaklıklar bize şimdiden yardıma başladılar desene annesi ama ben çok utandım sıra tüm erkekdi adam beni tutup sıranın başına götürdü kızardım :eek: ama içden içede çok sevindimmm:jeyyar:

huhahauahua, ne güzelmiş ya ayrıcalığa sahip olmak:) ben henüz yaşamadım. toplu taşımaya binmem yasak gerçi:KK43: eşim ve taksi işimi görüyo şimdilik. yakınlarıma da gidemiyorum onlar geliyo sağolsunlar.

ama böyle bi deneyim yaşamak isterim:) biraz daha geçsin, karnım büyüsün de kredi borcumu yatırmaya gideyim bari:))))

biraz utanıyo insan ama sonra çok mutlu oluyooooo hihoyyyt şimdiden ayrıcalıklar başladı

günaydın kızlar, nasılsınız umarım iyisinizdir? ben çok iyiyim. uykuda değildim ama misafirim var evde ve kahvaltıyla meşguldük.
ben bu cumartesi işte değildim ama haftaya ve daha sonraki haftalarda. hem cumartesi hem pazar işte olcam. sabah okulumuzdaki müdür yardımcısı aradı ve çocukların kursa benim girmemi istediklerini söyledi. bir yandan girmesem diye düşündüm bir yandan öğrenciler tarafından istenen bir öğretmen olmanın mutluluğunu yaşadım. ve kabul ettim zaten etmesemde müdür yazacaktı kursu bana. bakalım allahtan hayırlısı. allahtan ders saati çok değil bir gün 4 bir gün 3 saat. hadi bakalım sizleri çooook öpüyorum. ayaklarım yerden kesik çok mutluyum. hihoyyyta.s.:nazar:

kan uyuşmazlığı olan hamişler unutmayın 20. haftada indirek combs test için kan vereceğiniz doktorunuzun gözünden kaçabilir hatırlatın 24. hafta tekrar indirek combs test 28. hafta anti d iğnedi olacağız bilginize!!!

kan uyuşmazlığı olan hamişler unutmayın 20. haftada indirek combs test için kan vereceğiniz doktorunuzun gözünden kaçabilir hatırlatın 24. hafta tekrar indirek combs test 28. hafta anti d iğnedi olacağız bilginize!!!

lazanyacığım teşekkür ederim canım bizde var kan uyuşmazlığı ve 20. haftamdayım ve bugün randevum var bilgin için çok teşekkür ederim a.s.

lazanyacığım teşekkür ederim canım bizde var kan uyuşmazlığı ve 20. haftamdayım ve bugün randevum var bilgin için çok teşekkür ederim a.s.

cannım mutlaka sor o zaman doktoruna bugüne denk gelmesi de iyi olmuş doktorların gözünden kaçabiliyor ama doğuracağı sonuçlar çok büyük o yüzden önemli bir konu hem doktorunun sana verdiği bilgilerle bizi de aydınlatmış olursun benim daha 4 haftam var :CüvCüv::CüvCüv: bebişini de uzaktan mıncıkla benim için :emir_bebek:sırnaşık şey

evet arkadaşlar, annem ve babamda vardı. ben 2. çocuğum. kan uyuşmazlığı çıktı bende, 3 saat ömrüm kalmışken askeriyeden kan bulunabilmiş. aman diyim çok ama çok dikkat edin...bu safhada da direncim azalmış verilen her ilaç vücudumda yaralara neden olmuş. :KK43:((( annem bile öleceğimi düşünmüş:KK43:(((((

Ayrıca kan grubu negatif olan arkadaşlar doğumları ne şekilde olursa olsun doğuma giderken arkalarında mutlaka kendi kan gruplarından kan ihtiyaç olduğunda verebilecek birilerini hazırlamalılar diye düşünüyorum çevremde kan grubumdan sadece bir kişi var o da bypasslı düşünün ne zor bir iş :eek:klava:kardeşim var Allahtan kan grubumuz aynı!:teytey:

canım ilk bebekde bir sorun olmuyo r dedimişdi başta bana ama soracağım ben kesin bakalım ne diyecek sizede haber veririm ama ancak pazartesi çünkü evdeki pc gitti:KK43:(((

Ayrıca kan grubu negatif olan arkadaşlar doğumları ne şekilde olursa olsun doğuma giderken arkalarında mutlaka kendi kan gruplarından kan ihtiyaç olduğunda verebilecek birilerini hazırlamalılar diye düşünüyorum çevremde kan grubumdan sadece bir kişi var o da bypasslı düşünün ne zor bir iş :eek:klava:kardeşim var Allahtan kan grubumuz aynı!:teytey:

bende de hep 0negatif var ama onlarda sürekli kan veren insanlar zor bulunduğu için ne yapacam ben CADIARZU

Bizde de kan uyuşmazlığı var ama bunun kesin olup olmadığını anlamak için doktorum önce test sonra koruma iğnesi dedi. Çünkü olmama ihtimali de olabiliyormuş bazen. B negatif çok zor bulunuyo ama ben bu konuda şanslıyım 2 ablam var ve ikisi de B negatif.

bu duyurum önemli geçen gün arkadaşımın annesi ameliyat oldu. kan lazımdı. aradım taradım bulamadım. en son biri facebookta kan grubu aynı olanların oluşturduğu gönüllü bağışçı gruplar var. ordan biçok kişye mesaj attım. sağolsun biri hemen cvp verdi ve söz verdiği gibi hastaneye gitti. aklnızıda olsun.

selam arkadaşlar uzun bir zamandan sonra aranızdayım.bu arada neler yaptım neler...cinsiyet kesinleşti:kız. hihoyyyt ayrıntılı ultrasona girdim,herşeyi normal maşallah.ve arada bir kerede 4 boyutluya girdim ama bebişin dönmeyeceği tuttu hep yandan gördük eliylede yüzünü kapattı.ama çok şirindi kaburga kemikleri bile tek tek sayılıyordu.müthiş bişey.tam bir mucize bu :nazar:

X