2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yok alımıcak söz verdim bi daha okumıcam diye..
burda stres paylaşalım yardımcı olalım derken olan bana oldu..
artık psikolojimi düzeltme zamanı:ecrin_bebek:
evet banada yardım et buarada kasıklarıma batm oluyor bi sağ taraf i sol taraf
günaydın herkese...arkadaşlar bişi soracam size..bende 1 haftadır kaşıntı var vücudumda..netden okudum..vücut gerildiği için olabilir yazıyor...sizdede böyle bir sorun varmı
yani
sen yağları kullanmaya başla bence

bendede varda az az oluyor çok değil

Günaydın kızlara.s.
Kasık batmaları bende de oluyor..Hafta sonu dr'a sorucağım çok şey var çokk

günaydın herkese...arkadaşlar bişi soracam size..bende 1 haftadır kaşıntı var vücudumda..netden okudum..vücut gerildiği için olabilir yazıyor...sizdede böyle bir sorun varmı

Günaydın arkadaşlar.. ikimizde aynı dönemdeyiz. bugün 20 haftama girdim. :CüvCüv: bendede 1 haftadır kaşıntı var. acaba çatlaklarım mı olacak diye düşünmeye başladım benneyaptımki

Birde tickershack sitesine girdim. oluşturdum ama ordaki linki buraya nasıl ekleyeceğim?

Günaydın arkadaşlar. İki gün önce akşam boğazım ağrıyor diye ıhlamur içeyim dedim. Tabi bi sakarlığım tuttu. Ihlamuru döktüm laptopun üstünede geldi. Hemen bilgisayarı kapattım,fişini çektim,tepesi aşağı çevirdim. Saç kurutma makinesini aldım başladım kurutmaya. Bu arada açıp deniyorumda klavye tuşlarının bazıları yapışmış tabi şekerli olduğu için. Temizleme spreyini sıkıp kuruttum. Ama bazı tuşları çalışmadı.
Bide ağlamaya başladımmı. Eşim diyo sen niye ağlıyosun değermi ben sana yenisini alırım üzülme...Şeniz
Bende hem ağlıyorum hemde diyorum ben onu alacağıma kamera alırdım ne gerek vardı şimdi ıhlamur senin neyine diye kendi kendime kızıyorum. Trajikomik bi halim vardı anlıycağınız. Sonra klavyedeki tüm tuşlar kilitlendi. Hiç bir yazı yazamıyorum. Eşim bu arada espri yapıyo sen KK sız napcan diye. Zaten en çok ona üzüldüm. Bide daha alalı 6 ay oldu. :çok üzgünüm:
Neyse dün kardeşimi çağırdım kendisi bilgisayar uzmanı olduğu için.sositososito Tuşlar açıldı ama bazıları takılı kalıyo. Ek klavye taktık onunla idare ettim. Dedik izmire servise göndericez başka çaresi yok. Akşamdan fotğraflarımı falan cd'ye yedekledim.
Bugün açtım bilgisayarı şu an çalışıyo. Sadece alt ok tuşu takılıyo arada bir. Diğerleri düzelmiş. Herhalde kurudukça iyileşiyo. :dance:
Bakalım bugünde beklesin. Bilgisayarım iyileştikçe benimde moralim düzeliyo. kaydirigubbakcemile5
Bugün, sizlerle birsüre görüşemiycez diye yazacaktım ve üzgündüm. :sm_cool:
Ben KK sız yapamam ya :enbuyukkk:

Geçmiş olsun Buket. Bu arada aşağıda ki takvim otomatik olarak güncelleniyor mu?

kızlar merhaba...şu kasık ağrıları kötü yapıyor beni yaa..oturup kalktımı paytak paytak yürüyorum kasıklarımdan tam yürüyemiyorum...sonra açılıyo yavaş yavaş...birde bir iki gündür Ajda Pekkan gibi çok gerginiz....karnım akşam üstü acayip geriliyo ..galiba üşütmeden dolayı bir gaz oluşuyor sanırım....sizlerde de oluyormu...

merhaba güzel mart anneleri.. Şeniz
tekrar gecmis olsun buketcim.. bizde sensiz yapamayiz zaten canim.. sen kksiz yapamazmissin ya.. kaydirigubbakcemile2

kizlar.. dün gece yatmadan önce sol kasigima bi agri girdi.. gecmek bilmedi bütün gece.. yatsam olmadi, otursam olmadi.. artik sinirdenmi agridanmi bilmiyorum oturdum bi güzel agladim.. senağlama ama ne fayda.. yorgunlukla uyumusum.. mirmirmirmir
sabah kalktigimda aksamki kadar cok olmasada vardi.. ama sadece sol tarafim.. bende magnesyuma baslamayi düsünüyorum..
ama bu bebek benim sol tarafimi cürütecek gibi geliyor.. -tatlicadiarzu- cünkü hep sol tarafima bisey oluyor olacaksa..

selam kızlar çok hastayım felaketti gece hiç uyumadım boğazım acıyor burnum tıkalı bir de çok büyük bir ihalem var bugün ızdırap gibi ihale bitsin eve gidip yatacam doktor ilaç verdi (((bebeğime birşey olmasın(

merhaba en güzelll mart anneleri uzun zamandır giremiyorum işler çok yoğundu ne var ne yok cinsiyet öğrenen arkadaşlar vardır elbet onları tebrik ederim bu arada buketciğim listemizi güncellermisin hayatım geçmişe bakamadım sana zahmet

merhaba kızlar ..
buketcim onunla geçmiş olsun canım kendine bebişine ve laptopuna iyi bak :)

ayşin o oturup kalktığındaki ağrılar ara ara bana da oluyor canım. nedeni neyse??

cerezcim canım geçmiş olsun maalesef o ağrılar doğuma kadar olacakmış hatta sonraki aylarda fazlalaşabilirmiş de kanama olmadıktan sonra pek endişelenmeyin dedi doktor

tuba aramıza hoşgeldin canım allah kucağınada almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…