2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar göbişimin yeni resmini koydum...kilo almada galiba en önlerde ben olucam...birde yesem içimde gam yemiyecek ama...

lazanya geçmiş olsun sırayla hepimiz nerdeyse o hastalığı atlatıyoruz maalesef. dinlen doktorun verdiği ilaçları ihmal etme allah şifanı versin canım

Sağolun canlarım. İnşallah geçmiştir.
Bu arada listemiz yeni güncellendi boddim Sayfa 886'da.[/
B]

Lazanyacım geçmiş olsun canım. Aman dikkat arkadaşlar grip salgında şu an. Bizlerde zaten herzamankinden daha hassasız. Benimde sinüslerimde ve burnumda bir gidişme var. Boğazımın ağrısı geçti ama ara sıra gıcık yapıyo.

bu arada boddim sen ne yaptın doktora gittin mi? ne dedi arzu teyzesi :)

yok canım gitmedim cumartesi yoğun olan insan hafta içi hiç gelemez diye zaten pazartesi günü yoldaydı bende cumartesiye aldım yine randevumu bu sefer ne derse desin gideceğim umrumda değil görmesin oda vakit ayıramıyorsa bize yerimseniben

buketciğim teşekkür ederim hayatım
kızlar çoğalmış içlerinden gelin seçmek zor olacak ne dersin anneleri verirse:)))))

Lazanyacım geçmiş olsun canım. Aman dikkat arkadaşlar grip salgında şu an. Bizlerde zaten herzamankinden daha hassasız. Benimde sinüslerimde ve burnumda bir gidişme var. Boğazımın ağrısı geçti ama ara sıra gıcık yapıyo.

buketciğim teşekkür ederim hayatım
kızlar çoğalmış içlerinden gelin seçmek zor olacak ne dersin anneleri verirse:)))))

Haklısın canım seçeneğimiz çok. Oğlum babasına çekerse maaşallah yani kızlar peşinde olur :mymeka:

Biz bi anneanneyi ziyaret edelim. Gelince görüşürüz canlarım. Öptüm hepinizi.

kızlar geldim dr dan 4 lü test için ölçümler yapıldı.Ölçümler gayet normal çıktı çok şükür böbreğini uyluk kemiğini midesini gördük :) ama bacaklarını sımsıkı kapadı yani kesin cinsiyeti göremedik kıza benziyor demişlerdi geçen sefer ama kesinleşemedi ne yazık ki 6 kasımda detaylı ultrasona giricem orada öğrenirim artık yani 1 ay daha bekleticek beni hınzır :) Kan verdim ayrıca haftaya alıcam sonucunu işallah iyi çıkar. Sağlık ocağınada gittim tetenoz aşımı yaptılar 2. dozda 1 ay sonraymış.

lazanya geçmiş olsun....Allah şifa versin..
exısthunder hadi hayırlısı tatlım ...sizi bekleticek biraz daha nazlı bi kız bence de...şu aşı olayını bende dr.uma sorayım gittiğimde ..... sağlık ocağınada gidemedim hem hastane hem sağlık ocağı izin alamıyom hepsine....bende dr. için ayın 18.ni bekliyorum.....

günaydın herkese...arkadaşlar bişi soracam size..bende 1 haftadır kaşıntı var vücudumda..netden okudum..vücut gerildiği için olabilir yazıyor...sizdede böyle bir sorun varmı

canım sadece karındaysa korkma karın genişlemeye başladığı için bende de var bugün sordum dr a yağlarını kremlerini sür rahatlatır dedi.ama kaşıntılar bacaklarını kollarına geçerse haberim olsun dedi.

Slm hamişler, bende 17 haftalik hamileyim ve mart annesi olucam allah kucağimizi boş çevirmesin

hoşgeldin aramıza canım hayırlı uğurlu olsun hepimizin tek temennisi bu zaten canım amin işallah

selam kızlar çok hastayım felaketti gece hiç uyumadım boğazım acıyor burnum tıkalı bir de çok büyük bir ihalem var bugün ızdırap gibi ihale bitsin eve gidip yatacam doktor ilaç verdi :KK43:(((bebeğime birşey olmasın:KK43:(

Geçmiş olsun canım bebeğine bişey olmaz sen yat dinlen bir güzel...

lazanya geçmiş olsun....Allah şifa versin..
exısthunder hadi hayırlısı tatlım ...sizi bekleticek biraz daha nazlı bi kız bence de...şu aşı olayını bende dr.uma sorayım gittiğimde ..... sağlık ocağınada gidemedim hem hastane hem sağlık ocağı izin alamıyom hepsine....bende dr. için ayın 18.ni bekliyorum.....

saol canımm valla nazlı mı artık inat mı görücez neymiş :)

benimki inat kesin kaydirigubbakcemile2
lazanyacım geçmiş olsun, amman dikkat, evde birbirinize geçirmeyin, o sana sen ona derken 1 haftalık şey çıkıyo 1 aya.
uff kızlar bugün hiç çalışasım yokkk
eve gitmek istiyorum, kuaföre gitmek istiyorum, tüm bunları istiyorum yani -tatlicadiarzu-

Benimde hiç çalışasım yok. Bu arada annesinin kuzusu ikimizin de doğum tarihleri aynı görünüyor.5 Mart.

merhaba güzel Anneler bugün baby stardan numune 2 tane bez göndermişler minnacık çok şekerler yaf kaydirigubbakcemile3 yalnız kargodan getiren çocuğa çok gülceğim geldi kapıyı actım hastalıktan yüzüm şişmiş elllerimde peçeteler sürekli hapsurup öksürüom halsiz halsiz durunca karşısında gripmisiniz dedi ewet hemde fena dedim imza atmak için kalemi uzatırken parmaklarının ucundan tutarak verdi alırkende makbuzun arasına bıraktım dokunmadan kapattı defteri delimine sanki grip değil aids tasıyom :roflol: ilk bezimiz geldi bakalım diğerlerinden yolluceklermi umarım diğerleri gelene kadar iyileşirim yine aynı çocuk gelirse bu sefer folyolu özel elbise giyicek kesin benim adresi gördüğündekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

merhaba güzel Anneler bugün baby stardan numune 2 tane bez göndermişler minnacık çok şekerler yaf kaydirigubbakcemile3 yalnız kargodan getiren çocuğa çok gülceğim geldi kapıyı actım hastalıktan yüzüm şişmiş elllerimde peçeteler sürekli hapsurup öksürüom halsiz halsiz durunca karşısında gripmisiniz dedi ewet hemde fena dedim imza atmak için kalemi uzatırken parmaklarının ucundan tutarak verdi alırkende makbuzun arasına bıraktım dokunmadan kapattı defteri delimine sanki grip değil aids tasıyom :roflol: ilk bezimiz geldi bakalım diğerlerinden yolluceklermi umarım diğerleri gelene kadar iyileşirim yine aynı çocuk gelirse bu sefer folyolu özel elbise giyicek kesin benim adresi gördüğündekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

hayırlı olsun canım bezlerin bende birçoğundan istedim ama henüz bişey gelmedi :)kaydirigubbakcemile3

az önce biride beni aradı firma adı söyledi ama o kadar başvuru yaptımki karıştırdım şimdi kargo ediyorlarmış bana adres aldı..yarın öbür gün ulaşır elime.. söylerim size....

X