2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar .bende bebeğimin cinsiyetini öğrendim.KIZIMIZZZZZZZZZZ geliyor çok mutluyum. Gerçi herzaman sağlıklı olmasını dilemiştim ama kızımın olacağıda fena olmadı benim için.Buradan tüm anneleri ve bebişleri sevgiyle kucaklıyoruzz.

selam herkese ben 2li test yaptırdım herşey normal çıktı doktorum 3lüye gerek duymadı. 4lüyüde gidince sorcam. akıntım benimde fazla. bende merak ediyordum acaba normal mi diye. heralde hormonların artması sebebiyle akıntı fazlalaşıyor.. bu arada 1 haftada karnım çıkmaya başladı. çok değişik birşey çarçabuk büyüyo bunlar. allah sağlıkla kucuşumuza almayı nasip eylesin.:emir_bebek::Saruboceq:

Merhabalar .bende bebeğimin cinsiyetini öğrendim.KIZIMIZZZZZZZZZZ geliyor çok mutluyum. Gerçi herzaman sağlıklı olmasını dilemiştim ama kızımın olacağıda fena olmadı benim için.Buradan tüm anneleri ve bebişleri sevgiyle kucaklıyoruzz.

hayırlı uğurlu olsun arkadaşım. hayırlı bir evlat olur inşallah. bu arada branşın nedir?

herkese iyi akşamlar arkadaşlar. kendinize ve bebişlerinize dikkat. :CüvCüv::emir_bebek:a.s.

kizlar ya beni hatirladiniz mi? ben de mart annesi olacaktim dis gebelik olmasaydi. gucluyum ama bazen diyorum iste olsaydi su kadarlik olacakti falan diye. 2 aydir korunmuyoruz. bu ay iste reglimi bekliyorum bakalim daha 10 gun var.
sizin dualariniz kabul olur. siz de dua edin bu kardesceginize de onun da yuzu yerden kalksin artik. insallah hayirli hamilelikler bebekler nasip eder Allah'im. hamile kalmak bir sey degilmis. gerisiymis onemli olan anladim. hepiniz saglicakla kalin. cok opuyorum hepinizi.

İnşallah kabul olur dualarınız.:)

selam kızlar.bugün aöf kaydımı yaptırmaya gittim allahtan eşimde geldi yanımda.o gelmese yanmıştım.2 saat sıra bekledik.çok yoruldum.bide kitaplar ağır eşim taşıdı alllahtan.çok yoruldum ama.
hasta olan arkadaşlara geçmiş olsun.dikkat edelim kızlar.
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.sağlıkla kucaklarımıza alırız inşallah bebişlerimizi.
cinsiyeti öğrenen arkadaşlar tebrik ediyorum sağlıkla büyüsünler.
herkese tek tek cevap veremiyorum.hafta içi çalıştığım için yorgun oluyorum.hafta sonu inşallah bol bol görüşürüz kızlar.
hepinizi öpüyorum kocamannn.

canim bir ingilterede degil hollandada ayni 12. haftada bir girdim 20. haftada bir kere daha giricem o kadar yani 2 kere giriliyo bir sorun gormezlerse tabii

e senin cok az kalmis heyecanlisindir simdi cinsiyetini ogrencen :) hadi hayirlisi nezaman randevun?

merhaba arkadaşlar nasıl gidiyor hamilelik dün bebişimi gördüm boyu 16 17cm dedi kilo230gr benim karnım arıyor ara ara dr sordum magnezyum verdi ağrın olunca kullan dedi ama bizim için karın ağrısı önemli dikkat et şiddetli olursa gel dedi şimdilik herşey yolunda çok şükür asker canım kızın hayırlı olsun allah kucağınada almayı nasip etsin inşallah

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
gülen yüz........................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart
fencidmlrms....................14 Haziran...........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
osslem...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart
Zuzucuuuk......................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
:nazar: 19 erkek :nazar: 29 kız :nazar: Yokmu arttıran?

.....fencidmlrms.....
.....derence.....ekledim sizleride canlarım. Aramıza hoşgeldiniz. Dilerim sorunsuz bi hamilelik geçirirsiniz.

.....zeyno 2.....akser.....kızınız
.....melek81.....oğlun................ uğurlu gelsin canlarım.....

.....samyeli77
.....is_yankar
.....evk...............Aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar. Son adet tarihlerinizi verirseniz sizleride listemize ekleyebilirim.

slm kızlar nasılsınız bn pek iyi değilim nezle oldum burun kulak tutmuyo ilaçta alamıyorum haliyle yatıorum kaç gündür birde ev değiştiroruz taşınmakta ayrı bi sıkıntıymış ama 1 hafta sonra doktora gidicem bebişin cinsiyeti için onu düşünüp mutlu oluyorum karmında iyice çıktı sivri bir karnım var herkesin tahmini erkek hayırlısı artık çok öptüm sizleri iiiiiii geceler

yeni cinsiyetini öğrenen arkadaşlar hAyırlı uğurlu olsun sağlıkla kucaklarımıza aldığımız günleride görürüz inşallahhhhhhh

günaydınnn kızlar hepinize...
dün akşam bir kötü oldum anlatamam sırtım belim karnım rahmim her yerim ağrıyordu..
sabah baktım bir şeyim kalmamış..
bu erken doğumlar beni mahvetti..
daha gebelik topicine girip bakmıcam..
vallahi psikolojim alt üst oldu..

dün akşam bir kötü oldum anlatamam sırtım belim karnım rahmim her yerim ağrıyordu..

günaydın böcüğüm valla haklısın insanın psikolojisi altüst oluyorya bune
benimde karnım ağrıyor ya
oyy
amam bugün yok allahım bebğimi görmeyi çok ixtiyoorum bi görsem bi kalp atışlarını görsem gerisi mühim değil çatlayacağım resmen

gunaydin kızlarrrr
ya benimde son 72 saat acayip heyecanliyim.su cinsiyeti ogrenemezsek donerse poposunu filan valla catlarim artik cat diye orta yerimden..
cinsiyetini ogrenen arkadaslarim hayirli olsun hepinize :Saruboceq:

bocekcim sakin okuma oyle seyleri.
bir ara ben baska bi forumda boyle sorunlu hamilelikleri filan cok okuyordum.aa bi baktim bi sure sonra benimde hamileligim sorunlu gecer diye bilincalti olusmaya basliyor.
uzme hic kendini.
allah sifa bekleyen hamile ve bebistolara bir an once sifa versin insallah.o ayri.:Saruboceq:

yani öyle tabi Allahım onlara en kısa zamanda şifalarını versinler:Saruboceq:
başımıza ne geleceğini bilemeyiz..
ama hepsini okuyup ay benimde olacak mı diye düşünmekten mahvoldum artık..
eşimde bir sürü kızdı dün akşam zaten..
alıcam yakında laptopu evden dedi bana..

yani öyle tabi Allahım onlara en kısa zamanda şifalarını versinler:Saruboceq:
başımıza ne geleceğini bilemeyiz..
ama hepsini okuyup ay benimde olacak mı diye düşünmekten mahvoldum artık..
eşimde bir sürü kızdı dün akşam zaten..
alıcam yakında laptopu evden dedi bana..

aynen bende senin gibiyim böcüğüm ya eşinde almasın laptobu anaaa

günaydın herkese...arkadaşlar bişi soracam size..bende 1 haftadır kaşıntı var vücudumda..netden okudum..vücut gerildiği için olabilir yazıyor...sizdede böyle bir sorun varmı

X