2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar geçen hafta göğüslerimde çok fazla şişlik hassasiyet vardı birkaç gündür biraz geçti sizdede öyle oldumu

herkese selam

herhalde bu ay benim daha çok umudum var arkadaşlar 7 yıldır belkide bu anı bekliyordum.

adet günüm ilk defa geçikti. tam 8 gün oldu bugün ama hala test yapmadım neden diyeceksiniz . uzun yıllar 1 gün bile geçse hemen test yapardım artık negatif cıkmasından yoruldum . bu sefer de bekliyorum. sadece sizlerden belirtileri ögrenebilirmiyim.

gecmiş olsun canım aman dıkkat et bebişine inşaallah sorunsuz atlatırsın bu dönemı :)))

canım bende hala bı belırtı yok benım son adet tarıhım 8 hazırandı ve suan hiç bi belırtı yok hafıf halsızlık var okadar benımde 3 yıl olacaktı bu ay ebbiş bekleyelı nazlı bebegım annesının üzülmesıne dayanamadı ve normal yolla hamiş kaldım bin şükürrrr :asigim:bende cok negatıf gördum canım senı cok ıyı anlıyorum ama yınede enınde sonunda yapacaksın test bence hemen yap ve o güzel haberı bızımle paylaşşşŞeniz:1hug:

bugün sabah gidecektim. kan testi yaptırayım dedim işler yoğun ondan gidemedim. allahın izniyle pazartesi gününe kadar hastalanmazsam gideceğim. ben sizlerden hamile olan arkadaşlardan belirtileri ögrenmek istedim.

Kızlar geçen hafta göğüslerimde çok fazla şişlik hassasiyet vardı birkaç gündür biraz geçti sizdede öyle oldumu
canım bende hiç şişlik falan yok hala gebelık belırtısı yok cok rahatım ınsaallah hep böyle sakın bır gebelık gecırırım tabıkı sizdee a.s.

hayırlı olsun cnm inşallah sorunsuz bi hamilelik dönemi geçirip bebişini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın:teytey::sm_cool:

ya arkadaşlar şu takvimlerden bende yapmak istiyorum ama beceremiyorum yardımcı olurmusunuz

benim daha geçmedi canım seninle sat ımız aynı herhalde birlikte takip ederiz artık bu arada hemşirelerde topikte artmaya başladı ne güzellll

bugün sabah gidecektim. kan testi yaptırayım dedim işler yoğun ondan gidemedim. allahın izniyle pazartesi gününe kadar hastalanmazsam gideceğim. ben sizlerden hamile olan arkadaşlardan belirtileri ögrenmek istedim.

inşallah pozitiftir beklemek çok zordur bilirim bende kızımı 26 ay beklemiştim allah nasp eder inşallah!bende çok iştahsızlık var göğüslerde aşırı dolgunluk ve bulantı sadece hafif sabahları oldu hayırlı haberler bekliyoruz

gögüslerinde şişlik var ara sıra sancı giriyor ama fazla değil.sancı gelince oldum diyorum yok. akıntım hiç yok . içimde hem birşeyler oluyor gibi geliyor. 10 haziranda adet olmam gerekiyordu. umarım bu sefer allahın izniyle hamişimdir

sizlerede sağlık ve huzurlu bir hamilelik dönemi diliyorum. amin

canim cok gecmis oolsu aman cok dikkat et ins bisey olmmaz ama sakin kendini yorma ben 5 ay önce düsük yaptim ozaman bilmiyordum hamile oldugumu spora gittim sonra bi gün cok az kan geldi dedim heralde adet oldum sonra birgün gelmedi gelmeyince bende ertesi günü test yaptim pozitif cikti inanamadim heralde test yalnis dedim keske inanipda hemen doktora gitseydim o aksam yeniden kanama oldu derken gittim doktora göremedi bisey yani düsmeye baslamisdi bile sonra kan testi yaptilar 5 haftalik hamileymisim ama gitti iste ne yapalim kismet degilmis bunlari icini karartmak veya korkutmak icin yazmiyorum ama dikkat et iste yat dnlen bosver hicbisey yapma bebisinden önemli degilya ins hayirlisiyla atlatirsin bu günleri

valla bende öyle iyi atlattım geçen ay spora yazılmıştım sonra 1 korunmasızımız olunca içime bir kuşku düştü boşver dedim adet olunca giderim iyiki gitmemişim gitseydim akibetim senin gibi olurdu kesin!şimdilik kanama durdu sağol arkadaşım evdeyim zaten dinleniyorum tabii hiç birşey bebeğimden önemli değil

benim daha geçmedi canım seninle sat ımız aynı herhalde birlikte takip ederiz artık bu arada hemşirelerde topikte artmaya başladı ne güzellll

Merhaba canım,ya ben korkmaya başladım biraz çok şükür lekelenme falan yok ama İnşallah kötü bişey yoktur.

canım bende hiç şişlik falan yok hala gebelık belırtısı yok cok rahatım ınsaallah hep böyle sakın bır gebelık gecırırım tabıkı sizdee a.s.

Ben geçen hafta o kadar sıkıntılıydım ki göğüslerimden birkaç gündür aniden belirtiler yok olunca korktum biraz.

Merhaba canım,ya ben korkmaya başladım biraz çok şükür lekelenme falan yok ama İnşallah kötü bişey yoktur.

yok arkadaşım ya kafanı rahat tut allahın izniyle bebişlerimizi kucağımıza alacağız inşallah ben atlattım zaten kanamam falan durdu bir sorun yok çok şükür

bende dr. gittiğimde 6+5 idim.duymadım ama gördüm kalp atışlarını pıt pıt atıyordu hareket ettiğini görebiliyorsun kalbin....inşallah yarında sesini duyabilirim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…