2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım gözün aydın darısı başımıza vajinal mi baktı yoksa karından mı?ben de sabırsızlanıyorum görmek için zaman geçmiyor.

karından baktı canım. ben keseyi görünce rahatlarım sanıyordum şimdide kalp atışlarını bekliyorum heyecanla. hep bişeyleri bekleyeceğiz anlaşılan. sonuçlar hayırlı olsunda tek bekleyelim.

cananca51 mrb canım allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin sanada inşallah. sende bursalısın handi hastaneye gidiyosun dr.un kim.

KIZLAR SELAM BEN DE ARANIZA YENİ KATILDIM...DAHA 5 HAFTALIK HAMİLEYİM.......MART ANNESİ OLUCAM BENDE....

saolun arkadaşlar yaa yani aşk olsun bi kişi bile benimle ilgilenmedi. neyse başınıza gelir diye sölüyorum. eğer tetkiklerinizde tsh yüksek çıkarsa tedirgin olmayın çünkü hamilelikte bu tür hormonlar çok değişkenlik gösterirmiş sonra düzelirmiş. öptüm herkesiiiii

kızlar selammşükür kesemi gördüm sıra kalp atısına geldı allahın izniyle o günlerıde görecegız glcncrn canım hoş geldın kızlr bırde doktor bana progestan verdı nolur nolmaz dıye agrım vardı hafıf sol tarafımda birde folic plus verdı doktora 3 yıldır bekledıgımı ve normal yolla hamıle kaldıgımı söyleyınce işi garantıye almak ıstedı heralde :asigim: :lepi:

Son düzenleme:
canım bilgi için teşekkürler.ben de sonuçlarımı dün aldım,herşey normal çıktı.doktor sadece folik asit yazdı.haftaya cuma kalp atışları için gidicem.a.s.

gözün aydın canım,inşallah kalp atışlarını da duyarsın.ben de haftaya gidicem bakalım ne olacak? bana da doktor dün folic plus verdi.a.s

herkese merabalar. arkadaşlar benim kasıklarımda ağrı oluyo korkuyorum acaba sebep bebekbüyüyo diyei ki ciddi bişey olmasından korkuyorum. acaba ne kadar sonra doktora gitmeliym 4+3 günlük

adı ne canım iğnenin.
bende iğne vurunuyorum.innohep benimkinin adı

arkadaşlar bi sorum olucak dr bize 5 ağustosa kadar ilişkiyi yasakladı sizde durum nasıl normal devam ediyomusunuz

arkadaşlar bi sorum olucak dr bize 5 ağustosa kadar ilişkiyi yasakladı sizde durum nasıl normal devam ediyomusunuz

Canım bi sorunun varmıydı senin ağrı veya kanama gibi.....belki onlara istinaden yasaklamış olabilir.....bana hiçbirşeyi yasaklamadı...ilişkiyede devam edebilirsiniz dedi ama biz biraz tedirgin olduğumuz için eskisi kadar sık olmuyor.....zaten hamile değil gibiyim uyuklama dışında çok şükür fazla bi şikayetim yok...bu c.tesi tekrar gidicem dr.a.yarın izine çıkıyorum
bakalım neler diycek...güneş,deniz gibi konularda....

benim içime hiçbişey doğmuyo yani şöyle kız olsun diyorum ama erkek de istiyorum karışığım yani. aman sağlıklı olsun da hiç fark etmez...cinsiyetimiz belli olsun bu sefer de isimlere başlicaz di mi yaaaa ne güselll....

cinsiyet konusunda benim içime erkek doğuyor...hatta geçen gün bir rüya gördüm armut yedim ağaçtan koparıp..yorumuna baktım hamile bayan için erkek evlattır diyor ama ben yinede önce sağlıklı ve hayırlı olsunda cinsiyet önemli değil diyorum....çünkü ben çocukların hepsini çok severim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…