2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar fazla vaktim yok, sizi haberdar etmek istedim..
hersey güzel dedi doktorumuz.. suyu normalmis.. organilarida öyle..
274 gr olmus..
ve %70 bi prenses daha geliyor aramiza kizlar..
doktor dedi eger ki kordonun arkasinda biseyler sakli degilse kiz..
ama en önemlisi saglikli olmasiydi..

slm kizlar, bu aralar pek tenha oldu buralari, bayram bitsin donun artik:) benim iki gundur migdemde eksime var yaa, yavas yavas ilerleyen hamisliklerdeki sikayetler basladi bende eksimeler yanmalar bundan sonra bunlarla ugrasicaz

Geçmiş olsun , o bende de baştan beri var, yanma daha doğrusu ekşimeden daha fazla.

çerezim hoşgeldin annem:1hug:
Allahım süper bir haber bu..
sağlıklı olması en güzel haber..ama cinsiyeti daha güzel:Şeniz:
çok çok sevindim arkadaşım.
demin ocak annelerinden biri bebeğini kaybetmiş.çok üzüldüm..

gözün aydın canım oh maşallah sağlıkla gelsin prensesin.bende istiyom banane.:dance:a.s.

gözün aydin canim Allah saglikla büyütsün bebeigni

çerezcim gözün aydın, kızlarımıza bir arkadaş daha geldi ne güzel :) diğer haberlerde çok iyi, tekrar gözün aydın canım

gözün aydın canımmm kaydirigubbakcemile2

sagol böcügüm sagol..
allahim o ne heycandi öyle ya.. dedim simdi kalbim yerinden firlicak.. o derece..

ama esimi ultrasona bakarken izlemek ayri bi keyif veriyor her defasinda bana.. gayet sogukkanlilikla giriyor odaya.. doktorumuz gelene kadar nerde kaldi diye söyleniyor.. ama ne zamanki ultrasonda biseyler belli olmaya basliyor, akvaryumbaligi yutmus kedi gibi siritiyor.. ve bu bütün gün sürüyor.. sırnaşık şey

melegim epey ugrastirdi doktoru.. bacaklarini kapatmis.. ama evirdi cevirdi buldu bulca yeri doktorumuz..

simdilik sol tarafimdaymis.. kafasi yukarda ayaklari asagida.. sIk sIk tuvalete cikmamin nedenide ayaklariyla idrarkeseseine dogru uyguladigi basincmis ..

yahu canin ne kadarda ne basinci uyguluyorsun sen.. :asigim:

cook mutluyum cok.. kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

bavsecim darisi seni basina canim

arkadaşlar selamlar herkesin bayramları mübarek olsun.ben çoook hastalandım grip oldum 1 haftadır yatıyorum umarım bebişim iyidir :çok üzgünüm:

çerezcim gözünaydın canım
kızın hayırlarla gelsin inşallah
böyle güzel aberler aldıkça içim ferahlıyor valla:))
sheylaa geçmiş olsun canım allah biran önce şifanı versin korkma allahın izniyle bebişine birşey olmamıştır inşallah bende geçe hafta grip olmştum çok kötüydüm şimdi çok şükür geçti ateş olmadıktan sonra gribin bebeğe pek bir zararı olmuyormuş nette okumuştum. bebeklerimiz allaha emanet

arkadaşlar selamlar herkesin bayramları mübarek olsun.ben çoook hastalandım grip oldum 1 haftadır yatıyorum umarım bebişim iyidir :çok üzgünüm:

geçmiş olsun canım, iyidir kurabiyen annesi merak etme. sen gıdana dikkat et, bol meyve ye, kısa sürede iyileşirsin inşallah.

canım çok geçmiş olsun kendine dikkat et kendine.inşallah biran önce iyileşirsin bebişinede dikkat et.öpüyorum.

çerezcim canım hayırlısı olsun kızın,kızıma bir arkadaş daha geldi ben biliyordum ama demiştim sana.sağlıkla dünyaya gelsin rabbim uzun ömürler versin.inşallah.
benimde yarın 4 te yeni kadın doktorumla randevum var.bebişimi görücem uzun bir aradan sonra.çünkü 5 güne bir soktora giderken alışmışım şimdi çok uzun geldi ara sanki.boyunu kilosunu falan hiç billmiyorum.inşallah iyidir.
dün gece ben sola yattığım için solda kaldı.sırt üstü yatınca sağa geçmek istedi.benim kız başından beri sağda.yer değiştirirken elimiydi ayağımıydı bilemem göbeğimin altında bir çıkıntı nasıl mutlu oldum anlatamam.eşim uyuyordu uyandırdım söyledim.çok mutluluk verici.rabbim herkese nasip etsin inşallah amin.

süheylacım çok çok geçmiş olsun canım.inşallah en yakın zmanda iyileşirsin hayatım.öpüyorum.

cerezcim gozun aydin artik alisveriste yaparsin prensesine super bisey darisi basimaaa :)))

canim benim cok sevindim bebisinin iyi olmasina gozun aydin kizin hayirli olsun inslh, Allah guzel omur versin

herkese günaydın
çerez ccanım çok sevindim
kızlar canım çok sıkkın
eşim çok anlayışsız olmaya basladı

günaydın kızlarrrr geçmiş ramazan bayramınız mübarek olsun geç oldu çünkü işe geldim bu gün ancak girebilrdim interneete çerezcim kızın hayırlı olsun gelsin gelin adayları::)oğluışuma umarım herşey güzeldir güzel bir bayram geçirmişsinizdir bizim güzeldi bebeğim bayramda hareketlendi maşallahhhhhhhhhheee sizlerden nağber bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…