2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba fsıtıklar nasılsınız bebişler nasıl
bugün15. haftaya girdik bebişimle
kızlar ya acayip bira akıntım var su gibi
nee bu ya normalmi
bide acayip bi başağrısı var oy oy
karnım da ağrıyor sağtaraf nedir bunlkar normal demi
su deliye bişey söleyin

che_ cim.. dinleme vücudunu canim. dinledikce bi yerden bisey duyuyor insan sanki ..
akinti normal canim .. bendede oluyor ara ara.. bas agrinda uyusan gecer belki..

che_ cim.. dinleme vücudunu canim. dinledikce bi yerden bisey duyuyor insan sanki ..
akinti normal canim .. bendede oluyor ara ara.. bas agrinda uyusan gecer belki..

haklısn ama naparsın can sıkıntısı yapcak bska bişey yok ki
tek başına oturunca napıcan kendişni dinliycen
ay hergün acayip acayip rüyalar görür oldum
ben doğurana kadar kafayı yemezsem iyidir-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

karnin belli oluyormu canim??
kafayi yemeyi kenara birak.. al eline bi masal kitabi bebegine masal oku.. dinlenirsin biraz

karnin belli oluyormu canim??
kafayi yemeyi kenara birak.. al eline bi masal kitabi bebegine masal oku.. dinlenirsin biraz

a vevt biraz önce bi bayan karnında sanki 4 aylık hamile gibi dedi
beni bekar sandı
bende evet 4 aylık dedim ay ne onur verici bir durum
aman diyor arkadasımda onun karnında ki çok kıymetlizorla oldu zaten
masallah diyin diyor
hey allahım ne muhteşem bir şey buya

selam kizlar ben pek bi keyifsizim birazda kiskancim bugun bayramin hic tadi yok burda bayramlasilcak kimse yok bi tek esim var. bide bebisim :)) cok sikiliyoruummmm bi bayram sekerim bile yok (pek bi duygusal oldu tamam sizi daha fazla sikmayacagim hoscakalin)

ege-deniz cim.. bunada alisiriz canim.. burda yasamak istiyorsak alismaliyizda..
olsun bi kac seneye kadar bebislerimiz büyür bizde onlarla bayramlarimizi kutlariz.. takma sen kafana canim
:teselli:

merhaba ben aranıza yeni katıldım benim bebişim de 19 martta geliyor şu an 16. haftadaydım bulantı ve kusmalarım birkaç gün önce geçti. henüz 1 kilo aldım inşallah hepimiz sağlıklı bi şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız

Selam arkadaşlaaar.

Hepinizin bayramı kutlu olsun. Hepinizi tek tek öpüyorum canlarım.Allah daha nice bayramlar göstersin.El öpenleriniz çok olsun.
Seneye yavrularımızla beraber kutlaşalım inşallah.

hosgeldin aramiza desire..
insallah sorunsuz sonuna kadar geliriz hep birlikte.

saruboceğim,nazancım gözünüzaydın yavrularınızla bayramlaşabilmişsiniz ne güzel.
nazancım oğluşunun doğumgününü kutluyorum canım. Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin.
cerezcim yarın sende selam söyle bebişine bizden emi canım.

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
gülen yüz........................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran.............13 Mart
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
osslem...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart
Zuzucuuuk......................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan
esranur-akyol.........................?.......................?.........cinsiyet..........Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
16 erkek 25 kız Yokmu arttıran?

.....zakkum6644.....tarihini düzelttim canım. Ama şaşrırmadım desem yalan olur. Nasıl bu kadar geriye gidebildin? Ve adet tarihin nasıl değişiyo yawfff? kafamçokkarıştı Doktor torpilmi yaptı yawrum? kaydirigubbakcemile3

.....desire06..... ekledim canım senide. Aramıza hoşgeldin. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.

.....pembiş.....kızın
.....deniz bayhan.....oğlun
uğurlu gelsin canlarım.....

buketcim insallah yarin bizimkide göstetrirde su listeye bizde gireriz..
aklima geldikce icim pirpir oluyor

cerezcim ben bile heyecanlandım canım. dört gözle bekliyorum. Bayram müjdesi verirsin inşallah bize.

canim bizim cizelgelerimiz ayni gitmiyormu aslinda??
seninki niye 1 gün geride??

Selam kızlar:) umarım bayramınız güzel geçiyodur. cinsiyet öğreneceklere şimdiden bol sakinlik diliyorum. çok heyecan verici birşey çünkü. kalp atışlarını dinlemek istediğinizi de söyleyin bence ayrıca yanınızdaki birine de bu anı kaydettirin:) makinenizi unutmayın yani...

Buketciğim, tarihi düzelttiğin için teşekkürler canım. evet ben de çok şaşırdım, ama gel gör ki kan testinin yanlış çıkma ihtimali yokmuş:S
doktor da bebeğin gelişimine göre tahmini bir tarih belirledi. yani prensesim biraz sürprizi sevecek gibi. umarım güzel şeylerle şaşırtır bizi:)

hepinizi çok öptüm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…