2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar listelerde hep karışıklık var..hep birileri eksik...herhalde herkes aynı anda yazdı adını..zaten site yavaş hemen göndermiyor msjları....

kızlar demiştim ya ablamda hamile diye....ya ilk gebelikle ikinci gebelik demekki hiç benzemeyebiliyormuş...bana hep telkinde bulunurdu bende rahat geçirdim filan diye şimdi ise ayağa kalkamıyor bulantılar başlamış fenayım diyor ....okula giden bir kızı da var hergün okula getirip götürüyo onu biraz yoracak galiba bu gebelik...bu dönemleri sıkıntılı geçiren arkadaşlar iyi anlarlar bu durumları...yiyemiyorum , içemiyorum iştahım yok demeye başladı...8 haftalık oldu.....Allah güç kuvvet versin ablama ve bu sıkıntıları çeken hamiş arkadaşlara....

canim Allah kolaylik versin ablana yardimcisi olsun, ikinci hamilelikler gercekten zor oluyor, mesela ben bu bebisimden 6 ay once dusuk yaptim, dusuk tehdidim varken ben hic yatamadim mecbur oglumu okula goturup getirmem gerekiyordu, okuldan geliyor cocuk ac mecbur kalkiyorsun karnini doyuruyosun felan goz gore gore dusurdum bebisimi, bundada ayni sorunu yasadim ama cok sukur bu bebisim saglam cikti iyi tutundu annesine:) hala bile zorluk yasiyorum tam uykum geliyor uyumak dinlenmek istiyorum oglumun okuldan cikma saati geliyor felan ama neyapalim annelik boyle birsey

saruboceq:gülşah
che :deniz
umudum:ayşe
ayshince:ayşin
lazanya:aslı
elfrcp:elif
nazanx:nazan
boddim:esma
zuzucuk:şenay
buket26:buket
çerez:hacer
ruhehaben:yasemin
glcnrcn:gülcan
öykübebk:yasemin..
kapkara:seher
adayadayı : eylem:1hug:

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
gülen yüz........................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs..............13 Mart
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran.............13 Mart
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
osslem...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart
Zuzucuuuk......................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
zakkum6644...................14 Mayıs.............1 Nisan
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan
esranur-akyol.........................?.......................?.........cinsiyet..........Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
:nazar: 14 erkek :nazar: 23 kız :nazar: Yokmu arttıran?

.....Zuzucuuuk..... ekledim senide canım. Aramıza hoşgeldin.Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.

.....niloş.....glcncrn.....kızlarınız uğurlu gelsin canlarım.....

bende rüyamda görmüştüm bebişi, ilk önce hamile olduğumu bilmeden denize giriyorum ve denizden bir erkek bebek alıyorum:) Öğrendikten sonra da bir gece doğum yapmışım ama ikiz olmuş ve erken doğummuş. Biri kız biri erkek. Yine erkek olanı önce alıp emzirmeye çalışıyorum:) Çok tatlı şeylerdileeeer... Bebişimin cinsiyeti belli değil ama rüyadan mı bilmem hep erkekmiş gibi geliyor...

15 ekime kadar nasıl bekleyeceğiiiim fisfisfis

17. haftamı beklemesem başka doktora mı gitsem acaba CADIARZU

selam kızlar ben geldim.
niloşş cum geçmiş olsun ve kızın hayırlı olsun.sağlıkla gelsin yaşamınıza mutluluk getirsin.
zuzucum aramıza hoşgeldin sağlıkla inşallah bebeğini kucağına alırsın.
glcncrn sende hoşgeldin canım.sağlıkla doğsun bebişin.
kapkara canım geçmiş olsun.
isim yazmak güzel olmuş.ama onları nasıl akılda tutacağız??
bende bebeğime elbiseler almak istiyorum ama eşim izin vermiyor kendide almıyor.7.ayda alacakmışız.
sizleri çok özlüyorum.hafta sonları bol bol sohbet ederiz inşallah.
gülşahcım 41 kere maşallah rabbim nazarlardan saklasın onlar ne kadar güzel ciciler.bayıldım bayıldım bende kızıma alırım inşallah.rabbim giydirmeyide nasip etsin uzun ömürler versin miniğine.
hepinizi öpüyorum.

adayadayı : eylem
enel_17 : hayriye

burser;burcu
bende kendimi ekliim dedim

nihayet evdeyim kızlar başağrılarım geri döndü iki gündür ızdırabım büyük minosete dayanıyorum yapacak bir şey yok :)) yemek yapmam lazım öpüyorum hepinizi buarada www.bebeklerken.com diye bir site var yeni yapım aşamasında e- bebek benzeri donanımlı olacak bitince indirmleri de güzel olacak arkadaşımın sitesi bir gezin bakalım:emir_bebek:

nihayet evdeyim kızlar başağrılarım geri döndü iki gündür ızdırabım büyük minosete dayanıyorum yapacak bir şey yok :)) yemek yapmam lazım öpüyorum hepinizi buarada www.bebeklerken.com diye bir site var yeni yapım aşamasında e- bebek benzeri donanımlı olacak bitince indirmleri de güzel olacak arkadaşımın sitesi bir gezin bakalım:emir_bebek:

geçmiş olsun canım.hadi yemekten yap birazda dinlen bakalım.

yani öyle iltihap gibi değil kaşıntı falanda yok ama çok ayakta durduğumda daha çok geliyor

yani öyle iltihap gibi değil kaşıntı falanda yok ama çok ayakta durduğumda daha çok geliyor

benimki ara ara kendi kafasına göre işte.daha neler olucak kim bilir?bugün doğum yapan bir arkadaşımdan duydum.7. ve 8. ayda bebek iyice büyüdüğü için mide sıkışıyormuş.mide asidide ağıza geliyormuş.oda mide bulantısı yapıyormuş.sarı bir sıvı mide özsuyu.yaşarsak korkmayın kızlar.anne olmak kolay değil.

kızlar dün gece rüyamda Albanianı gördüm enteresan değil mi???arabada gidiyolar bebeğiyle ufak bir kaza oluyor ama bebek ve albanian iyi çok şükür diyorum size birşey olmadı uyandım sonra CADIARZUşakkıdı

burser;burcu
burcusenk:burcu
KızılDeniz: derya

cok memnun oldum kızlar burcusenk senide ekledim canım a.s.

X