2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yaaa bende takvim yapmak istiyorumbilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim buarada benim adımda niloşş=nilüfer:jeyyar:

ben 1 aydir tartilmadim kesin 2 kilo almisimdir 3 kiloda ilk 3 ayda almistim ama ben cok acikiyorum ya bu ac karnimi bir turlu doyuramiyorum esim bile bazen catliycan korkuyorum sen yerken diyo:roflol: hep karnimi ac hissediyorum aramizda hic as eren yok galiba kizlar kimse canim sunu bunu cekiyor demiyor, ben as ermiyorum mesela herseyi yiyorum tiksinmiyorumda birseyden onume geleni yiyorum vallacokacimcoook

merhaba kızlar, ben geldim. iyiyim biraz daha çok şükür, yatıyorum hala ama bi kaçamak yaptım sizi özledim. Alah razı olsun hepinizden, iyi ki varsınız :)
adayadayı : eylem

kızlar ya garip garip rüyalar görüyorum benim bu bebek erkek değilmi diye düşünmeye başladım ne dersiniz saçmalıyorum demi drum %100 erkek dedi

selam kızlar..ben yine bi görünüp kayboluyorum,çünkü şu migren krizleri perişan etti beni..bikaç gün daha sürerse nörolojiye gitcem,doktor ciddi bişey olabilir dedi..:KK43:( bu arada teyzeleri benim kızım olacağı kesinleşti,dün ayrıntılı ultrasona girdim...minik kuşum ne kadar da kıpır kıpırdı...:ecrin_bebek: ya bide bikaç sayfa okudumda diğerlerini okuyamadım..herkes ismini yazıyor,hayırdır...??

kizin hayirli olsun kapkaracim :nazar:
gecmis olsun canim.. insallah en kisa zamanda kesilirde sende hamisliginin tadini doya doya cikarirsin :cüvcüv:

isimlerimizi yaziyoruz.. böyle nicklerle nereye kadar dedi böcügümüz
:1hug:

gecmis olsun canim.. insallah en kisa zamanda kesilirde sende hamisliginin tadini doya doya cikarirsin :cüvcüv:

isimlerin hepsini akilda tutabilirsek tabi en kolayi benim gibi nick kisminiza adinizi yazip kurtaracaktiniz bizi:dance:

selam guzel anneler giremedim bi muddet yine saglik sorunlarindan dolayi bu seferde bobrek enfeksiyonu gunde 4 tane antibiyotik 3 gun boyunca bebege zarari yokmus. zaten bulantilarim enfeksiyondan dolayiymis. bebislerin cinsiyetini ogrenenler gozunuz aydin darisi basima 7 haftam kaldi. kizlar ekim annelerinin sayfasina girdim super ya doguruyorlar acayip heyecanlandim bizde oyle olcaz inanamiyorum:))

yaa benimki de belli değil 13+1 günlükken geçen hafta gittim belli değil dedi doktorum ve 15 ekime randevu verdi ama gittiğimde 17 haftalık olucam. O zamana kadar beklemek istemiyorum. Muhtemelen bayramdan sonraki hafta giderim dayanamayıp. Hatta aklıma bu arada başka doktora mı gidip göstersem diyorum. Doktorum erken geldi diye kızar mı ki :eek:

Ama napiiim bilemedim, beklemek çok zor geliyor 3 hafta daha... :uhm:

saruboceq:gülşah
che :deniz
umudum:ayşe
ayshince:ayşin
lazanya:aslı
elfrcp:elif
nazanx:nazan
boddim:esma
zuzucuk:şenay
buket26:buket
çerez:hacer
ruhehaben:yasemin
glcnrcn:gülcan
öykübebk:yasemin..
görmedim yasemincim kusura bakma tatlım..
ismini yazacak arkadaşlar listeyi kopyalayın altına ekleyin izminizide.geriye dönmem zorlaşır benim..:Şeniz:

gecmis olsun ege-denizcim..
canim böbrek enfeksiyon oldugunu nasil anladin??
yani hangi sikayetle gittin doktora? benim bildigim idrarda yanma oluyor ve kan gwelyior öyle biseymi??

sağol canım benim..a.s. böcük isterde biz uymazmıyız emrine..benim ismimde seher...:))

--------------------------------------------------------------------------------

öykübebek:sevin:..

niloş:nilüfer
adayadayı:eylem
acıbiber:hafize
kapkara:seher
memnun oldum hepinizle ben..çok iyiyiz kızlarrr:Şeniz:

kapkara:seher
ismini yazacak arkadaşlar listeyi kopyalayın altına ekleyin isminizide...:Şeniz:

gecmis olsun ege-denizcim..
canim böbrek enfeksiyon oldugunu nasil anladin??
yani hangi sikayetle gittin doktora? benim bildigim idrarda yanma oluyor ve kan gwelyior öyle biseymi??

canim ben mide bulantilari ve kusma sikayetiyle gittim vede yorgunluk doktor bukadar bulanti normal degil dedi idrarimin koktugunu ve renginin hafif koyu oldugunu soyledim hemen idrar testim yapildi enfeksiyon varmis tedavi edilmezse erken doguma sebep oluyormus 12 tane antibiyotik verdi 3 gun kullan sonra idrarini getir dedi umarim duzelir. idrarda yanma olan idrar yollari enfeksiyonu sanirim benimki bobrek. bide dediki hamile kadinin cok sik idrar tahlili yaptirmasi gerekiyormus.