2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar dr bana çatlak için novuxol verdi.size ne verdi.benim ilk hamilelikte hiç olmadi.dr kreme gerek yok vücudun salgiladiği östrojen miktari ile ilgili seninki yine çatlamaz dedi.ben israr edince novuxol verdi.
+

jnm benimki aktarcıdan yağ karışımı almamı söyledi. :CüvCüv: bedem yağıda çatlaklara çok iiii geliyormuş...

kaydirigubbakcemile3

badem yağı tüylenme yapıyomuş. ben şimdilik nadiren susam yağı sürüyorum. vucudum çatlamaya oldukça müsait ama bunlar işime yarar mı bilmem.

kızlarr..doktordan döndüm...bacaklarını açmadı kuzucum yine:) ama sanırım kız :) napıyım bizde böyle idare edicez bi süre daha, kırmızı, sarı, beyaz patik alırım bende kuzuma:)

Buketcim oğlun olmasına çok sevindim. Hepimiz kucağımıza aldığımız günleri de görürüz. Hayırlı evlatlar olurlar inşallah.

Kizlar dr bana çatlak için novuxol verdi.size ne verdi.benim ilk hamilelikte hiç olmadi.dr kreme gerek yok vücudun salgiladiği östrojen miktari ile ilgili seninki yine çatlamaz dedi.ben israr edince novuxol verdi.

banada dr. Lierac Phytolastil önerdi dr. ama sanırım ilk çatlayan ben oldum mart annelerinden :eek:klava: dün duştan çıktım kocişe verdim kremi uzanamadığım yerlere sürdürüyorum bide sordum var mı çatlak falan diye "yok çatlak ama popon damar damar olmuş" dedi. neeeeeeeeeeeee kötükedihüso bir baktım aynadan benim popiş çatlamış başka yer olsa fotosunu gönderirdim 2009 Mart bebişlerinin ilk çatlakları diye kafamçokkarıştı işte böyle hayırlı uğurlu olsun ilk çatlaklar, darısı kimsenin başına değil.

kızlarr..doktordan döndüm...bacaklarını açmadı kuzucum yine:) ama sanırım kız :) napıyım bizde böyle idare edicez bi süre daha, kırmızı, sarı, beyaz patik alırım bende kuzuma:)

utanmıştır annesi ne yapsın naniknanik
sağlığı yerinde olsun da inşallah gerisi boş nasıl olsa öğreneceksin sonunda :)

banada dr. Lierac Phytolastil önerdi dr. ama sanırım ilk çatlayan ben oldum mart annelerinden :eek:klava: dün duştan çıktım kocişe verdim kremi uzanamadığım yerlere sürdürüyorum bide sordum var mı çatlak falan diye "yok çatlak ama popon damar damar olmuş" dedi. neeeeeeeeeeeee kötükedihüso bir baktım aynadan benim popiş çatlamış başka yer olsa fotosunu gönderirdim 2009 Mart bebişlerinin ilk çatlakları diye kafamçokkarıştı işte böyle hayırlı uğurlu olsun ilk çatlaklar, darısı kimsenin başına değil.

ayy çok güldümkaydirigubbakcemile3 benim hamile kalmadan çatlaktı zaten popom. öyle kilolu değilim ama işte cilt tipi. her gun kullanın kremleri. çunku telafisi yok bu işin..

kızlar ayakkabı alıyorum hep birer numara büyük kafamçokkarıştı çok çabuk acıkmaya başladım galiba kilo alma startını verdik:teytey:

ya arkadaşlar sizin kilo alma startınız yeni mi başladı. ben hamile kaldığım ilk günlerden beri acayip acıkmalar yaşıyorum. bulantı-kusma olmadı. 2-3 defa migren atakları dışında. 2 kilo aldım 3 ayda. hızlı mı gidiyorum?

tünaydın kızlar.herkese güzel günler diliyorum.sohbetler harika.
niloşş cum geçmiş olsun dikkat et midene canım.
annesininkuzusu sağlıklı olsunda sana son anda süpriz yapıcak senin yaramaz sanırım.
ayaklar büyüyormu hamişlikte kızlar merak ettim şimdi?

ayol ayaklar büyümez mi güldürdün benihihoyyyt tatlım mutlaka bir numara büyük al ayakkabılarını5. aydan sonra büyüyor:emir_bebek:

zakkumcum ben zaten kiloluyum hamileleikte 3,5 kg ya yakın kilo vermiştim verdiğimi almaya başlıyorum fazla almamam lazım zaten sositososito

ayol ayaklar büyümez mi güldürdün benihihoyyyt tatlım mutlaka bir numara büyük al ayakkabılarını5. aydan sonra büyüyor:emir_bebek:

zakkumcum ben zaten kiloluyum hamileleikte 3,5 kg ya yakın kilo vermiştim verdiğimi almaya başlıyorum fazla almamam lazım zaten sositososito

ama annemin hiç büyümemiş 4 çocuğu var.benimde ayapım 35.5 zaten 36 lar tam olmuyor içine kalıp koyduruyorum anca oluyor.ben almayayım bir numara büyük en iyisi.

Merhaba arkadaslar...

Buketcim hayirli ugurlu olsun canim,cinsiyetini ögrenmissin. Insallah hayirli evlat olur. Saglikli bir sekilde kucagina almak nasip olsun insallah.

Annesininkuzusu, nazlaniryorsa kesin kizdir kaydirigubbakcemile2 sonucta erkek olanlar hemen belli oluyor sanirim.

Bakalim ben de pazartesi doktora gidecegim insallah kizlar ama doktor görebilir mi ya da görürde söyler mi orasini bilemiyorum :1no2:...hayir ilginc olan su erkek olacagini hissetmemden mi nedir sürekli rüyamda erkek gördüm ama gecen rüyamda doktora gitmisim ve hic beklemedigim bir anda bana kiz olacagini sanki ben coktan biliyormusum gibi davranarak "kizinin sagligi iyi annesi merak etme" dedi kaydirigubbakcemile3 hayir simdi hangi rüyaya göre bir beklenti icine girecegimi sasirdim kaydirigubbakcemile3 ama artik önünü alamadigim bir merak olusmaya basliyor yavas yavas..kaydirigubbakcemile3 ama belli olur degil mi artik..lütfen evet diyin kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
ama annemin hiç büyümemiş 4 çocuğu var.benimde ayapım 35.5 zaten 36 lar tam olmuyor içine kalıp koyduruyorum anca oluyor.ben almayayım bir numara büyük en iyisi.

ayaklar şiştiği için ve kilodan dolayı genişliyor canım yoksa normal olarak büyüdüğü yok ama ileriki aylarda eski ayakkabılarını giyemiyebilirsin. doğumdan sonra eski haline dönüşüyorlar merak etme :)

Merhaba arkadaslar...

Buketcim hayirli ugurlu olsun canim,cinsiyetini ögrenmissin. Insallah hayirli evlat olur. Saglikli bir sekilde kucagina almak nasip olsun insallah.

Annesininkuzusu, nazlaniryorsa kesin kizdir kaydirigubbakcemile2 sonucta erkek olanlar hemen belli oluyor sanirim.

Bakalim ben de pazartesi doktora gidecegim insallah kizlar ama doktor görebilir mi ya da görürde söyler mi orasini bilemiyorum :1no2:...hayir ilginc olan su erkek olacagini hissetmemden mi nedir sürekli rüyamda erkek gördüm ama gecen rüyamda doktora gitmisim ve hic beklemedigim bir anda bana kiz olacagini sanki ben coktan biliyormusum gibi davranarak "kizinin sagligi iyi annesi merak etme" dedi kaydirigubbakcemile3 hayir simdi hangi rüyaya göre bir beklenti icine girecegimi sasirdim ama artik önünü alamadigim bir merak olusmaya basliyor yavas yavas..ama belli olur degil mi artik..lütfen evet diyin kaydirigubbakcemile3

olur annesi belli olur sen merak etme ama göstermeme ihtimalini de aklının bir köşesinde tut:asigim:

arkadaşlar hiç düşündünüz mü çocuklarımızın aynı okullara gidebileceğini,flört edebileceğini.... ne kadar heyecan verici:)

bir de düsünsenize belki burda bir cok kisi degisik vesilelerle yüz yüze gelmistir bile ya da ileride gelecektir ama kimse kac ay boyunca merak ettigi onun adina kaygilandigi insan oldugunu bilmeyecek mesala..cok gizemli...kaydirigubbakcemile3

utanıyo sanırım gerçekten canım kaydirigubbakcemile2
ama bi çıksın ben onun o açmadığı bacaklarını dişliycem dişliycem dişliycemm:jeyyar:

ayy öyle icin kaynayarak yazmissin ki benim de icim kaynadi...ayy benim de disleyesim geldi ya...:roflol: hayir ben zaten sabirsiz bir insanim kendimi kontrol etmeye calisiyorum,beni tahrik edecek seyler yazmayin arkadaslar :roflol:sonra zaman günleri saymakla gecer benim icinnaniknanik:roflol:

X