2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

birşey değil canım.ıslak mendil olmasada normal mendilide ıslatıp koyabilirsin.belki ıslak mendilin kokusundan rahatsız olursan.evet sen bir minoset al ne olur ne olmaz.diğeri çok sakıncalı canım.koymak isterdim senin ismi ama bakalım.benim isimler belli.cinsiyeti öğrenince hepinize yazacağım inşallah beğenirsiniz.:1hug:

koydum mendili iyi gelmeye basladı hakikaten, sagol canım tekrardan...

kizlar musadenizle, kocacim gelir az sonra, yarin sabah gorusmek dilegiyle...

hepinize keyifli aksamlar, tali ruyalar dilerim, opuldunuzzzzzz

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs..............13 Mart
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
enel17.............................2 Haziran.............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran.............13 Mart
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran..........23 Mart
osslem...........................16 Haziran..........23 Mart
existhunder.....................12 Haziran..........24 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
barzey...........................23 Haziran...........30 Mart
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan
zakkum6644...................14 Mayıs.............1 Nisan
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan
gökçennn...............................?......................?.........cinsiyet..........Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
:nazar: 11 erkek :nazar: 13 kız :nazar: Yokmu arttıran?

.....sehnaz52.....senide ekledim listemize. Hayırlı olsun bebişin. Dilerim sorunsuz bi hamilelik geçirirsin.

.....lana01.....sende hoşgeldin aramıza.

Listede adı olmayan arkadaşlar son adet tarihlerinizi verirseniz sizleride ekleyebilirim.

Buketçim bebişinin cinsiyeti belli olmadı mı ?

İçimden bir ses kız diyor :)

Yok canım daha belli değil. Bi önceki gittiğimizde heveslenmiştik öğreniriz diye ama doktorumuz daha belli olmaz,erken dedi:mymeka:.Hevesimiz kursağımızda kaldı.
Bakalım kısmet artık.

Yok canım daha belli değil. Bi önceki gittiğimizde heveslenmiştik öğreniriz diye ama doktorumuz daha belli olmaz,erken dedi:mymeka:.Hevesimiz kursağımızda kaldı.
Bakalım kısmet artık.

hoşgeldin.senin kontrol ne zaman?benimki bu pazartesi öğrenecez kesin bebiş gösterirse.

Bakalım kısmet artık.

Canım kontrolün ne zaman? Artık bu gidişinde söyler canım güzel haberlerini bekliyorum yerimseniben

vallaha bizde meraktan ölüyoruz ama benim bebiş son kontrolde bir kere açtı sonra göstermedi.eşim oğlum diye konuşuyor ben biliyorum erkek diyor bakalım.

benimkide öyle diyordu ama ters köşe olduk....bana da hep erkek diye doğmuştu içime rüyamda bile erkek olarak görmüştüm...kısmet ve hayırlısı aslında önce öyle demek gerekiyor sanırım....iyi ki kızım oluyor annesine arkadaş geliyor diyorum... kaydirigubbakcemile5

vallaha bizde meraktan ölüyoruz ama benim bebiş son kontrolde bir kere açtı sonra göstermedi.eşim oğlum diye konuşuyor ben biliyorum erkek diyor bakalım.

cnm hayırlısı olsun am bnmde eşim hep kızkaydirigubbakcemile2 geçio içimden dio ama ben nötür hiç bişey geçmio aklımdan bunları yazarkende mutlu oluyorum şurda dah 1- 2 hafta öncesine kadar hep yok kanamalardan yok lekelenmelrden yazışıoduk çok şükür atlattık sayılır inşallah cinsiyetleride öğrenip isimlere sonra doğumlarımız nasıl oluyo die yazışmalara başlarız

benimkide öyle diyordu ama ters köşe olduk....bana da hep erkek diye doğmuştu içime rüyamda bile erkek olarak görmüştüm...kısmet ve hayırlısı aslında önce öyle demek gerekiyor sanırım....iyi ki kızım oluyor annesine arkadaş geliyor diyorum... kaydirigubbakcemile5

bende kız diyorum rüyalarımda da kız görüyorum.kesinlikle hayırlısı ve sağlıklısı olsun canım sağol.

cnm hayırlısı olsun am bnmde eşim hep kızkaydirigubbakcemile2 geçio içimden dio ama ben nötür hiç bişey geçmio aklımdan bunları yazarkende mutlu oluyorum şurda dah 1- 2 hafta öncesine kadar hep yok kanamalardan yok lekelenmelrden yazışıoduk çok şükür atlattık sayılır inşallah cinsiyetleride öğrenip isimlere sonra doğumlarımız nasıl oluyo die yazışmalara başlarız

haklısın canım.acıda olsa bazı şeyleri atlattık.atlatana kadar üzülsekte herşey insanlar için yaşam devam etmeli acısıyla tatlısıyla.rabbim dayanamayacağımız dertler vermesin.en kötü günümüz böyle olsun.

iyi akşamlar kızlar, arkadaşlar sanki çarpıntı var bende, bi ateş basıyo gibi oluyorum sonra kalbim pıt pıt pıt pıt yerinden çıkacak sanki, neden ki acaba? yazdıklarınızı okuyorum ama yzacak takatım yok sanki. bi tuhaf oldum.

iyi akşamlar kızlar, arkadaşlar sanki çarpıntı var bende, bi ateş basıyo gibi oluyorum sonra kalbim pıt pıt pıt pıt yerinden çıkacak sanki, neden ki acaba? yazdıklarınızı okuyorum ama yzacak takatım yok sanki. bi tuhaf oldum.

canım çok geçmiş olsun.neden bilmiyorum bende hiç olmadı devam ederse doktoruna bir danış derim.

canım çok geçmiş olsun.neden bilmiyorum bende hiç olmadı devam ederse doktoruna bir danış derim.

bu akşam oldu benimde ilk, yarında olursa sorarım dr.a. benim aklıma bi sebep geliyor ama acaba olabilirmiki? bugün arkadaşım vardı misafirim, aylardır neskafe içmiyordum onunla içtim birde hamurişide epeydir yemiyordum, abartmadım gerçi ama bilmiyorum ki başka farklı birşey yapmadım.

bu akşam oldu benimde ilk, yarında olursa sorarım dr.a. benim aklıma bi sebep geliyor ama acaba olabilirmiki? bugün arkadaşım vardı misafirim, aylardır neskafe içmiyordum onunla içtim birde hamurişide epeydir yemiyordum, abartmadım gerçi ama bilmiyorum ki başka farklı birşey yapmadım.

ama nescafe sakıncalı kafein var gülüm içme bir daha.sakın heee.
ondan olabilir bi baka bakalım.
öptüm hepinizi iyi geceler.

X