2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben geldim oğluşum çok iyiymiş 130gram 16cmmiş boddim 3lü testimizi yaptırdık 3 gün sonra sonuçları alacağım işde böle
%100 erkek dedi alışverişe başlayabilirsin dedi ben zaetn başlamıştım dayanamıyorum

Merhaba kizlar

Anlasilan yine bir hizla cinsiyetler belli olmaya basladi...insallah saglikli da dünyaya getirmek nasip olur.

icimden cok yogun bir his erkek olacagi yönünde...önümüzdeki cuma günü doktora gidecegim insallah belki o zaman ögrenirim diyorum ama kismet bakalim.

selam kızlar ne güzel ya cinsiyetler belli olmaya başlamış..ben başından beri erkek hissediyourm.çevremdeki herkeste erkek doğuyor içimize diyor...yavrum sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat olsunda kızı erkeği mühim değil...ama kız olursa da çoooook sevinirim çünkü benim kızlara bir düşkünlüğüm var..bende haftaya gideceğim doktora...bu sefer belli olur son gittiğimde doktor %80 erkek dedi...

bide kızlar bebekleri hissediyormusunuz...ben hala bebişimi hissedemedim yaa..karnımda çıkmadı.2 gündür biraz daha belirgin ama eski kıyafetlerimi giyiyorum...

bende çarşamba doktora gidicem evlilik yıldönümümüzde (17 eylül)cinsiyet için erken dimi bu 14.haftanın içinde olucaz söylermi acaba çok merak ediorum hayırlısı erkek kız hiç farketmez ama yinede merak var inşallah sağlılıklı hamilelikler geçirirz en büyük dileğim bu....

cnm kişiden kişye göre değişio ben 11. haftadan beri hiç bi kıyafetimi giyemedim karnım birden çıktı kimi insanda ta 6. ayda çıkıomuş tabi bu bebeğin küçük yada büyük olmasıyla alakalı değilmiş...çıkar merak etme sağlıklı olsunda ...bebekleri hissetme konusunda bi fikrim yok bnm için erken sanırım

burser söyleyebilir canım..ben 11 haftalıkken 4d ultrasona girdim..bizimki bacaklarını açmadı kordonuda vardı ondan net görünmedi ama doktor aynı haftalık başka bebekleri gösterdi kaydetmiş bilgisayara...o kadar net açmışlar ki kız erkek çok belliydi.bizimki poposunu döndü uyudu sıpa....

Herkese selammmmmm. Bi göbeği çıkmayan, bebeği hissetmeyen ben değilmişim demek :) Herkes soruyo bebek napıyo diye bazen o kadar sinirleniyorum ki "ne biliyim ben sızıyodur herhalde" diyorum :)

bence onlar lafın gelişi soruyorlardır, zaten hissetsen en fazla tekme atıyor diyebileceksin merak etme:)benim 2. olmasına rağmen günde bir defa ya hissediyorum ya hissetmiyorum. Ayrıca zaten hafif göbekli old. için benimki de çıkmadı:))

Arkadaşlar benim 1-2 gündür midem sanki azıcık düzeldi gibi. Bunu daha küçük haftalarda olan arkadaşlara moral olsun diye yazıyorum. Demek ki yavaş yavaş bitecek. Yemek yemenin zevkli bir şey olduğunun farkına vardım bu sayede:)

canım hayırlı uğurlu olsun oğluşun.sağlıkla büyüsün inşallah.

Bebişlerin cinsiyetini öğrenen anneler hissettiğiniz gibi mi oldu acaba?ben oğlum olacak gibi hissediyorum.merak ediyorum annelerin içine doğuyor mu diye.bide beninmki hep yan yatıyor.her seferinde aynı pozisyonda nasıl görcek doktor yav.25 eylülde doktora gidicem gösterir inşallah.

selam kızlar umarım herkes iyidir biz de iyyiz yorulduk yine hiç durmadan çalışıyoruz:)))

iyi geceler kızlar nasılsınız benim bebiş yerinde duramıyor çok şımarık olacak herhalde artık öyle düşünüyorum kıpır kıpır

herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.umarım sizlerinde gönlünden geçenler hayırlısıyla olur.bi arkadaş sormuş içinize doğan tuttumu cinsiyette diye.benimki tutmadı,ama sağlıklı olduğunu bilmek yetiyoda artıyo insana.umarım hepimiz alırız kucağımıza sağlıkla.

iyi akşamlar arkadaşlar hızınıza yetişmek ne mümkün maşallah, haftaiçi çalışıyorum yorgun geliyorum ev işi yemek falan derken sohbete katılamıyorum vakit buldukça okumaya çalışıyorum sizleri... bütün minik ciccivlerimizi hayırlısıyla kucağımıza almak nasib olur inşallah hepimize...

hamileliğinde sorun yaşayan arkadaşlar... bol bol dua edin ve şunu unutmayın lütfen Allah istemezse yaprak bile kıpırdamaz onun için rahat olun ki bu rahatlık bebeklerinize de geçsin

geçen salı doktora gittik 15+0 haftalıktım o gün doktorumuz büyük ihtimalle kız dedi babiş de erkek adamın erkek damadı olur dedi lülülülülülü

ya şimdi ben kızıma ne isim koyucam off of.hem 'h' harfiyle başlıycak hemde helin,hilal,hande kesinlikle olmıycak ayrıca eski bi isimde olmıycak.ama baş harfi 'k' da olabilir.şimdi siz neden bu harfler diyeceksiniz,bende bilmem içimden öyle geliyor diycem :) yardımmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arkadaşlar geçen gün neler yiyorsunuz nasıl besleniyorsunuz diye soran arkadaşlar vardı, kızartmalar bebeğe çok zararlıymış özellikle patates kızartması, ben bunu öğrendiğimden beri yemiyorum, sütü zorla içiyorum, meyvemi yiyorum bir kaç gündür bulantılarım geçti sigara içen arkadaşlar olduğunu duydum bebeklerimiz bize emanet emanete ihanet etmeyin lütfen hadi kendinize acımıyorsunuz bebeklerinize acıyın bari nolur

helal olsun arkadaşım ben de sigara konusunda aynı şeyleri düşünüyorum.içen anneleri gördükçede benim yüreğim sızlıyor.hayret ediyorum nasıl oluyorda bu kadar bencilleşebiliyor bir insan.umarım yaptıkları kötülüğün farkına biran önce varırlarda emanetlerine sahip çıkarlar.

hayırlı olsun senin adına çok sevindim bebişinin sağlıklı olduğunu öğrenmek çok güzelbişey eğer sana sorduysam beni bağışla canım aşırı unutkanlık başladı bende senin bebiş ilk nerde oynadı sana sorduysam kusura bakma canım aynı yaşlı ninelere benzer oldum çok unutuyorum oruçtanmı nedense

Hazal,Hayat
Karin ilk aklıma gelenler oldu:)hihoyyyt

canımya sana sormuşun :bbo:gerilere baktımda bu hamile ve yaşlı bayanı mazur gör:tomato:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…