2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bunlar normal durumlar hamilelikten dolayı yaşanıyor kendimizi boş yere üzmeye bebegiimizi üzmeye gerek yok erkekler çocuktan beterdir önceki gibi ilgi beklerler şimdi daha iyi günleriniz çocuk olduktan sonra çocugu bile kıskanıyorlar sen ilgi beklerken onlar senden bekliyor boş verin takmayın

+

aynı sorunlar hamile olan o sanki çıldırmak üzereyim.banyo havlularının tümünü yıkadım bende sen git. mutfak havlusuna elini yüzünü sil çıldırdırdım resmen.ona yüz silinirmi dedim kasıtlımı yapıyosun sen falan. sen kalk bana havlun mu bitti de? delirdim ev havlu dolu kızlar çeyizlikler falan bilirsiniz.kötükedihüso delirtmek için elinden geleni yapıyor.bide bende çalışıyorum akşam eve git temizlik ütü çamaşır as yıka yemek bilmem ne derken ...kendimi yıpratıyomuşum.ben çalışmama ramen her şeyi 4 4 lük yapmaya çalışırken bunlar duyunca cıldırdım.kötükedihüso demekki evde kalsam direk bakırköye .:roflol:sonrada sabah acayip şeylere benzetecek çığlık çığlığa kalktım . senağlamasenağlamasenağlama

öle evet deli oluorum ya şimdi bide normal olsam hamile olmasam evde olsam yada hamile olsam ama yine evde olsam anlarım bu ne ev işi bizde yemek bizde hamilelik bizde bide gelin kaynana muhabbetleri bizde anlamadım ben el bebek gül bebek prenses olmamız lazım ama olmuo işte tamam şimdi allah var yukarda yalan söleyemem bi çopk erkeğe göre kocam iyi ama en azından şu zmanlarımda dahada destek olup yardımcı olması inanın kafayı yedim artık nerdeyse sinirlerim bozuluo akşam oturana kadar 10.30 oluo tabi günün yorgunlu daha uzanıorum 15 dk sonra başlıorum uyuklamaya bırka yapma dio bana tabi canım sonra ne olcak aç kalınıcak ev alıcak başını gidicekkk bide üstüne kıyafetler kırışık olucak o zman ne oldu bu hayat valla bilmiyorumm bir an önce doğurlarım herşey düzene girsin kızlarrrr

öle evet deli oluorum ya şimdi bide normal olsam hamile olmasam evde olsam yada hamile olsam ama yine evde olsam anlarım bu ne ev işi bizde yemek bizde hamilelik bizde bide gelin kaynana muhabbetleri bizde anlamadım ben el bebek gül bebek prenses olmamız lazım ama olmuo işte tamam şimdi allah var yukarda yalan söleyemem bi çopk erkeğe göre kocam iyi ama en azından şu zmanlarımda dahada destek olup yardımcı olması inanın kafayı yedim artık nerdeyse sinirlerim bozuluo akşam oturana kadar 10.30 oluo tabi günün yorgunlu daha uzanıorum 15 dk sonra başlıorum uyuklamaya bırka yapma dio bana tabi canım sonra ne olcak aç kalınıcak ev alıcak başını gidicekkk bide üstüne kıyafetler kırışık olucak o zman ne oldu bu hayat valla bilmiyorumm bir an önce doğurlarım herşey düzene girsin kızlarrrr

canım bende kayınvalidemle beraber yaşıyorum allah razı olsun akşama yemeğimiz hazır oluyo ama bende gidince sofraydı salataydı yapacağım işlei yapıyorum sonra tabi iftar vakti bulaşık babama kahve yok kocama çay sonra tekrar onların bulaşığı yok işden gelince ütü hafta sonları ev temizliği hepsi bana kayınvalidem sadece yemeği yapar çamaşarı yıkarki makine yıkıyo zaten ayrıca kocişin iş yerinde belli bir gömleğivar ve sadece 2 tane vermiş şirket hergün bazen 2 günde 1 yıkanıyo 1gömlek için makinaya atmıyorum elimde yıkıyorum sabaha kuruyo sonra sabah ütü yapıyorum kalkıp ama ben gözüne hiç iş yapmıyo gözüküyorum çünkü beyimiz işden gelip ilgi bekliyo vede gece sahuru kayınvalidem hazırlıyomuş onu suç yapıyo kıskançlıkdan beni nasıl suçlayacağını şaşırıyo anlayacağınız ama ben ne yapıyorum hiç duymuyorum onu ne derse desin banane ya omlamı uğraşacağım allah aşkına bebişim daha önemli saldım çayıra mevlam kayıra

kızlar bunlar normal durumlar hamilelikten dolayı yaşanıyor kendimizi boş yere üzmeye bebegiimizi üzmeye gerek yok erkekler çocuktan beterdir önceki gibi ilgi beklerler şimdi daha iyi günleriniz çocuk olduktan sonra çocugu bile kıskanıyorlar sen ilgi beklerken onlar senden bekliyor boş verin takmayın

TAKILMICAK GİBİ DİİL Kİ şu ana kadar bebekten çekiyodum o biraz rahat bıraktı babası başladı elf e katılıyorum ya bizim şimdi poflanmamız lazım CADIARZU

canım bende kayınvalidemle beraber yaşıyorum allah razı olsun akşama yemeğimiz hazır oluyo ama bende gidince sofraydı salataydı yapacağım işlei yapıyorum sonra tabi iftar vakti bulaşık babama kahve yok kocama çay sonra tekrar onların bulaşığı yok işden gelince ütü hafta sonları ev temizliği hepsi bana kayınvalidem sadece yemeği yapar çamaşarı yıkarki makine yıkıyo zaten ayrıca kocişin iş yerinde belli bir gömleğivar ve sadece 2 tane vermiş şirket hergün bazen 2 günde 1 yıkanıyo 1gömlek için makinaya atmıyorum elimde yıkıyorum sabaha kuruyo sonra sabah ütü yapıyorum kalkıp ama ben gözüne hiç iş yapmıyo gözüküyorum çünkü beyimiz işden gelip ilgi bekliyo vede gece sahuru kayınvalidem hazırlıyomuş onu suç yapıyo kıskançlıkdan beni nasıl suçlayacağını şaşırıyo anlayacağınız ama ben ne yapıyorum hiç duymuyorum onu ne derse desin banane ya omlamı uğraşacağım allah aşkına bebişim daha önemli saldım çayıra mevlam kayıra

ben de ole yapcam atuk salçam çayıra bakalım ne yapcak. :dilcikar:

canım ben kayınvalidemle aynı evde oturmuoruummm hani genel anlamda söledim aynı evde oturmamak can sıkmıycağı anlamına gelmio malesef oda bi etken hepsi üst üste üst üste geldimi al sana bomba oluorum bide bunu karşılığında hep güleryüz ilgiii şevkat beklenio bizden etten kemikteniz sonuşçta robt değilizki ayarlanıp hareket edelim anlayamıorum ama yinede halime şükür tabi neleri var beterin beteri var derler ne diyelim

canım ben kayınvalidemle aynı evde oturmuoruummm hani genel anlamda söledim aynı evde oturmamak can sıkmıycağı anlamına gelmio malesef oda bi etken hepsi üst üste üst üste geldimi al sana bomba oluorum bide bunu karşılığında hep güleryüz ilgiii şevkat beklenio bizden etten kemikteniz sonuşçta robt değilizki ayarlanıp hareket edelim anlayamıorum ama yinede halime şükür tabi neleri var beterin beteri var derler ne diyelim

kendimizi onlara nasıl anlatabiliriz bizim robot olmadığımızı nasıl anlarlar acaba

benimki alt katta EŞİME KIZSAM BİLE BİDE ONLARA ÇAKTIRMAMAK İÇİN UĞRAŞIYORUM ...zor yani.biraz anlayışlı olsalar sorun kalmayacak .KEŞKE ONLAR HAMİLE OLSAYDI (kocalarımız)

merhaba arkadaşlarrrr bebişlerinizin cinsiyetleri belli oldumu benim boddi 11+5de gösterdi bize pipisini ama yarın randevum var kesin öğreniriz çok heycanlıyım ben
ben dün gittim 11+3 ama belli olmadı iki hafta sonra gidecem
GÜNAYDIN ANNİŞLER. JNM GEÇMİŞ OLSUN BAK ATLATTIN ALLAHIN İZNİYLE İNŞ KUCAĞINADA ALIRSIN BEBİŞİNİ SEN VE HEPİMİZ.sağol canım
KIZLAR GECE TAVŞANIMLA YATMIŞTIM (tabi koca da yanımızda) sabah TAVŞANI TERS DUZ ETMİŞİM. SARILMIŞIM BİDE GÜZELCE SABAH ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA KALKTIM. benim ki nın kafasında saç yok şimdilik kel :roflol: yanii jm benim kaydirigubbakcemile3sabah ta tavşanın arkasını görerek uyandım onun kafası sandım çığlık çığlığa kaltık ama sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey bide rüyamda bütün gece köpek kovaladı durdu yakalayamadı da ben onde o arkada (köpek) ne geceydi Çok üzgünüm çoook
allah iyiliğini versin nekadar güldürdün beni
teşekkür ederim arkadaşım.a.s.Haklısın stres yapmadan gidebilsem keşke.İçaallah dedigin gibi olur.bebişimi görünce geçer sıkıntılarım korkularım.:emir_bebek::Saruboceq:
ya aynı stres hepimizde var dün doktor gel bebeğin kalp atışlarına bakalım dediğinde nasıl korktum anlatamam ama sonra bebiş çok iyi diyince nasıl rahatladım
canım seninkide benimki gibi anlaşılan çok istiyorlar ama anlayış sıfır takma kafana onlar bizim gibi ince düşünemiyorlar bizimkide dün hiç vakit geçiremiyoruz hamile kaldığından beri diyo eeee benden çok sen istedin bu bebeği biliyordun böyle olacağını sabah kalkıp işe gidiyorum haliyle akşamda yorgun oluyorum kanepede uyukluyorum çünkü sadece kanepede uyuyabiliyorum:))
ben artık duymuyorum onu bebeğimi düşünüyorum onlara esiyo arada takma kafana
valla bu kanepe olayında sana katılıyorum bende aynıyımkaneppede yatıyorum eşim gelip dürtüyor kalk nekadr yatıyorsun diye
ama napim yatakta yatamıyorum
jnmlarım ben çıkıyorum akşam yada daha sonra tekrar görürşürüz.hepiniz sağolun.
hadi görüşürüz kendine iyi bak

Enelcim kusura bakma dün koltukta sızıp kalmışım :bbo:

Hünnap Nisan-mayıs ayları arasında, sarı renkli çiçekler açan, hoş kokulu, 4-5 m yüksekliğinde dikenli bir ağacın, kırmızı kabuklu, sert çekirdekli, iri zeytin biçiminde ve büyüklüğünde bir yemişidir. En dış çeperi derimsi ve ince, pulpasi (yumuşak kısım) sari renkli ve tatlı lezzetlidir Ünnap da denilir.

Çok eskiden beri yumuşatıcı, balgam ve idrar söktürücü, kolestrol ve lipid düşürücü olarak da kullanılmaktadır.

Kurutulmuş çerez haline de iğde denir. gamyoncuiremsu

Ayrıca ZAKKUM orda mısın sana doktor ismi göndermiştim ulaşmamış sanırım

che-guevera canım seninkidemi dürdüp yerien gönderiyo yatakda daha rahat yatarmışım öyle sanıyo yatamıyorum ama allah allah ben kaneeye taşınacam olmuyo yatakda

che-guevera canım seninkidemi dürdüp yerien gönderiyo yatakda daha rahat yatarmışım öyle sanıyo yatamıyorum ama allah allah ben kaneeye taşınacam olmuyo yatakda

ne öyle kafanı koyduğun yere sünepeler gibi yatıyon yatağa git diyor amma yatakta yatamıyom yaaa

arkadaslar yazilanlari okudumda calisan arkadaslara yurekten helal olsun diyorum eve gidip utu yemek ortaligin toplanmasi ne diyim supersiniz kocalarinizin sizleri baslarina tac yapmalari lazim.sakin yipratmayin kendinizi birakin bazi islerini kendileri gorsunler siz hamilesiniz bazi islerden elinizi ayaginizi cekmek icin bu cok gecerli bi neden. bebisleri kucagimiza aldigimizda kocalarimiz dunyaya getirdigimiz o kucuk melege bakip degerimizi cok daha iyi anlayacaklar bence :))

merhaba arkadaslar.. nasilsiniz bakalim

okuyorumda calisan arkadaslarimi.. allah kolaylik versin hepinize..
ben esimle ayni yerde calisiyorum.. yani sabah birlikte cikiyoruz evden aksam beraber giriyoruz..
eve gitmedende annemlere ugruyoruz yemegimizi yiyoruz..cokacimcoook sonra evimize gidiyoruz..
2 senelik evliyiz.. taa basindan beri esim yardimci olur ev islerinde..
ama kocisler ne yaparsa yapsin biz kadinlarin söylenecek bi sözü vardir

merhaba arkadaşlar nasılsınız gördüğüm kadarıyla bazı arkadaşlar bunalımda boşverin kafanıza takmayın bunlar hep hamileliğinizin:CüvCüv: vermiş olduğu duygusallıkdan dolayı bunalımlar bidüşünün bu adamlar siz hamile kalmadan öncede böyleydi:kızgın: şimdide aynılar:kızgın: insanlardan değişim bekliyemeyizki bizim yaşadığımız sıkıntıları onlar yaşamıyorlar o yüzden bizi anlıyamazlara.s eğer hamileliğinizin güzel geçmesini istiyorsanıza.s kocaları olduğu gibi kabul edip mutlu olmanın yollarını arayın oldumu mart ayının güzel anneleriŞeniz:lepi:

kızlar bişey soracağım cam siliyormusunuz. 4 tane cam sildim acaip sancı girdim uzanıyorum şimdi....

X