2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

günaydım kızlar dün yazamadımkusura bakamayın dün gittik tahlil sonuçlarım iyi çıktı bebeğimde iyidi
hatta doktor kalp atışlarını dışarı verdi allahımne kadar güzeldi
hiç aklımdan çıkmıyor
uyuyamdımda u gce seviçten o ses kulağımda çınladı
doktorum artık progestanı bırakabileceğimi söyledi yani düşük tehlikem yokmuş
işte böyle sağolun merak etmişiniz

GÜNAYDIN ANNİŞLER. JNM GEÇMİŞ OLSUN BAK ATLATTIN ALLAHIN İZNİYLE İNŞ KUCAĞINADA ALIRSIN BEBİŞİNİ SEN VE HEPİMİZ.a.s. :nazar:
KIZLAR GECE TAVŞANIMLA YATMIŞTIM (tabi koca da yanımızda) sabah TAVŞANI TERS DUZ ETMİŞİM. SARILMIŞIM BİDE GÜZELCE SABAH ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA KALKTIM. benim ki nın kafasında saç yok şimdilik kel :roflol: yanii jm benim kaydirigubbakcemile3sabah ta tavşanın arkasını görerek uyandım onun kafası sandım çığlık çığlığa kaltık ama sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey bide rüyamda bütün gece köpek kovaladı durdu yakalayamadı da ben onde o arkada (köpek) ne geceydi Çok üzgünüm çoook

günaydıııın arkadaşlar,
Saruböceq ve boddim dr. a güle güle gidin çok sevinçli haberlerle gelin. dr.a gitmeden bende de oluyor o sıkıntı, sanki bi bakcaz bebek hareket etmiyor falan diyecek sanki dr. Allah hepimizin evladını korusun. ben kendimi deniyorum bu kez ne kadar dayanabileceğim diye haftaya giderim herhalde, belki cinsiyetinide öğreniriz.

jnm neden korkuyosun ki dikkat et çorba iç. :emir_bebek: soğuk suları içtın tabiii .. sıcak sıvılar tüket jnm :kahve: çok ağrırsa dr danışırsın yerimseniben :emir_bebek: bebişe kendinede dikkat et.bişi yoktur inşa.s.

agrinin iltihaba cevirip bademcik enfeksiyonu olmasindan korkuyorum.
simdi sicak ihlamur bal iciyorum.oglen corba.
aksama gene sicak biseyler atlatirim insallah.dua edin benim icin.
aysininde dun bogazi agriyordu ne yapti acaba.

teşekkür ederim arkadaşım.a.s.Haklısın stres yapmadan gidebilsem keşke.İçaallah dedigin gibi olur.bebişimi görünce geçer sıkıntılarım korkularım.:emir_bebek::Saruboceq:

dr gidecek arkadaşlar güzel haberlerle gelirsiniz inş.
ELİF CİM GEÇMİŞ OLSUN DUALARIMIZ HER DAİM SİZLERLE.
geçmiş olsun jnm...

agrinin iltihaba cevirip bademcik enfeksiyonu olmasindan korkuyorum.
simdi sicak ihlamur bal iciyorum.oglen corba.
aksama gene sicak biseyler atlatirim insallah.dua edin benim icin.
aysininde dun bogazi agriyordu ne yapti acaba.

arkadaşım geçmiş olsun.yapabilirsen tuzlu suyla gargara yap.Çok faydasını göreceksin.yada evde pekmez varsa az pekmez azda suyla azda karabiber at içine kaynat sıcak sıcak iç oda bogazın intihamını erdirir ve söker.

günaydıııın arkadaşlar,
Saruböceq ve boddim dr. a güle güle gidin çok sevinçli haberlerle gelin. dr.a gitmeden bende de oluyor o sıkıntı, sanki bi bakcaz bebek hareket etmiyor falan diyecek sanki dr. Allah hepimizin evladını korusun. ben kendimi deniyorum bu kez ne kadar dayanabileceğim diye haftaya giderim herhalde, belki cinsiyetinide öğreniriz.

evet bende çok korkuyorum canım bide uyku problemim var benim hep ağızüstü yatarım uyurken yan uymaya çalışıyorum uyuyamıyorum gecede göbeğimin üstünemi yattım acaba yok sırt üstümü yattım bebeğim oksijensizmi kaldı kan gitmedi diye çok korkuyorum bide rötü kötü rüyalar görüyorum bugün rüyamda oğlumu kaçırmışlaar onu kurtarmaya çaslışıyorum bebeğimle birilerinden kaçıyorum yağmur yağıyo o ıslanı hastalanack diye korkuyorum anlayacağınız uyku uyumak istemez oldum ama uysuzda olmuyo sonra işde uyukluyorum

kızlar bişi itiraf edeyim size bazan eşim o kadar delirtiyo ki beni bebişi aldırmayı bile düşünuyorum sonra vazgeçiyorum.eşimi seviyorum ama bezen resmen deli ediyor beni herşeye kızıyorum bu hamilelikten mi meydana geliyor bana bu dönem de sanırım yeterince yardımcı olmuyor bebiş çok erken oldu ...sanki ...

kızlar bişi itiraf edeyim size bazan eşim o kadar delirtiyo ki beni bebişi aldırmayı bile düşünuyorum sonra vazgeçiyorum.eşimi seviyorum ama bezen resmen deli ediyor beni herşeye kızıyorum bu hamilelikten mi meydana geliyor bana bu dönem de sanırım yeterince yardımcı olmuyor bebiş çok erken oldu ...sanki ...

arkadaşım öncelikle sıkma canını.İnan hamileligin vermiş oldugu stres sinirden kaynaklanıyordur.kaç aylık yada kaç yıllık evlisiniz ki erken diyorsun bebiş için.Hamilelikte olur böyle şeyler inan bende bazen sinirden etrafımdaki insanlara çatıyorum.Sen ne kadar üzersen kendini bebekte o kadar üzülür.GÜZEL DÜŞÜNELİM GÜZEL OLSUN HERŞEY......:Saruboceq:

canım seninkide benimki gibi anlaşılan çok istiyorlar ama anlayış sıfır takma kafana onlar bizim gibi ince düşünemiyorlar bizimkide dün hiç vakit geçiremiyoruz hamile kaldığından beri diyo eeee benden çok sen istedin bu bebeği biliyordun böyle olacağını sabah kalkıp işe gidiyorum haliyle akşamda yorgun oluyorum kanepede uyukluyorum çünkü sadece kanepede uyuyabiliyorum:))
ben artık duymuyorum onu bebeğimi düşünüyorum onlara esiyo arada takma kafana

5 aylık evliyiz. sanki bebeğe bakamıyacakmışım.sanki yeterince eşimden destek alamayacakmışım gibi hissediyorum... daha aklıma neler geliyo bi bilseniz....

arkadaslarim canlarimmmm
hepiniz cok sagolun soylediklerinizi yapacagşm,atlatirim insallah.
allah razı olsun tum gecmis olsun diyenlerden.a.s.

5 aylık evliyiz. sanki bebeğe bakamıyacakmışım.sanki yeterince eşimden destek alamayacakmışım gibi hissediyorum... daha aklıma neler geliyo bi bilseniz....

bence bebeğine çok iyi bir anne olacaksın takma kafana eşinde onu çok sevecek bebeğini kucağına alınca kendikendine neleri kafama takmış sorun etmişim diyeceksin ve güleceksinn
çünkü rüyada bile ona sarılmak o kadar güzel bir duyguki antamam benimde ilk bebeğim rüyamda koklaşıyoruz onla o gün çok mutlu oluyorumm düşün rüyada bile

Son düzenleme:

Canım sankileri acabaları bir kenara atmalısın artık.Kötü şeyleri düşünürsen kötülükleri kendi kendine çekersin.rahat ol bebegini düşün onu saglıcakla kucagına alacagın günü düşün.Unutma artık sen tek bir kişi degilsin.Bebişlerimizi üzmeye hakkımız yok demi annesi .....Herşey gönlünce olsun kardeşim....

kızlar günaydın inanın aynı sorun bendede var iki günde bir tartışma kiii biz eşimle kavga etmezdik hiçç hep gülerdik eğlenirdik ama bu aralar bende inanılmaz bi stres var farkındayım oda öle sanki ikimide hamileyiz gayet bilinçli bi insan internetten hep takip eder gebelşik haftalarını eee doğal olrak benimde psikolojimi takip edip anlması lazım daha savah tartıştık ben üstündeki t-shırta baktım kırışık gibi arkası dedimki ben o kadar bunları ütülemek için sen temiz ol die hafta sonları hem ev hem iş hemde bide ütülerle uğraşıorum sen dün akşam o t-shırt öle bi çıkardıktan sonra koymuşsunki demekki kırışmış hiç dikkat etmiosun emeğimi saygı duy düşün biraz dedim evde bişey yer akşam orda kalır mutfağa götürmez normalde yardımcıdır ama böle dağınıklığı deli edio beni sofra kurarız kaldırırz orda yardım eder bazı şeylerde ama bazende çoksinirleniorum inanın bak aynı sorunlar demekki

ek741lz4.jpg

kızlar günaydın inanın aynı sorun bendede var iki günde bir tartışma kiii biz eşimle kavga etmezdik hiçç hep gülerdik eğlenirdik ama bu aralar bende inanılmaz bi stres var farkındayım oda öle sanki ikimide hamileyiz gayet bilinçli bi insan internetten hep takip eder gebelşik haftalarını eee doğal olrak benimde psikolojimi takip edip anlması lazım daha savah tartıştık ben üstündeki t-shırta baktım kırışık gibi arkası dedimki ben o kadar bunları ütülemek için sen temiz ol die hafta sonları hem ev hem iş hemde bide ütülerle uğraşıorum sen dün akşam o t-shırt öle bi çıkardıktan sonra koymuşsunki demekki kırışmış hiç dikkat etmiosun emeğimi saygı duy düşün biraz dedim evde bişey yer akşam orda kalır mutfağa götürmez normalde yardımcıdır ama böle dağınıklığı deli edio beni sofra kurarız kaldırırz orda yardım eder bazı şeylerde ama bazende çoksinirleniorum inanın bak aynı sorunlar demekki
+

aynı sorunlar hamile olan o sanki çıldırmak üzereyim.banyo havlularının tümünü yıkadım bende sen git. mutfak havlusuna elini yüzünü sil çıldırdırdım resmen.ona yüz silinirmi dedim kasıtlımı yapıyosun sen falan. sen kalk bana havlun mu bitti de? delirdim ev havlu dolu kızlar çeyizlikler falan bilirsiniz.kötükedihüso delirtmek için elinden geleni yapıyor.bide bende çalışıyorum akşam eve git temizlik ütü çamaşır as yıka yemek bilmem ne derken ...kendimi yıpratıyomuşum.ben çalışmama ramen her şeyi 4 4 lük yapmaya çalışırken bunlar duyunca cıldırdım.kötükedihüso demekki evde kalsam direk bakırköye .:roflol:sonrada sabah acayip şeylere benzetecek çığlık çığlığa kalktım . senağlamasenağlamasenağlama

X