2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben anlamadım kızlar bu bebek şekerleri ne için.gerçi çok güzeller ama kaydirigubbakcemile2

hastaneye ve eve dogumda tebrik icin gelenlere ikram edicem canım.
bide her ne kadar esim amerikan adeti diye karsi ciksada ben bayshower partisi yapmak istiyorum 7. ayda,orada da dagitiliyor bu tarz seker / susler.
lazanyacım iyi geceler bebekk

gel canım mutlaka beklerim ben sana sevdiği o özel yemeklerden yediririm :)) isimlerini söylemiyorum belki bilen vardır canı falan ister ne olur ne olmaz :) sen anladın onu :))

ben biliyorum sen anladın onu :1rolleyes:
çok sağol düşünmen bile yeterli.tek yormam seni gelirsem beraber yaparız.:1hug:

manti yiyeceksiniz dimi hainlerrrrrr hueeeesenağlama
canım istedi sırnaşık şey
kizlarcim selencim,enelcim hadi bende kactim uyku basti yavastan.iyi geceler canikolar.

nazan demedimmi ben sana kız geliyor diye.....bak belirtiler başlamış kız bu bebiş kız....(inşallah öyle olur canım )

deme kiz cok umitlenmeyim:) bugun ispanyol bir arkadas gordu beni yolda kizin olcak dedi niye oyle dediyse onlardada varmi aceba boyle bizim gibi soyle olursa kiz boyle olursa erkek diye :1rolleyes:

kizlarcim selencim,enelcim hadi bende kactim uyku basti yavastan.iyi geceler canikolar.

yok yok ne mantısı çok kötü çokkk sakın canın istemesin şimdi gece gece yarın olsun ben sana gönderirim :))) tamam tatlım kendine iyi bak görüşürüz iyi uykular tatlı rüyalar

kız sanada göndeririz kıyamam ben sana. gelin yapayım sizlere.süperrrr oluyor vallaha.cokacimcoook kaydirigubbakcemile[/B]

bizim buralarda hiç öyle yapan olmadı ondan bilmiyorum canım ben şimdi öğrendim çok sağol.bende yapayım o zaman güzel birşey.hatıra için harika.

tabii inşallah şöyle yedinci aylara falan gelelim inşallah burda birbirimize fikir vererek hazırlarız şekerlerimizi
ayyyy allahım o günlere gelecekmiyizz çok uzak geliyor yaaa

deme kiz cok umitlenmeyim:) bugun ispanyol bir arkadas gordu beni yolda kizin olcak dedi niye oyle dediyse onlardada varmi aceba boyle bizim gibi soyle olursa kiz boyle olursa erkek diye :1rolleyes:

ben hala kız geçiyor içimden diyorum canım sana.bakalım çıkacakmı?

tabii inşallah şöyle yedinci aylara falan gelelim inşallah burda birbirimize fikir vererek hazırlarız şekerlerimizi
ayyyy allahım o günlere gelecekmiyizz çok uzak geliyor yaaa

gelicez gelicez rabbimin izniyle canım.buraya kadar geldik yılma yok zor zamanlar geçiyor.

ben hala kız geçiyor içimden diyorum canım sana.bakalım çıkacakmı?

ay inslh canim benim ya, tabiki once saglikli ve hayirli bir evlat olsun , ama Allah gonlumdekini biliyor bende dile getiriyorum soyle citi pitibir kizim olsa onu suslesem , pemis pembis elbiseler mini mini etekler giydirsem hevesim var iste ama Allah ne verirse hayirlisini versin:Saruboceq:

ya kizlar ben bu bebek sekerlerine bayildim, ilk defa duyuyorum desem yeridir... burda bebek dogdugunda davetiye seklinde kart bastirilip dagitiliyor, birde eve gelen misafirlere, yada isyerindekilere, arkadaslara felan peksimetin ustune yag surulup ustune bebek kizsa pembe, erkekse mavi seker dokulup dagitiliyor, ama ben bu sekerleri yapip dagitsam super olur, degisik birsey olur yani, bunlari kendim yapabilirmiyim evde aceba internetten bir arastirayim bakayim:)

güzel birşeyler bulursan bizlede paylaş canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…