2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bugün görüş günü test sonuçlarının alcaz.belki resmini görürüz.ben gecen cuma gördum ama bası göremedi kızımızı çok işi vardı. ne olurdu hemen doğsaydı sanki.sağ sağlim.

Hadi bakalım canım babasına da el sallasın bakalım. Tatlı kızına selam söyle bizden emi.

ayy ne bilim evde kaldığım süre boyunca bunları izlemekten psikolojim bozuldu sanırım.haklısınız kızlar.ayy kıyamam ya ötenazi istiyorlar.hepsine dua ediyorum rabbim yardımcımız olsun hepimizin.
iş yerine gideyim dedim sıkıldım.herkes gelme dedi.su affı çıkmış bizim birime dün 500 bugünde 1000 kişi gelmiş.işler çok yogunlaşmış sürekli tartışma var burda dedi arkadaşlar.

Hadi bakalım canım babasına da el sallasın bakalım. Tatlı kızına selam söyle bizden emi.

buradaki bütün teyzelerinden de slm söyliycez kızımıza :teytey:ben çıktım kızlar bakalım bebiş nasıl hepiniz seviyorum yardımlarınız için sağolun görmek üzere kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlarrr,
umudum nerdesin dün seni gördüm rüyamda hihoyyyt
daha doğrusu goncama diyorum ki ben bugün umudumlara gidicem, pasta mı alsam yoksa baklava mı diyorum. (rüyada bile aklım boğazımda yani) tabi adında umudumlar :roflol: her ne kadar ben saçmalasamda goncam rüyada bile saçmalamıyor ve umudumlar kim yahu? adı sanı ne? falan gibi bişeyler söylüyo. bende bu durumu farkedip çok hüzünleniyorum ve bi güzel ağlıyorum, umudumları tanımadığım için gidemiycem pasta ne olacak şimdi diye. rüyamda ağlıyodum ama uyandığımda gülüyodum. anlayacağın acil senlen pasta yememiz lazım kaydirigubbakcemile3
kızlar o sinir işi hormon işi, bütün gün sinirli olduğum için eve gidince goncama pek halim selim oluyorum, şimdi de o şokta yani :roflol:
annem kızıyo dün buralardaydı hanımlar, 8 haftalık olan o olabilir, benim bebişim 15 inci haftasında inşallahh

Ya arkadaşlar hamileliğin ilk zamanlarında olan tiksinme yine geldi. İçimden hiçbirşey yemek gelmiyor. Midem bulanmıyo ama hiçbişey istemiyo canım. Offf offfffffff.

kızlar az önce acayip istifra ettim korktum valla. durmayacak sandım. ama başımın ağrısı geçiverdi çıkarınca. resmen gözümün önü aydınlandı. tam o sıradada sağlık ocağından ebe teyzemiz geldi kontrole ne var ne yok diye. basıldık. koskoca ev ama misafir ağırlayacak durumda bir oda bile kalmamış, utandım ama hiç dermanım yokki. kocişte hafta sonu temizlik yaptı ama sürekli toplamayınca dağılıveriyor ev.

Ya arkadaşlar hamileliğin ilk zamanlarında olan tiksinme yine geldi. İçimden hiçbirşey yemek gelmiyor. Midem bulanmıyo ama hiçbişey istemiyo canım. Offf offfffffff.

aynen yani aynen hic bisey yemek istemiyorum.haa pardon boyle kıymali makarna,cips dondurma dersen sahane yiyorum ama yararli ne varsa tiksiniyorum yaa öff ne zaman gececek bu

nasıl yani? ebeler ev ev kontrolemi cikiyor ahaha cok iyi,tanidik heralde o yuzden.
bosver canım yaaa,kimse bizim kusurumuza bakamaz valla pasakliysak pasakliyiz hihoyyyt

benimde ara ara oluyor.geçen gece eşimle temiz hava alalım yürüyelim dedik.dışarının kokusundan eve öğüre öğüre zor geldim kasıklarım ağrıdı.inşallah geçecek.

nasıl yani? ebeler ev ev kontrolemi cikiyor ahaha cok iyi,tanidik heralde o yuzden.
bosver canım yaaa,kimse bizim kusurumuza bakamaz valla pasakliysak pasakliyiz hihoyyyt

tanıdık olduğundan değil canım burda böyle her mahallenin bağlı olduğu bir sağlık ocağı var ebeler geziyor arada. bencede iyi.
evet ya aklım çıkıyo zil çalıpta habersiz biri gelecek diye, gerçi habersiz gelen çok yabancı olmaz ama. amaaaaan ne yapayım laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

geçmiş olsun canım zor olsada çıkarman iyi olmuş.vücut dışarı atmış.gelmiş geçmiş olsun.temizliği boşver şimdi dinlen sen.

bide bu burun hassasligi mahvedecek arkadaslar beni.herrr turlu kokuyu aninda aliyorum cok fena.kafamçokkarıştı
dun markete gittim nasil attim disari kendimi insanlar nasil ter kokuyor burnuma burnuma ööghhh

aaa ciddimisin supermis :)
bende su an itibari ile istanbulu terkedip memleketime geri donme karari aldim.
bende eve gelen ebe istiyorum :CüvCüv:yerimseniben

kızlar doktorumu aradım yoktu yanında çalışan bayanla görüştüm şikayetlerimi söyledim birbıçuktan sonra ara dei
korkuyorum ya adet olacakmışım gibi ağrılarım var çok değil ama huzursuz ediyor ya parada yok gidemiyorumda umarım kötü bişey demez

ilk 3 ay adet olacakmış gibi ağrılar normal hepimizde va canım.benim doktorlarımın ikiside normal dedi.endişelenme canım.

ilk 3 ay adet olacakmış gibi ağrılar normal hepimizde va canım.benim doktorlarımın ikiside normal dedi.endişelenme canım.

ya zaten bu doktor benim psikolojimi mahvediyor ya
adamdankorkuyorum resmen
kolay değil ikikez kürtaj etti beni
sağol ya içim rahatladı biraz valla

bende de oluyor zaman zaman.
hiç korkma canım.heyecan yapytıkça daha çok ağrıyor.
kaçıncı haftandasın göremiyorum ama adet dönemi haftandaysan normal.
ayaklarına çorap giy.atlet git.düzelecek göreceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…