2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

can arkadaşlarım benim siz de olmasanız zaten evde zaman geçmez ki geçecek bugünlerde elbette bebişleri kucağımıza aldığımızda bu sıkıntıların hiçbirisi kalmayacak inşallah.
ayshince sanırım hormonların bize oyunu dün bende durup dururken ağladım epey, Allah hepimize kolaylık versin.

çok çok geçmiş olsun canım.
bana herkes normaldede asabisin diyo.ama eşimle hiç bu aralar tartışmadığım kadar tartışmalara giriyorum.demek ki senin gibi bende hormonlardan etkilenmişim.canım dikkatli ol kendine ve bebişine dikkat et.sinirlenince bebişin aklına gelsin sakinleşmeye çalış.öpüyorum seni.:1hug:

nazancım sinirli olabilirmisin? yada aşırı heycan fln . ben sinirlenin ce deli gibi ütü yapmaya başlıyorum da a.s

bendeki gibi pasakli bir es pasakli bir oglan olunca gelde yapma, icim rahat etmiyor canim ya birde ev buyuk yap yap bitmiyor:çok üzgünüm: dun banyoyu temizledim aksam esim isten bir geldi dusa girmis , tras felan bir girdim arkasindan hic yapmamisim sanki tekrar temizledim banyoyu , asagi bir indim, sigarayi yakmis bir guzelkötükedihüso, masanin ustunu doldurmus cerezide koymus onune baba ogul yerlere dokup sacmislar oturup aglayasim geldi, nazan tum gun temizlesin 15 dk da ev birbirine girmis, ya sizinkilerdemi boyle erkek milleti bu kadar pasakli olmak zorundami gelde sinirlenme ben hep sinirli geziyorum zaten:mymeka:

anam kuşum sinirlenirmişte.erkeklerin hepsi aynı canım.sen kafana takma onların yaratılışı öyle.sende biraz boşla içinde bir can var.oda erkek olursa o zaman biraz daha zor olucak bari şimdiden rahat et birazcık. :dance:

ben hiç dikkat etmedim canım.bilmiyorum ki.

gunaydin guzel hamisler nazli bebisler . kizlar uyanir uyanmaz tartildim neredeyse 1 kilo daha vermisim yani toplam 5 kilo oldu doktorum onemsemiyor Turkiyedeki doktorlardami onemsiz oldugunu dusunuyor cok merak ediyorum bilen varsa yazsin lutfen. tesekkurler

geçenlerde bir ara girmişti.iyi bildiğim kadarıyla canım. kaydirigubbakcemile5

sohbette gördüm birkaç kere annesinin kuzusunu konuşmuştuk dr sekkiz haftalık demiş bebeşine hesaplıyorum ama 11 haftalık luyor 8 haftalık olunca nisan annesi olmuyormu kızlarkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Buketcim benim dogum tarihim 31 mart degilmis bebek 3 gun kucuk cikti 3 nisan dedi doktor zahmet olmazsa degistirebilirmiyiz bu arada 3 nisan esimin dogum gunu tabi tam gununde dogum yaparsam:))

ben 2 kilo verdim canım.fazla olmadığı için doktorum bişey demedi.4.aydan sonra almam gerek almazsam sorun dedi bebek büyüdüğü için.sende bu haftalarda yiyemiyorsan normal olabilir.4.aydan sonra kilo almamız lazım oda fazla değil ama.

BUGUN GENEL OLARA BİR SİNİRLİLİK HALİ VAR KIZLAR RAHATLAYIN BIRAZ.SAKIN OLUN KESKİN SİRKE KÜPÜNE ZARAR VERİR . . . DEĞİL Mİ? BENİM KOCA MAŞALLAH Bİ ŞİKAYETİM YOK AMA ÇOCUK DOĞDUKTAN SONRA GÖRÜŞCEZ DİYO TIRSTIM WALLA.AMA O ZAMANDA YARDIM EDER HALİMİ PERİŞAN GÖRÜNCE NE YAPACAK YARDIM EDECEK İNŞ ...umut yok ama :) biraz daha çektiriyim ben :)

Canımcım geçmiş olsun. Herşey üstüste gelmiş. Sanırım birazda nazara gelmişsin tatlım kıyamam ben sana :teselli:
Şöyle yüksek bi yere çıkıp avaz avaz bağırabilsen ne iyi olurdu atardın kuzum stresini.

ya ben bugün ne kadar duygusalım ya.önce kanal d de kilo vermeye çalışan kızın ölümü şimdide show tv de 16 yaşındaki kızın halini izliyorum. senağlama
ayy bu ne insanlar ne hale gelmiş.rabbim bebişlerimizi iyilerle karşılaştırsın.:Saruboceq:

canim bence izlemesen daha iyi sen gerildikce bebisinde gerilir

amin jnm cım neşeli bişiler izlesene sen? ben haberleri setrederken bile ağlıyorum eşim yüzüme bakım gülüyo sonra bi kahkaha sırnaşık şey deli gibi oldum bi ağla bi gül -tatlicadiarzu- sende dikkat at bebiş anlıyomuş ağladığını :ecrin_bebek: onada zararı oluyo muş yaaaa ağlama :teselli:

arkadaşlar af edersiniz ben karıştırmışım annesinin kuzusu degil benim konuştugum annem kızıyormuş özür dilerim

enelcim müzik kanallarını aç yawrım olmaz böyle. Aaaaaaaaaaaaaaaaa geliyo baakk klava:

Ayshincecim oncelikle gecmis olsun, hepimizde var bu sinir hali, beni bir gorsen evde teror estiriyorum, herseye moralim bozuluyor, sonrada esime hormonlarimdan boyle oldugumu anlatmaya calisiyorum:roflol: iyiki burasi var iyiki sizler varsiniz da dertlesip biraz ustumuzden atabiliyoruz stresimizi demi kizlarkaydirigubbakcemile5

sağol canım ahhhh nerde öyle yüksek yerler ben biraz temiz havada gezsem tozsam şöyle kafamı dinlesem o bile iyi gelecek ama nerdeeee....sabah kalk işe gel akşam git eve haftasonu desen ramazan nedeniyle pek çıkmıyoruz genelde evdeyiz birazda ondanda sıkıldım sanırım...şu bayram bi gelse de birkaç gün daha tatil yapsak...köye gitmeyi çok istiyorum 2 senedir gidemedim özledim oraları oysa yakında Tekirdağ ama kısmet olmadı işte birde bu süreçte evlenince....
amma dertliymişim yahuuuu bugün uzun uzun yazıyorum sıkmıyayım sizleri... mirmirmirmir

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs..............13 Mart
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
enel17.............................2 Haziran.............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran.............13 Mart
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
akser..............................9 Haziran.............16 Mart
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran..........23 Mart
osslem...........................16 Haziran..........23 Mart
existhunder.....................12 Haziran..........24 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart
osslem...........................20 Haziran..........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart
öykübebek.....................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart
barzey...........................23 Haziran...........30 Mart
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan
zakkum6644...................14 Mayıs.............1 Nisan
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
ege-deniz.......................24 Haziran...........3 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan
gökçennn...............................?......................?.........cinsiyet..........Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
8 erkek 8 kız Yokmu arttıran?

.....huriye aydın.....surrender48.....nilaylay.....ekledim canım sizleride. Aramıza hoşgeldiniz. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsiniz.

.....ege-deniz..... düzelttim canım tarihini.

Listede adı olmayan arkadaşlar son adet tarihlerinizi verirseniz sizleride ekleyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…