2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

doymak bilmiyorum ya yedikce yiyesim geliyo benim sizlerinde oylemi

kızlar birşey merak ettim özel hastaneye gidipte cinsiyetini öğrenen arkadaşlar varmı ben özel yazaneye degilde özelbi hastaneye gidiyorum yarın 2li tarama testi için gidecem ultrasyonada yarın girecem göre bilirmi acaba

cmrtesi tekrar gidicem dr a bakalım cinsiyet için kesin bişey söyleyebilecekmi artık.gittiğimde 14 haftalık olacak.ayyyy çok heyecanlıyım kızlar.sağlıklı olur inşallah.

cmrtesi tekrar gidicem dr a bakalım cinsiyet için kesin bişey söyleyebilecekmi artık.gittiğimde 14 haftalık olacak.ayyyy çok heyecanlıyım kızlar.sağlıklı olur inşallah.

kız süheyle nerelerdesin canım ya.inşallah güzel haberler alırsın canım.:1hug:

kız süheyle nerelerdesin canım ya.inşallah güzel haberler alırsın canım.:1hug:

ayy tatlım özlemişmi arkadaşım benii Şeniz.canım benim sağol buralardayım ama okul başladı biraz yoruluyorum giremedim bu aralar bide girdim sitede problem vardı.canım sen napyosun nasıl gidiyor?neyse buralardayım cinsiyet tahminlerim çıkıyomu bu arada?

vallaha tutan arkadaşlar vae.kızlar çoğaldı.bakalım hala bizimki belli değil.süprizzzzz

ben oğlum olcak diye tahmin ediyodum ama beni gören herkes kızın olcak diyo.çünkü karnım sivri durmuyomuş vede yüzüm çok solmuşmuş.oysaki ben makyaj yapmıyorum ve önceden göbişim olduğu için sivri durmuyor karnım. :CüvCüv:

işte insanlar böyle yorum yapınca etkileniyor insan.sonra da meraktan çatlıyor kendi hissettiğinide hissedemiyor artık.her sivri olanın oğlu olcak diyede bişey yok ki canım.allah bilir orasını.

benimde eşim erkek istiyor ama ben kız istiyorummm insanların yorumları hiç bitmiyor zatennn biri başka söylüyor biri başka valla ben hiçbirinide takmıyorum allah ne verirse o olsun :icecream:

benimde eşim erkek istiyor ama ben kız istiyorummm insanların yorumları hiç bitmiyor zatennn biri başka söylüyor biri başka valla ben hiçbirinide takmıyorum allah ne verirse o olsun :icecream:

insanlar zaten yorum yapmasa ölürler.hele de bizim türk milleti her konuda bilgi sahibiler.klava:

selam arkadaslar..
iftara 15 dakika kala bi bakayim neler oluyor dedim..
sayfalar epey birikmis.. okuyamadim.. umarim güzel seyler paylasilmisdir

arkadaşlar yarın uzun bir süreden sonra bebeğimi göreceğim dualarınız bizimle olsun teyzeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…