2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

selence çok güzel bir mesleğin var bence git bi gör okulunu öğretmenlerle falan görüş ondan sonra karar verirsin..hem hamilelik hem yeni seni tedirgin edebilir ama belkide hamilelğin açısından daha iyi olacak bir okuldur...hamileyken çalışmak gerçekten extra yoruyor ben hamile kalmadan birkaç ay önce bıraktım birden bunalıma girmemek için,ama evdede mutluyum ben böylede güzela.s

laviınıa kızın olacakmış gözün aydın....bazı doktorlar gerçekten çok düşünceli merakta bırakmadan söylüyorlar....öpüyoruz minik kızınıkaydirigubbakcemile5

sağol jnm benim darısı başına.allah hepimizin meleklerini kucağımıza almayı da nasip etsin :içelim:

buketçim geldimi üst üste gelir zaten herşey..ama olsun bebeğin sağlıklıymış ya gerisi önemli değil..arıda bula bula seni bulmuş:))bişey olmaz ama korkma..bende 3 hafta sonra öğreneceğim bebeşimin cinsiyetini..bence bizim doktorlar uğraşmak istemiyorlar ..çokı ayrıntılı baksalar belki görecekler ama emin olamadıkları için bişey demiyorlar..onlarda haklılar aslında..şimdi mesela kız der bir iki ay sonra yok erkek derse onlar mahcup olurlar..sanıırm işin bu kısmını düşünüyolar..neyse eninde sonunda öğrenicez nasıl olsasengözlerimebaksanab

bavsecim ben 3 lüyü bile yaptırıp yaptırmamakta karasızım diyelimki sonuç kötü çıktı amniyosentezi göze alabilecekmiyiz bu seferde onunda riski var ben kararsızım şimdilik

selence ;
bazen kötü düşünceler güzel olaylara nedenolabilir.sen bence bi yerini gör için ısınırsa gidersin kimse seni zorla götürecek hali yok ama çalışmaya alışmış bir bayana evde oturmak belirli bi zaman güzel gelebilir ama o zaman geçince kocanın başının etini yemeğe başlar sın:) hem belki okulda gördüğün çocuklar sevincini 2 ye katlar... hiç bir sey için üzülmeye değmez bebişide üzme annesii.

merhab arkadaşlar benim doğumumda mart 30 'a denk geliyor benide aranıza alırmısınız

çok sağolun canlarım inanın sizin bu sözleriniz içimi ferahlatıyor beni motive ediyor. iyiki varsınız sizi çokk seviyoummmmmmmm :1hug:

ayyyy canım inşallah o şurubu içebilirsin bana da verdi dr. ama daha ilk denemede miğde reddetti şurubu.....bir de sen dene bakalım yani pek güzel bir tadı olduğunu söyliyemem...

benden sana tavsiye canım başkabi dr git ve dr sana dediklerini sor neden ikili veya üçlü değilde dörtlü istiyor gittiğinyer özelmi canım maddiyattan dolayı istemiş olmasın belki dörtlü test daha pahallıya yapılıyorsa senden başka kimse dörtlüden bahsetmedi eğer kaçırmadıysam araştır ondan sonra kabul et

evet canım gittiğim yer özel bende sizden duymayınca kafama takıldı zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…