2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben işteyim ewe gidiyorum dağıtıyım haberi çok bile durdum.iii akşamlar iftardan sonra grz çok heycanlıyımmmmmm. çokkkk.hepinize ayrı ayrı teşk ederim inş hepimizin bebişleri sağlıklı ve hayırlı evlat olurlar.

canım gözün aydın kızlarımız çoğalıyor ne güzel :) allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah

Kızlarr bugün moralim çok bozuldu. korkmayın bebekle bir ilgisi yok. ama sizinle paylaşmak istedim. ben sözleşmeli öğretmenim. 2 yıldır da aynı okulda görev yapıyordum. bu sene MEB beni başka bir okula atamış akşam üstü öğrendim. çok alışmıştım o okula yaa şimdi yeni bir okul yeni bir ortam. ne yapacağım ben karar veremiyorum. gitmesem evde çok sıkılırım diye korkuyorum. gitsem sevmezsem o okulu diye endişe ediyorum. ne karar vereceğimi şaşırdım. sizce ne yapayım ne olur bir fikir verin bana çok kararsızımmmm

Kizlar kizim oluyooooooooooo bugun dkt gittik yaşasinnnn.yüksek ihtimalle kiz dedi çok mutluyum.

canım hayırlı olsun inşallah kızlarımızzzz:teytey:
hepsi vatana millete ve bizlere hayırlı evlat olurlar inşallah..
buketcim de gelsede söylese bebişinin durumunu ve cinsiyetini.iyi haberleriyle inşallah:Saruboceq:

canım insan hamileyken canı zaten çalışmak istemiyor.
bide yeni bi ortam.,
değişme imkanın yokmu?

canım insan hamileyken canı zaten çalışmak istemiyor.
bide yeni bi ortam.,
değişme imkanın yokmu?

yok canım ya listeler asılmış zaten benide hamile olmam kararsızlığa itiyor ya kendi okulumda dahi çalışmamayı düşünürken şimdi bir de bu çıktı senağlamasenağlama

canım zor bir karar.ama denemekten ne kaybedersin ki?diyorum ben.evde oturarak zaman geçmediğinin en güzel örneği benim.çalışmaya alışıp sonra evde oturmak zorunda kalmak daha zor.belki yeni bir ortam yeni çocuklar ve arkadaşlar hamileliğin için daha iyi olabilir?o ortamı tanımaya çalışırken bir bakarsın doğum zamanı gelmiş.yinede sen bilirsin canım.

buket bizi merakta bıraktın nerde kaldın hadi gel güzel haberlerini bekliyoruz.

enelcim vallahi ben 1inden beri ücretsiz izindeyim.çok da mutluyum evde.
evde daha fazla vakit geçiyor.yatıyorum kalkıyorum filan..
hayırlısı selencecim..

enelcim vallahi ben 1inden beri ücretsiz izindeyim.çok da mutluyum evde.
evde daha fazla vakit geçiyor.yatıyorum kalkıyorum filan..
hayırlısı selencecim..

canım bende 70 gündür raporluyum.daha yıllık iznimi bile kullanamadım.dışarı çıkmam da yasak gezmem falan.kanama ve düşük tehlikem olduğu için.ondan sıkıldım herhalde.çalışmak isterdim ama daha evdeyim.hayırlısı selencecim.

sağolun kızlar bende yarın bi gideyim okulu göreyim diyorum belki hemen ısınırım ne bileyim. ilk etki çok önemlidir biliyorsunuz. ondan sonra karar vereyim diyorum haklısınız hayırlısı olsun

SELENCE ben de öğretmenim. evet okul değiştirmek stres kaynağı olabiliyor ama ben hep herşeyde bir hayır vardır diye düşünürüm. belki yeni okulun hamileliğin açısından daha iyi olacak bir okuldur. idare, öğrenciler, öğretmenler falan açısından.. gidip görmende fayda var. belki o okula daha çok ısınırsın.

bende bugün doktordaydım.15 gün sonraya randevu verdi.cinsiyetinide o zaman söylicem dedi.herşey çok normalmiş.ense ölçümü yaptı.1.1 miş burun kemiği oluşmuş.herşeyden önemlisi bu haftalarda burun kemiğinin oluşmasıdır dedi.eğer oluşmamış olsaydı bir anormali olduğunu düşünecektik diye ekledi.

ben de yarın gidip bi göreyim diyorum zaten çok üzülmüştüm ama şimdi senin de dediğin gibi bir hayır vardır bunda da diyorum canım çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…