2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Eylülcüm benimde öyle oldu canım 11.haftadan sonra başladı bulantılarım. Daha da ara ara sürüyodu. Ama dün doktorum Gaviscon verdi rahatlatmak için. Sanırım ilaç iyi geldi. Bugün iyiyim.

benim sadece sabahları olduğu için pek umursamadım doktorada söylemedim..böyle idare edicez artık zaten bu aydan sonra bişey kalmaz herhalde..bu bulantıyla uyumasıda zor oluyor sonra ...birde şuna dikkat ettim doktorun verdiği elevit varya bendeki halsizliği alıyor daha enerjik oluyorum ve mide bulantımda olmuyor..bir alakası var sanırım...çünkü bu vitamini almadığım günler ruh gibi dolaştığımı farkkettim..bağımlılık yaptı bendekafamçokkarıştı

benimde aynı canım.dün gece kuru kuru öğürdüm.ama geçti.ara ara oluyor herhalde 14.haftaya geliyoruz ya geçme aşaması gibi.
bende senin gibi dışarı çıkmak yasak akşamları bi eşimi görüyorum.balkona çıkıyorum kimse yok.kız kardeşlerim çalışıyorlar.yalnızlık allaha mahsusmuş şimdi daha çok anladım.

Canım bende dün başladım elevit kullanmaya ama.
Sen ne zaman içiyorsun. Dr. sadece günde 1 tane dedi ama akşam yatarken içtim ben.

nazan senin bu çarpıntıyı sordun mu doktoruna,acaba tansiyondan mı oluyor ki?çok ilginç inşallah en kısa zamanda geçer canım.

nazan senin bu çarpıntıyı sordun mu doktoruna,acaba tansiyondan mı oluyor ki?çok ilginç inşallah en kısa zamanda geçer canım.

sordum canim hamilelik sikayetlerinden dedi, oluyorum desen normal diyolar zaten burda, herkez olcek nasil olsa diyolar:roflol: sizlerde bu sikayeti hic duymadigim icin bir gariplikmi var aceba bende diye az once arastirdim internetten baska hamislerdede bu sikayet olmus, onlarda yazmis ozellikle sabah kahvaltisindan sonra diye, kan basinci fazlalastigi icin oluyormus, birde bende dusuk tansiyon var 9a 6 gibi , cok kotu birsey ama kizlar nefes alamiyorum icim cekiliyor sanki 1-2 saat sonra geciyor kendinden

Canım bende dün başladım elevit kullanmaya ama.
Sen ne zaman içiyorsun. Dr. sadece günde 1 tane dedi ama akşam yatarken içtim ben.

sabah kahvaltı ettikten sonra bir tane içiyorum zaten günde bir tane kullanılıyormuş...benim kahvaltı etmemde sabah 11 i buluyor buketçim...gün içinde rahat ediyorum sonra bilmiyorum elevitle bir alaksı varmı..

ondan sordum canım.çünkü bende de 8 e 5 düşük sürekli.ama çarpıntım olmuyor baş dönmem ve ayağa kalkınca gözüm kararıyor.tez zamanda geçer inşallah.:1hug:

nazan bendede oluyor canım kalp çarpıntısı..son gidişimde doktora sordum eğer bir kalp sorununuz yoksa gebelikte olabilir normaldir dedi.bir ekg çektirin içiniz rahat etsin dedi..ben zaten hamile kalmdan önce check-up yaptırmıştım öyle bir sorunum yoktu..fazla evhamlı ve kaprisli hamilelerde daha çok oluyomuş kalp çarpıntısı..

ondan sordum canım.çünkü bende de 8 e 5 düşük sürekli.ama çarpıntım olmuyor baş dönmem ve ayağa kalkınca gözüm kararıyor.tez zamanda geçer inşallah.:1hug:

tsk ederim canim benim, hamilelikte olan carpintilar demir eksikliginden yada hamislikte olusan seker hastaligindanda olabiliyomus, inslh oyle birsey degildir ama tum hamilelik suresince surermis bu oyle yaziyo yandi gulum keten helvam:roflol:

tsk ederim canim benim, hamilelikte olan carpintilar demir eksikliginden yada hamislikte olusan seker hastaligindanda olabiliyomus, inslh oyle birsey degildir ama tum hamilelik suresince surermis bu oyle yaziyo yandi gulum keten helvam:roflol:

ahh canım kıyamam ben sana.öyle düşünmeyelim ki öyle olmasın inşallah.çok zor olur çünkü.rabbim yardımcın olsun duacınım canım en kısa sürede son bulur şikayetlerimiz de biraz tadını çıkaralım inşallah.:içelim:

eleviti ben de kullanıyorum.en etkili olduğu zaman sabahmış. ve mümkünse sütle beraber alınmalıymış.
ondan önce folbiol folik asit içiyodum. ama bu yeterliymiş içinde biçok vitamin var ne de olsa. bir de nörolog migrenim için önceki doktorum ise kasık ağrılarım için düzenli magnezyum verdi. tadi iğrenç.

herkese selam arkadaşlar inanım dünden buyana başım çoook kötü resmen zonkluyoo.doktor minoset vermişti ne çare resmen ağrısına ağladım gece.şimdi biraz daha iyiyim
saat 5de kontrlüm var arkadaşlar testimizin sonucunu öğrenmeye gitcez inşallah sorunsuz geliriz dua edin olurmu hamişler iyi çıksın.......

kızlar bacagına kıramp giren varmı hemde sıklıkla 2 gündür devam ediyor ölüyorum valla

çok geçmiş olsun, ben de bu konuda çok şikayetçiyim ve doktorun dediğine göre gidişat da kötü, migren ve haftada 1 olmaya başladı. bana da parol verdi. günde 3 tane alabilirmişim. neyseki rahatladım öncesinde çekiyodum ağrıları.

umarım güzel sonuçlar alırsın...

kızlar canlarım merak edeniniz oldu mu bilmiyorum beni ama ben sizi özledim ayolkaydirigubbakcemile3 biraz yoğunlşatım iş ev bir de parti yöneticisiyim ben o işler de girdi seçim yakın ya çalışmalar başlayacak çok sosyal bir kadınım elimde değil:roflol::roflol:

kızlar bacagına kıramp giren varmı hemde sıklıkla 2 gündür devam ediyor ölüyorum valla

benim kasıklarımda oluyo. bacaklarıma daha gelmedi. ama bu tür ağrılar için magnezyum veriyolar suda eritilenlerden. tüm tanıdıklarıma veriyolar. bu erken doğumu da önlüyomuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…