2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlısıyla bi alsak kucaklarınıza yaramazları hergün her saniye aklım onda şimdiden böyleysem ilerde çocuğu yanımdan ayıramam herhalde

benimde belim cok agrıyor bacağıma ve kalçama vuruyor ağrısı.ilk bebeğimde 6. aydan sonra ağrıdığı için erken gibi geldi banada

kızlar bendede karın ağrısı geçmedi bitürlü ilkbaşlarda dr sordum yerleşme sancısı dedi hala yerleşemedimi ufaklık:1no2:naniknanik

Benim hamileliğim çok rahat başlamıştı.hiç bi belirti yoktu,bulantı yoktu.benim yaramaz durdu durdu iki haftadır bulanık bulanık geziyorum. ilginç tarafı herkesin sabah oluyomuş.ben sabah hamile değil gibi uyanıyorum.öğleden donra bizim ki hatırlatıyor.akşama doğru hat safhaya ulaşıyor.bebişim yaramaz galiba:emir_bebek:
olsun teyzeleri ben onu 6 sene bekledim .şikayet etmek için değil de paylaşmak beni mutlu ediyor.çok şükür bu günleri gösterdi rabbim.

Rüyamda oğlum olduğunu gördüm.hayırlısı bakalım.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kizlar kizim oluyooooooooooo bugun dkt gittik yaşasinnnn.yüksek ihtimalle kiz dedi çok mutluyum.

gozunaydin fıstık,allah s aglikla kavustursun.
bi cadi daha geliyor ha aramiza hımmm:emir_bebek:

ŞEKER CADI :eek: HEMDE ANNESİ ONA SÜPÜRGE DE ALIR....:teytey::teytey: AMİN JNM ENSE KALINLIĞI NORMAL MIŞ TEST YAPTIK P.TESİ ALICAZ SONUCU ÇOK MUTLUYUM BEN ONA KIRMIZI KIRMIZI ELBİSELER ALMAM MI? ŞİMDİkaydirigubbakcemile3 :1hug:

Kizlar kizim oluyooooooooooo bugun dkt gittik yaşasinnnn.yüksek ihtimalle kiz dedi çok mutluyum.

gözün aydin canim.. saglikla kucagina almayida ansip etsn allahim..
darisi bekleyenlerin basina..
ayy ne güzel ya.. karnini simdi bebegim diye degilde kizim diye seveceksin.. ohhh
kaydirigubbakcemile2

gözün aydın canım allah tamamına erdirsin sağlıklıbi bebişin olsun analı babalı olsun allah utandırmasın kaç haftalıksın canım

12 HAFTA 5 GÜNLÜK :CüvCüv: :teselli: ÇOK MUTLUYUM ULTRASONDA GÖRDUM AĞZINI AÇIP KAPATIYODU .ÇOK HAREKETLİ BİDE NE MAYMUNLUKLAR YAPTI Bİ BİLSENİZ.kaydirigubbakcemile5 :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

canım sen ikili test yaptırmışmıydın yaptırdıysan Beta-hCG sonucunu yazarmısın

BUGUN 3 TUP KAN ALDILAR NE P.TESİ ALCAM SONUCU BİRAZ GEÇ VERDİK :eek: KANI AMA ÇOK MUTLUYUM ALLAHIM OLMAYANLARA DA YAŞATSIN şimdi ben kız kıyafetleri alırsam erkek olmaz dimi. . . :roflol:

ŞEKER CADI :eek: HEMDE ANNESİ ONA SÜPÜRGE DE ALIR....:teytey::teytey: AMİN JNM ENSE KALINLIĞI NORMAL MIŞ TEST YAPTIK P.TESİ ALICAZ SONUCU ÇOK MUTLUYUM BEN ONA KIRMIZI KIRMIZI ELBİSELER ALMAM MI? ŞİMDİkaydirigubbakcemile3 :1hug:

büyük ultrasyonamı girdin dr nasıl bukadar kesin konuştu benimkinede bakmıştı normal ultrasonla düşükbi ihtimal kız demişti

:1no2:
LAVİNİA kaç haftalıksın biraz fazla sordum kusura bakma bebişleri mukayese ediyorum prensesin annesi

tatlışım yukarda cevp verdim 12 hafta 5 günlük hamileyim normal ultrasyona girdim.ve yüksek ihtimalle kız dedi.:CüvCüv: kızlar utanır derler ama :emir_bebek: benimki şimdiden böleyleyse :1hug: benim işim zor galiba sırnaşık şey sırnaşık şey oklavayla kovalıycam gibi. :eek:klava: baksanıza minik cadımı :eek: :nazar:

X