2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

göbüşler başlığına göbüşümü ekleyecem ama nasıl yapacağım konusunda bilgisi olan var mı??

kızlar gece uyuyamayan varmı benden başka.gece gündüz hiç farketmez uyuyamıyorum bir türlü yaw.

Bende gece hiç uyuyamıyorum. Deli gibi yatan eşim yatakta mumya gibi yatıyo artık :eek: Resmen dönmedolap gibiyim. Gündüz bir iki saat sızıyorum resmen koltukta onun haricinde uyku yok.

Biz biraz daha sakiniz şimdi çok kötü olmuştum oyuncaklari olduk yani.şimdiden doğsun 5 kardeş direk . . Kaçişi yok yani.juniorun.

kızlar gece uyuyamayan varmı benden başka.gece gündüz hiç farketmez uyuyamıyorum bir türlü yaw.

canım bende akşam kaçta yatasam yatayım sabahları çok erken kalkıyorum. gece 2de de yatsam 3 de de yatsam sabah 6-6.30 gibi gözlerim açılıyor gün içinde de uyuyamıyorum doktora sordum bazı hamileliklerde uykusuzluk oluyormuş doğumdan sonra geçer dedi bekleyeceğiz artık ne yapalım

canım bende akşam kaçta yatasam yatayım sabahları çok erken kalkıyorum. gece 2de de yatsam 3 de de yatsam sabah 6-6.30 gibi gözlerim açılıyor gün içinde de uyuyamıyorum doktora sordum bazı hamileliklerde uykusuzluk oluyormuş doğumdan sonra geçer dedi bekleyeceğiz artık ne yapalım

bende de sizlerin tersi acayip uyku var ...bıraksalarda gece gündüz uyusam...akşam yemekten sonra hemen başlıyorum uyuklamaya dün akşam yaprak dökümünün sonunu zor getirdim...gece sahura kalkıyorum eşim için sabah tekrar işe gelmek için kalkmak ölüm geliyor..şimdi uyuyayımda nasılsa ileride uyuyamıycam...

selam kızlar, okuldan geldim bi yarım saat dünden beri yazılanları okudum, herşey yolunda ne güsel, inşallah bundan sonra da hep böyle devam eder.

bende de sizlerin tersi acayip uyku var ...bıraksalarda gece gündüz uyusam...akşam yemekten sonra hemen başlıyorum uyuklamaya dün akşam yaprak dökümünün sonunu zor getirdim...gece sahura kalkıyorum eşim için sabah tekrar işe gelmek için kalkmak ölüm geliyor..şimdi uyuyayımda nasılsa ileride uyuyamıycam...

Bende sürekli uyku modundayım kızlar mirmirmirmir

Bİrde göbişimi görseniz doğuma gün saydığımı zannedersiniz :1rolleyes:

Doğum sonrası nasıl kilo vericem ben diye düşünmeye başladım çok ama çok fazla kilo aldım :KK43:

ben tutuyordum hiç bir sorun yoktu maşallah lakin bugün uyanamamışız sahura o yüzden tutamadım ama devam edeceğm herhalde

ben tutuyordum hiç bir sorun yoktu maşallah lakin bugün uyanamamışız sahura o yüzden tutamadım ama devam edeceğm herhalde

tatlım sen dayanabiliyosun ama
ya bebiş dayanıyo mu acaba sence sorun olmaya bilir ama sen aç kalıyon bebiş vitamin alamıyo ve gelişimini tamamlıyamıyor. lütfen yani tutabiliyosan tut ama bebişi aç bırakmaya vitamınsiz kalmasına gelişimini tamamlayamamış olmasına razı olacakmısın. bakın dkr larda önermiyor.dinimizcede ALLAH BİLE KOLAYLIK YAPIYOR KAZA TUTABİLİRSİNİZ DİYOR zorunlu bi durum yok . yani niye bebişimizi riske atalım ne gereği var.ki yazık değpilmi ona o daha melekkk kızlar.senağlama

şu an maşallah her şeyi iyi sahur iftar ve sonrasında bir beslenmeme çok dikkat ediyorum.dr sorun yok dedi.. 30 gün tutamasamda ara ara tutabilirim diye düşünüyorum

şu an maşallah her şeyi iyi sahur iftar ve sonrasında bir beslenmeme çok dikkat ediyorum.dr sorun yok dedi.. 30 gün tutamasamda ara ara tutabilirim diye düşünüyorum

o zamn sorun yok jnm benim ama bebişlere yzık dkr sorun yok dediyse yoktur. kaydirigubbakcemile5 bebişe dikkat et emi:1hug:

X