2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

tatlım sen dayanabiliyosun ama
ya bebiş dayanıyo mu acaba sence sorun olmaya bilir ama sen aç kalıyon bebiş vitamin alamıyo ve gelişimini tamamlıyamıyor. lütfen yani tutabiliyosan tut ama bebişi aç bırakmaya vitamınsiz kalmasına gelişimini tamamlayamamış olmasına razı olacakmısın. bakın dkr larda önermiyor.dinimizcede ALLAH BİLE KOLAYLIK YAPIYOR KAZA TUTABİLİRSİNİZ DİYOR zorunlu bi durum yok . yani niye bebişimizi riske atalım ne gereği var.ki yazık değpilmi ona o daha melekkk kızlar.senağlama

canım dediklerin doğru bende o şekilde düşündüm ve oruca bigün kala dr gittim oruç tutarsam bebiğime biriski varmı diye sordum şuanakadar böylebişey olmadı dedi dr eğer oruç tutarsan üç öğün yap iftar yatmadan önce ve sahur dr öyle diyince allaha sığınıp bebişimide allaha emanet edip tutuyorum sonradan tek başına tutmak zor oluyor

Bende sürekli uyku modundayım kızlar mirmirmirmir

Bİrde göbişimi görseniz doğuma gün saydığımı zannedersiniz :1rolleyes:

Doğum sonrası nasıl kilo vericem ben diye düşünmeye başladım çok ama çok fazla kilo aldım :KK43:

benimde halim yok uykumda geliyor ama daha çok halsizim ilkbaşlarda daha kötüydüm şimdi birazdaha iyiyim canım sen kaç kilo aldın

canım dediklerin doğru bende o şekilde düşündüm ve oruca bigün kala dr gittim oruç tutarsam bebiğime biriski varmı diye sordum şuanakadar böylebişey olmadı dedi dr eğer oruç tutarsan üç öğün yap iftar yatmadan önce ve sahur dr öyle diyince allaha sığınıp bebişimide allaha emanet edip tutuyorum sonradan tek başına tutmak zor oluyor

HEPİMİZİN BEBİŞLERİ ALLAHA EMANET JNM BENİM DKTR SAKINCASI YOK DİYOSA UYGULAYIN.AMA BEN ÖNEREN DKR.DA GÖRMEDİM.GEREKLİ VİTAMİNİ ALIYOSAN SORUK YOK AYNEN DEVAMMM.:emir_bebek: BEBİŞLERİMİZ BİTANELERİMİZ. :Saruboceq:

kızlar benim doktor çoçuk organ gelişiminde susuz kalamaz falan dedi.bir gün tutudum bıraktım.eşimde müsade etmiyor

banada iki ayrı doktor kesinlikle tutma demişti ben tutmuyorum ama herkesin kendi kararı ,bebekler bizden beslendiklerine göre onları ihmal etmemeliyiz bence.

ayy uyuya uyuya bir hal oldum bugun gece uyuyamamanin acisi cikiyor galiba , hala gozum yastikta az dahami uyusam acebamirmirmirmir ben biraz daha uyuyayim gorusuruz kizlarmirmirmirmir

merhaba herkese.işlerim bitti eve geldik.eşime sahur için börek yaptım ama çok yoruldum.
bu arada doktorumada uğradım.bebişimi görmek istiyorum ve cinsiyetini öğrenmek istiyorum dedim.gel bakalım dedi.boyu 7.2 cm olmuş.kanamam bayağı azalmış.ama cinsiyetini söylemedi.teorik olarak 12.haftada başlar cinsiyet organı gelişmeye 13.haftada oluşur dedi.ama biz 14. yada 15.haftada bakıcaz dedi.yine öğrenemedik.eylül 19 a kaldı.2 doktorum var ikiside aynı şeyleri söyledi.ne şanssızım ben herhalde en son ben öğreneceğim benimle aynı haftada olanlarla.

merhaba herkese.işlerim bitti eve geldik.eşime sahur için börek yaptım ama çok yoruldum.
bu arada doktorumada uğradım.bebişimi görmek istiyorum ve cinsiyetini öğrenmek istiyorum dedim.gel bakalım dedi.boyu 7.2 cm olmuş.kanamam bayağı azalmış.ama cinsiyetini söylemedi.teorik olarak 12.haftada başlar cinsiyet organı gelişmeye 13.haftada oluşur dedi.ama biz 14. yada 15.haftada bakıcaz dedi.yine öğrenemedik.eylül 19 a kaldı.2 doktorum var ikiside aynı şeyleri söyledi.ne şanssızım ben herhalde en son ben öğreneceğim benimle aynı haftada olanlarla.

bende taa bayramdan sonra öğreneceğim ne yazııkki o yüzden sen benden önce öğrenirsin şekerim hiç üzülme..

bende taa bayramdan sonra öğreneceğim ne yazııkki o yüzden sen benden önce öğrenirsin şekerim hiç üzülme..

ne yapalık beklicez işte.diğer doktorlar nasıl erkenden görüyor ben anlamadım.benim doktorların aletleride 3 boyutlu ama göremeyiz net olmaz diyorlar.

Aynen ben 14 +2 günlükken gittim doktor cinsiyeti şimdi söyleyemem erken dedi 18 -20 haftalikken söylerim dedi bende üzüldüm ya herkes çabucak öğreniyo benim öğrenmeme çok var daha...........

ne yapalık beklicez işte.diğer doktorlar nasıl erkenden görüyor ben anlamadım.benim doktorların aletleride 3 boyutlu ama göremeyiz net olmaz diyorlar.

erkek olanlar daha önce anlaşıldığı için çoğunlukla erkekleri önce görüyorlar:))

kızlarrr
bugün gidip kendime yeni ciciler alcammmm kaydirigubbakcemile2
evdeki hiçbişieye olmuyorum, sonra sabahları sinirleniyorum, ben sinirlenince pek iyi insan olmuyorum kötükedihüso
haftaya cuma günü doktora gidicem, bebişimle rengarenk ultrasonlara giricez. bu renragenk ultrasonlarda nelere bakılıyodu haberi olan var mı?? bak benim doktor enseyi ölçerken burun kemiğini ölçmedi bebişimin. haberim olsun da eksik bişi olursa hop hop diyeyim hemennnn.

cinsiyet daha çabuk belli oluyor onu demişti dr. um

2 gün önce dr. a gittiğimde erkeğe benziyor dedi ama gene de kesin olmaz daha iki hafta sonra gel dedi, benim zaten oğlum olduğu için hayırlısıyla bir kız istiyorum aslında ama napalım. gene de beni yazmayın da 2 hafta sonra cinsiyetini kesin söyleyeceğim.)

kızlar merhaba,iyi aksamlar hepinize.
bugun o kadar kotu bigun gecirdimki,allah beterinden saklasin.
resmen embesil iki insan delirtti beni. aksam olsun eve gideyim diye dakika saydim.
neyse gecti :eek:
sizler neler yaptiniz bakalim sayfalar cosmus masallah.hihoyyyt

bemim doktorumda 18. haftadan one bisey soylemem hehe sekilnde :jeyyar:
bu da demek oluyorki kurban bayramindan 15 gun onceye kadar beklicezz şakkıdı
saglikli olsunda onemli degil tabi ama insan merak ediyor yinede.

annesinininkuzusu
lazanya
çerez
hani göbişler yaaaaaaaaaaaaaaaaaa lazanya öğlenden buyana resim gelecek ama gelmedi yawww
hadi anasının kuzusu göbişler nerde

X