2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar merhaba ben de 2009 mart anne adayıyım.hamile olduğumu bugün öğrendim.beni de aranıza alırsanız sevinirim.

hosgeldin aramiza..
saglikli ve rahat bi hamilelik ve sonucu olarakda saglikli bi melek nasip etsin rabbim insallah canim .
. :1hug:

Arkadaşlar bende mie bulantısı fazla yok da ağzımda aşırı derecede tad bozukluğu var bunu nasıl giderebilirim, öneriniz nedir?

slm kızlar bende 2009 mart annesi adayıyım inşallah yeni öğrendim hamiş olduğumu hemde evlenme yıldönümümde allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin tabi sağlıklı da a.s.a.s.a.s.

slm kızlar bende 2009 mart annesi adayıyım inşallah yeni öğrendim hamiş olduğumu hemde evlenme yıldönümümde allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin tabi sağlıklı da a.s.a.s.a.s.

aramıza hoşgeldin :)
tebrik ederim canım allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah

Arkadaşlar bende mie bulantısı fazla yok da ağzımda aşırı derecede tad bozukluğu var bunu nasıl giderebilirim, öneriniz nedir?

valla bende hem bulantı hem tad bozukluğu var ben durmadan yudum yudum su içiyorum biraz rahatlatıyor dene istersen

evet canım numis med temizlik için mantardada veriyolar bana önceden mantar için vermişti ama mantar geçti şimdi denize girersen kullan dedi ama sirkede iyi geliyomş bence dene geçmiş olsun

sanırım 16.haftayı tamamlamadan bu sevimsiz ruh ve beden halinden kurtulamıyacağız ..zaman da geçmek bilmiyor ki!

aramıza yeni katılan arkadaşları tebrik ediyorum oh oh mart anneleri çoğalıyo bendede hiçbir belirti yok halsizlik dışında bide dün canım taze fasuye çekti birden kalkıp pişirdim ve tam pişmesini bekliyemedende yedim :)))))

arkadaşlar doktorum bana elevit diye bri vitamin ilacı verdi içinde folik asit ve vitaminler var. sizlere ne tavsiye etti doktorlarınız. aldığım folikasit yeterlimidir acaba?

buketcim kontrol panelinde detay bilgilerini duzenleyi tikla en altta kilo cizelgesi diye bir yer var oraya kopyaliycaksin bu linki ,

kolay gelsin, anlamadigin birsey olursa yazarsin canimcim

Teşekkür ederim canım. Denedim bakalım inşallah olmuştur. Ellerine sağlık bebişine kuvveeeet :içelim:

canim sen doktora gitrmismiydin?

Evet cerezcim tarihlerimiz aynı dimi seninle. 5 haftalıkken gittim keseyi gördük. 6 haftalıkkende kalp atışlarını gördük.14mm dedi dr. Yarın hastaneye gidicem kalan tahlillerimi yaptırıcam. Bende henüz bulantı vs. bi sıkıntı yok. İnşallah böyle rahat geçiririm. Sen ne durumdaydın canım?

Canım içinin rahatladığına sevindim. Allah sağsalim kucağına almayıda nasip etsin. Kendine iyi bak.

sema_69 emelyücel cananca51
Arkadaşlar hamileliğiniz hayırlı olsun. Allah sağlıkla bebişlerinize kavuştursun.
Son adet tarihlerinizi yazarsanız listemize isimlerinizi ekleyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…