2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben folic plusı zaten kullandığım için doktorum megadyn e geçti.folik asiti bıraktırdı.
birde bebe asprini içiyorum..
yalnız şu iğneler kolumu mosmor etti..
varmı benim gibi iğne kullanan kızlar?

ben folic plusı zaten kullandığım için doktorum megadyn e geçti.folik asiti bıraktırdı.
birde bebe asprini içiyorum..
yalnız şu iğneler kolumu mosmor etti..
varmı benim gibi iğne kullanan kızlar?

günaydınnnn herkezeee canım sen neden iğne kullanıosunki hamileliklemi alakalı bu iğneler

herkese günaydınnnn.bugün dr a gideceğimm dua edin lütfennnn
canım günaydınn hadi bakalım ilk defa gidiceksin dimi kese vede kalp atışları için hayırlısı olsun inşşş görürsün bebişi sen kaç haftalıktın bende kısmetse p.tesi gidicem çokkkksabırsızım

yok canım ilk defa değil bu pazartesi gitmiştim hiçbir şey görünmedi ve benm lekelenmelerimle ksıklarıma sancılarım vardı.cuma günü gel bakalım dedi eğer cuma da göremezsek bi sorun olabilir dedi.şu an lekelenmelerim ve sancılarım geçti ve 5+1 günlük oldu canm

ayyyyy inşallahhhh inat etmezde gösteriri kendini bende p.tesi gidicem ve o kdar korkuorumki kalp atışı yada keseyi göremicem die korktuğum başıma gelmesin die hepp dua ediorum inanki bide okuoruz bıurda hep sorunlar oluo bende korkmaya başladım artık acaba mı die inşş iidir bebişler inat etmzler ve bizi yarı yolda bırakmazlar bu kadar heyecandan sonra bi şu pazartesi gelsede başka bişey istemorum ide doktor dönüşü hbr ver bize tamammı

inşallah canm dediğin gibi olur da bebişlerimiz bizi yarı yolda bırakmaz.dr dan gelince haber ederm canm

benımde b hcg kontrol var canım bende gıdecegım hayırlı haberlerle döneriz inşaallahhhhh

ayy kizlar saat kacta kontrolleriniz ben 1.5 saat sonra gidicem ilk kez bebisimi gormeye , sabaha kadar uyumadim yaa 4 de kalktim hala oturuyorum:) ya ben cok korkuyorum kese felan gorunmuycekde hamile degilsin diyecekler diye

ayy kizlar saat kacta kontrolleriniz ben 1.5 saat sonra gidicem ilk kez bebisimi gormeye , sabaha kadar uyumadim yaa 4 de kalktim hala oturuyorum:) ya ben cok korkuyorum kese felan gorunmuycekde hamile degilsin diyecekler diye

canım tasalanma herşey yolundadır inşallah......niye görünmesin 8.ci haftaya gircen artık keseyide görürsün kalp atışlarınıda dinlersin....

bence baktır çıkabilir canım 5 gün daha beklenmezki canım valla ben bile merak ettim baktır sen yada git kanda baktır

canım dün test yaptım eczzane testlerinden anında 2 çizgi çıktı sanırım bende hamiileyim benide listeye eklerlermiartık sat 6 haziran beklenen dogumtarihi 13 mart allah hep böyle devam ettirir inşallah...

evet canim tarihlerimiz ayni .. bakalim bebisler tarihleri tutacaklarmi yerimseniben
ben pazartesi gittim doktora .. keseyi gördük..
kalp atislari icin de önümüzdeki carsamba gitcem canim.. aslinda doktor baksa duyulurdu ya.. olsun .. daha sIK görmüs olurum bebimi dimi
:icecream:

kızlar ben kötü olmaya başladım yaa aranızda halsizlik bulantı kusma yaşayan yokmu yaaa..ben çok kötü olmaya başladımmmm

kızlar ben kötü olmaya başladım yaa aranızda halsizlik bulantı kusma yaşayan yokmu yaaa..ben çok kötü olmaya başladımmmm

ben varim ben varim
iki gündür mahvoldum desem yeridir yani ..
hele o bulanti kendimden geciriyor nerdeyse beni
:bbo:

ben varim ben varim
iki gündür mahvoldum desem yeridir yani ..
hele o bulanti kendimden geciriyor nerdeyse beni
:bbo:

ay sorma kahvaltıyı yapıp yatıyorum yoksa akşama kadar ne bişey yicem yesemde çıkarcam çok kötüyüm çok:çok üzgünüm:kafamçokkarıştı

ay sorma kahvaltıyı yapıp yatıyorum yoksa akşama kadar ne bişey yicem yesemde çıkarcam çok kötüyüm çok:çok üzgünüm:kafamçokkarıştı

benimde derdim kahvaltidan sonra canim ..
ne yesem midemi bulandiriyor..

insallah cabuk atlatiruz bu dönemi

bende bugün tam 6 haftalık oldum..
pek bir belirti yok bende de..
duygun bende samsundayım.doktorun kim senin canım?
bide yarın samsun buluşması var gelmek istermisin?

bende bugün tam 6 haftalık oldum..
pek bir belirti yok bende de..
duygun bende samsundayım.doktorun kim senin canım?
bide yarın samsun buluşması var gelmek istermisin?

canm bu sene iş dolayısıyla samsunda değilim orda olsaydım gelmeyi sizlerle tanışmayı isterdim gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…