2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

doktordan geliyorum kizlar bebisimi gordum:sm_cool: Allahim minicikti 8mm kalbide kut kut atiyordu aglamamak icin zor tuttum kendimi

2 martmis dogum yapacagim tarih adimi listeye yazdirmamistim kesin belli olsun diye 2 marta benide yazin:1hug:

doktordan geliyorum kizlar bebisimi gordum:sm_cool: Allahim minicikti 8mm kalbide kut kut atiyordu aglamamak icin zor tuttum kendimi

2 martmis dogum yapacagim tarih adimi listeye yazdirmamistim kesin belli olsun diye 2 marta benide yazin:1hug:

çok şükür canm sevindm valla allahım beni sevindirir inş bugün.6da da benm randevum var bakalım hayırlısı

çok şükür canm sevindm valla allahım beni sevindirir inş bugün.6da da benm randevum var bakalım hayırlısı

canim inslh sende guzel haberlerle donersin, anlatilmaz bir mutluluk miniminnacik birsey birde pit pit kalbi atiyor Allahim yarabbim yaa

evet bende de var o gerginlik ve sinir....her ne kadar susarak kendimi tutmaya çalışsamda olmuyor bazen...çatıyorum bende genelde eşime...herşeye kızıyorum alınıyorum bazense gözlerim doluveriyor...diyorum hormonlar yükselite habire...

nazan hayırlı olsun canım benim.kurban olurum ona ben..kalbine..
ben yarın 6+1 im gitsem kalp atışını duyabilirmiyim.

nazan hayırlı olsun canım benim.kurban olurum ona ben..kalbine..
ben yarın 6+1 im gitsem kalp atışını duyabilirmiyim.

saol canim benim duyarsin heralde bana 7 haftaliksin dedi istersen garanti olsun diye 2-3 gun daha bekle ya asil onemli seyi soylemeyi unuttum hareket ediyordu bebegim kizlar ya, doktor dedi bak hareket ediyo goruyomusun dedi cok nadir yakalayabilirmissin hareket ettigini nasil hosuma gitti ya sinek kadar sey hareket ediyordu:roflol:

nazancım çok mutlu oldum ne güzel yaa...ben olsam slardım gözyaşlarımı valla..ben test pozitif çıkınca bile ağladım yaaa....bende çok merak ediyorum ne zaman gitsem acabaaa...tam 6 haftalığım sarı böcek gibi.....

allahım ne büyük mucize bu yaaa...sağlıkla kucağımızada alırız inşallah kızlar...ahhhhh yine sancım var

merhaba kızlar. Ben de hamileyim sat 2 haziran doğum tarihi 9 mart gözüküyor. Bende hiç belirti yok. kan testimde 1952 çıkmıştı ptesi. Yarın sabah gidicem doktora korkuyorum bişey olacak diye...

canim benim tsk ederim ben 7 haftalik olana kadar bekledim kalp atislarinida duyayim diye , vajinal ultrasyonla bakicaklardi gerek yok dedi normal karindan bakti bebekte kalp atislarida hareketide:) rahat gorunuyordu istersen sende birkac gun daha bekle kalp atisini felan goremezse doktor stres yaparsin sonra niye gorunmedi goruncekmi felan diye garantiye al isini beklemesi zor biliyorum ama:)

merhaba kızlar. Ben de hamileyim sat 2 haziran doğum tarihi 9 mart gözüküyor. Bende hiç belirti yok. kan testimde 1952 çıkmıştı ptesi. Yarın sabah gidicem doktora korkuyorum bişey olacak diye...

hayirli olsun guzelim, bendede hicbir belirti yok ben arkadaslarin burda basinin etini yedim hergun aceba hamile degilmiyim niye bende birsey yok diye:) ama herkezde olmuyor canim buda avantaj aslinda rahat rahat yeyip icebiliyosun mesela...birsey olmaz inslh Allahin izniyle Allah korusun birsey olsa agrin olur kanaman olur anormal birseyler oldugunu hissedersin cnm

kıııııız bu vajinal ultrasyon ne yaaa.içine mi sokuyorlar...ben doğuma kadar göstermek istemem ama ya ne öleee ben çok utangacım yaaa.istemiyorum desem yapmazlar değilmi

nazancım adet sancısı gibi sancım oluyor yaaa.okudum normal deniyor ama gidince soracağım artık...

sağol canim desteğin için herhangi bir şikayetim yok sadece çok uykum geliyo o kadar. Yarin sabah gidicem görmeye 5+5 olacak sanirsam ama görünür mü bilmem doktor gel dedi gidicm. Geçen hafta dha küçük göremeyiz dedi doktor bakalim..

kıııııız bu vajinal ultrasyon ne yaaa.içine mi sokuyorlar...ben doğuma kadar göstermek istemem ama ya ne öleee ben çok utangacım yaaa.istemiyorum desem yapmazlar değilmi

bakiyorlar canim mecburen.. ilk aylarda bebegi keseyi daha rahat görmek icin..
bende rica etmistim karnimdan bakarmisiniz diye.. anlatti.. ama karsulastirmak icin iksindende bakti.. doktor hakli..
bebislerimiz icin katlancaz artik

bakiyorlar canim mecburen.. ilk aylarda bebegi keseyi daha rahat görmek icin..
bende rica etmistim karnimdan bakarmisiniz diye.. anlatti.. ama karsulastirmak icin iksindende bakti.. doktor hakli..
bebislerimiz icin katlancaz artik

inanmıyorum yaaa ben istemiyorum....ayy acaip huylanırım ben...off bak içime sıkıntı düştü...

:roflol::roflol:evet canim vajinal ultrasyonda oyle oluyor:roflol: bebek ufaksa karindan gorunmuyor o yuzden vajinal bakiyolarbende kac gundur krize girmistim vajinal baktirmam diye:roflol: cok sukur karindan baktilar 7 haftalik olana kadar bekle sen en iyisi karindan baksinlar canim:)

karin agrilarida normal bende de arada oluyor ama kisa suruyor bu aralar gecti cok sukur bebek yerlesmeye calistigi siralar olurmus o sanci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…