2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar biz yaptırdık ama artık ikili testi bir çok doktor önermiyor gerçektende..
benim bebeğimin de sonucu 1.5 mm çıktı.riskimde 1/1287 çıktı ama panik yapmadım.
biliyorum ki gereksiz..
dua ediyoruz bol bol..
canım bence sende yaptırma tekrar test.üçlüyü bekle.bu testler de yanılma payı da var çünkü.

buketcim bu arada avatarindaki bebis ne tatli oyle kiz, Allah inslh sanada oyle bir oglus verir

Amin canım sağolasın. Gözlerine bakayımda benzesin diye değiştirdim. Renkli gözleri çok severim bebişlerde. Bana çekerse yeşil,babişkosuna çekerse ela olur. Yani inşallah renkli olacak :dance:

nazan ve buket hoşgeldiniz canlarım..:a.s.:
ne zamandır karşılaşamıyorduk doğru dürüst değilmi..
inşallah buketim Allahımın izniylede yakın zamanda bebeişinin cinsiyetini öğrenirsin..
nazan sende:1hug:

inşallah buketim Allahımın izniylede yakın zamanda bebeişinin cinsiyetini öğrenirsin..

inslh canim ya meraktan catliycam ben, burda ozele baktirayim dedim 18. haftadan once kesin olmaz soyleyecegim dedi , burdakiler anlamiyor canim ya, kendi doktorumu beklersem 20. haftada bakicak, hayirlisi artik

bocugum buket avatarini bebisini ona benzesin diye koymus, kiz sende koya koya fatih uregi koymussun bebislerimiz ona benzemesin:roflol:

inslh canim ya meraktan catliycam ben, burda ozele baktirayim dedim 18. haftadan once kesin olmaz soyleyecegim dedi , burdakiler anlamiyor canim ya, kendi doktorumu beklersem 20. haftada bakicak, hayirlisi artik

bocugum buket avatarini bebisini ona benzesin diye koymus, kiz sende koya koya fatih uregi koymussun bebislerimiz ona benzemesin:roflol:

:roflol::roflol::roflol:
ilahi nazanım koparttın beni şirkette vallahi..
aman Allah korusun kaydirigubbakcemile
gerçi benimki kız ben yırttım..oğlan anaları düşünsün:lepi:sositososito

Hoşbulduk canım. Seni bulamıyoruz çok meşgulsün tatlım. Hani bebiş cicisi koycaktın bak onuda yapmamışsın daha.
İnşallah az kaldı. Cuma gününe sabrediyorum cinsiyet için ama bide göstermezse bizim kerata bak sen artık benim sabıra yerimseniben

:roflol::roflol:İlahi sabah sabah güldürdün beni tatlım yaaa. Çok yaşa emi. :roflol::roflol:

Sen benim avatara bak yawrım maviş maviş olsun bebişin.

Hoşbulduk canım. Seni bulamıyoruz çok meşgulsün tatlım. Hani bebiş cicisi koycaktın bak onuda yapmamışsın daha.
İnşallah az kaldı. Cuma gününe sabrediyorum cinsiyet için ama bide göstermezse bizim kerata bak sen artık benim sabıra yerimseniben

yavrukuş dün akşam eve geç girdik.ondan sonrada eşimle sohbet ederken kk.ya biraz baktım ondan koyamadım..
bak canım bol su iç;tuvalete girme..
bide çikolata ye sıranı beklerken..ben öyle yaptım..
gerçi bizimki sonra popişi döndü göstermedi kendini.eşim yüzünü bi görsem diye umutlandı.doktorumda 20 dakikaya yakın bekledi.baktı bizimkinde iş yok..
inşallah gösterir ya..senden çok merak ediyorum vallahi.nazanıda öyle.

yavrukuş dün akşam eve geç girdik.ondan sonrada eşimle sohbet ederken kk.ya biraz baktım ondan koyamadım..
gerçi bizimki sonra popişi döndü göstermedi kendini.eşim yüzünü bi görsem diye umutlandı.doktorumda 20 dakikaya yakın bekledi.baktı bizimkinde iş yok..

peki bir şey soracağım, ense kalınlığı ölçülecek zaman hareketli olması ölçmeyi zorlaştırmıyor mudur acaba? ben bu defa onun için gideceğim de

:roflol::roflol:İlahi sabah sabah güldürdün beni tatlım yaaa. Çok yaşa emi. :roflol::roflol:

Sen benim avatara bak yawrım maviş maviş olsun bebişin.

valla canim dun gece ruyamda gordugum bebis ayni buna benziyordu boncuk boncuk gozleri vardi, yanliz bebis hala karnimdaydi ama disardan gorunuyordu bebek sonra orda niye duruyorki diyorum kucagima aliyorum:roflol: ahh keske dogurmak o kadar kolay olsa :icecream:

Tamam canım. Tavsiyelerini dikkate alıcam.
Valla bende merak etmeye başladım. Bakalım kız annesimi olucam,yoksa oğlan annesimi?
Tabiki herşeyden önemlisi hayırlı evlatlar olsunlarda...

benim arkadaslarim aradiginda oglan anneleri gelinim ne yapiyor diye basliyorlar soze:dance: birde erkek olursa gorucem ben onlarikaydirigubbakcemile

Ne kadar ilginç rüyalar görmeye başladık dimi.
Annelik bizi şimdiden değiştirdi. Gecemiz gündüzümüz bebişimizle......
İnşallah kucağımızdada görelim hepimiz.

peki bir şey soracağım, ense kalınlığı ölçülecek zaman hareketli olması ölçmeyi zorlaştırmıyor mudur acaba? ben bu defa onun için gideceğim de

sanırım sabit haldeyken fotoğraf çekip bakıyor ense kalınlığına.tam emin de değilim ama.

olabilir valla canim:roflol: ac tavuk kendini bugday ambarinda gorurmus bizimkide o hesap:roflol::roflol:

ben bi ara gördüm böyle rüyalar.iki kere filan.
eşim bana dediki dün akşam vallahide billahi üstün açıktı dedi.ben örttüm sen ısrarla açtın dedi.
ondan gördün bu rüyaları sen dedi..:roflol:

X