2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

evet kızlar tahminlerimi yapıyorum.falcı bacınız geldi.
kapkara-erkek
xnazanx-kız
doğa-erkek
çiğtanesi-erkek
kozet-kız
yanılma payı %50 dir :roflol:

ben yatıyorum iyi geceler gökçen yarın okursan canım ben bi ara fatih hastanesine gitmeyi düşünüyorum.pursaklardaki yeni açıldı ve çok tenha ve temiz diyolar.gidersem anlatırım.hepinizi öpüyorum hamişler...

kapkara-erkek
xnazanx-kız
doğa-erkek
çiğtanesi-erkek
kozet-kız

ayy teşekkürler ben kız istiyorum zaten, ama ne yazmışım da tahmin ettin bilemedim, yalnız bu arada yanılma payına bittim:roflol:

kapkara-erkek
xnazanx-kız
doğa-erkek
çiğtanesi-erkek
kozet-kız

ah canim benim ilkbasta tabiki saglikli ve hayirli bir evlat olmasi ama ondan sonra tahminin dogru cikarsa daha ne isterim:emir_bebek:

A bu arada şunu da ekleyeyim, www.yorumcu.com sitesinden de tahminler bulunuyormuş, yani tahmin demeyeyim de adet ve yumurtlama günlerine göre bazı bilgiler veriyorsun, cinsiyet veriyor, üyelik istiyor yalnız.:)

Öncelikle Merhaba!!
Aranizda yeniyim.. Ama hemen lafa gireyim..:nazar:

Bende Mart Annesiyim üstelik doktorlarin dedigine göre 3.3.09 dogum tarihi ve gercekten o tarihte olursa esimle tanistigimiz gün olucak hastanede ikisini bir arada kutliycaz ozaman...:Saruboceq:sengözlerimebaksanab

Öncelikle Merhaba!!
Aranizda yeniyim.. Ama hemen lafa gireyim..:nazar:

Bende Mart Annesiyim üstelik doktorlarin dedigine göre 3.3.09 dogum tarihi ve gercekten o tarihte olursa esimle tanistigimiz gün olucak hastanede ikisini bir arada kutliycaz ozaman...:Saruboceq:sengözlerimebaksanab

banada doktorum 4 mart dedi bende 3 martta ıstıyorum ama benım dogum gunum cunki sırnaşık şey

Günaydın martın güzel anneleriii en güzel pazarlar sizin olsunnn...
pazar sabahı bu saatte kalkılırmı demeyin benim standartım oldu artık saat 7-8 hopp ben ayakta nedenini hala anlamış değilim ama kurulu saat gibi kalkıyorum.
sanırım tüm annelerimiz uyuyor ne güzel benim yerimede uyuyun canlarım....

günaydın kızlarrr

miğde bulantılarım geçti diyodum ama yine baş ağrısı ve miğde bulantısı devam ediyor.....
:çok üzgünüm:

günaydın kızlar....bugün pek kimse gelmez herhalde ama ben yinede yazayım....dün ikili testin sonucunu aldım ....doktor bazı değerler istediğim gibi değil dedi...3 lü testi mutlaka yapacaz dedi...moralimi çok bozdu ama lafının sonundada bu teste pek güvenmemek gerek kötü sonuç çıkmaz bundan dedi..moralini bozma dedi..bu testler madem bu kadar güvenilir değil neden yaptırıyorlarki..farzetki bebeğimin hiçbişeyi yok ama ben çektiğim sıkıntılarla kalıcam...p.tesi günü daha iyi bir hastanede testi tekrarlatmayı düşünüyorum...benim gibi test sonucu şüpheli çıkanlar varmı arkadaşlar yada bu konuda bir fikri olan??

birde bu testi yaptırdığımda 10+4 tüm...sizce biraz erken yapılmadımı??bebeğin ense kalınlığıda 1.1 çıktı ama ikili testim neden şüpheliymiş anlamadım..moralim çok çok bozuk...bir an önce yarın sabah olmasını istiyorum...çok iyi bir doktor ve hastane önerdiler..biraz pahalı ama mecburum testi tekrarlattıracam yoksa içim rahat etmeyecek..senağlamasenağlama.

birde bu testi yaptırdığımda 10+4 tüm...sizce biraz erken yapılmadımı??bebeğin ense kalınlığıda 1.1 çıktı ama ikili testim neden şüpheliymiş anlamadım..moralim çok çok bozuk...bir an önce yarın sabah olmasını istiyorum...çok iyi bir doktor ve hastane önerdiler..biraz pahalı ama mecburum testi tekrarlattıracam yoksa içim rahat etmeyecek..senağlamasenağlama.

bence de erken olmuş 11. haftadan sonra yapıyorlar. ense kalınlığı da normal çıkmış benimkide 1.2 çıkıştı doktor çok normal dedi. hatta böyle normal çıkanların çoğuna 2li testi bile yapmıyorlar. benim doktorum tatilde olduğundan ben önce başka bir doktora gittim ense kalınlığı normal 2li teste gerek yok deyip yapmadı. sonra doktorum döndüğünde ona tekrar gittim. o da normal ölçü ama yinede yapalım dedi. yani korkma bebeğin ense kalınlığı normal testler kesin sonuç vermiyor zaten. sadece risk ortaya koyuyor. çoğunda da risk yüksek çıktığı halde bebekleri sapasağlam oldu. içini ferah tut. tek doktorla kalma mutlaka başkasına da git. bak gör boşyere kendini üzdüğünle kalacaksın...

bence de erken olmuş 11. haftadan sonra yapıyorlar. ense kalınlığı da normal çıkmış benimkide 1.2 çıkıştı doktor çok normal dedi. hatta böyle normal çıkanların çoğuna 2li testi bile yapmıyorlar. benim doktorum tatilde olduğundan ben önce başka bir doktora gittim ense kalınlığı normal 2li teste gerek yok deyip yapmadı. sonra doktorum döndüğünde ona tekrar gittim. o da normal ölçü ama yinede yapalım dedi. yani korkma bebeğin ense kalınlığı normal testler kesin sonuç vermiyor zaten. sadece risk ortaya koyuyor. çoğunda da risk yüksek çıktığı halde bebekleri sapasağlam oldu. içini ferah tut. tek doktorla kalma mutlaka başkasına da git. bak gör boşyere kendini üzdüğünle kalacaksın...

cevabın için sağol selence...haklısın belkide boş yere üzülüyorum ...bu testlerin kötü çıksada bişey anlam ifade etmediğinide çok yerde okudum ama gelde bana anlat işte...dünden beri okumadığım site kalmadı bu konuyla ilgili...testi böyle çıkanların bebeklerinde bişey olmadığını okudum...keşke yaptırmasaydım en azından 3 lü testi yaptırırdım...:çok üzgünüm:

insan mutlaka kafasına takıyor tabiki ama yarın başka bir doktora git ve testi tekrarlat bence artık yarına kadar allahtan sabır istemekten başka çaren kalmıyor canım. çok zor biliyorum. herşey iyi olacak diye kendi kendini motive etsen bile acabalar insanı öldürüyor. allah yardımcın olsun dualarımız seninle canım

Canım bencede bebeğin sağlıklı ve çok iyidir ama bu testler kesin bişeyler vermiyorsa yaptırmakta çok sağlıklı değil o zaman kafa karıştırmaktan başka birşey ifade etmiyor.:nazar::nazar::nazar:

gunaydin kizlarrr, eylulcum uzulme bu testlerin cokda bir guvenilirligi yok zaten o yuzden ben hicbiri yaptirmadim ve yaptirmiycam, bosu bosuna hamisleligimi stres altinda gecirmek istemiyorum, sonucta kotu cikarsa bebis karnimdayken mudahale edilemiycek, ee hayatinada ben son veremem bu saatten sonra, ne gerek var, hatta cogu bebege sakat diyorlar bebek yine saglikli doguyor, benim arkadaslarimdan biri yeni dogum yapti, tum hamileligi boyunca sakat dediler kiz aglaya aglaya gecirdi hamileligini ama prensesi cok sagliklisüprizzzzz,

ayrica seninkini hem cok erken yapmislar, hemde kesin birsey soylememis icini rahatlatmak icin yinede sen tekrarla testi , sonucunada cok kafayi takmayerimseniben

bebisimi gordum bu gece ruyamda, ama kizmi erkekmi goremedim, cok guzel bir bebekti ama , tombismi tombis, yuvarlak suratli, gozleride maviyle yesil arasi bir renki benim gozlerime benziyordu:dance: oglumun gozleri kahverengi babasi gibi, inslh bunun gozleri bana ceker:dance: cok guzeldi ya cokkkkkkkkk Allahim ruyalarimiz gercek olsun :Saruboceq:

X