2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar hanımlar hihoyyyt
vallahi yoruldum yahu, bazen diorum işte bu kadar yorulmuyorum hep işe mi gitsem:1rolleyes:
yaz bitmeden dondurucuya bişeyler atayım dedim, onu şokla bunu közle sıcak bi yandan,
bende yemek yapmadım sırnaşık şey kışın aç kalmayız ama bu akşam açız yanisırnaşık şey
bilgisyaraın başından kalktığım için yazdıklarınızı okuyamamışım,
umudum canım benim tek şikayetim bacak ağrısı, oda olabilirmiş napalım katlancaz.
buketcim valla özendim, keşke bende hissedebilsem ama benim bebişim göbişimin altında kaldı galiba senağlama napalım, o da annesini her koşulda sevmeyi öğrensin.
yeni bir prenses gelmiş, hoşş gelmiş sefalar getirmiş Allah onu nazarlardan saklasın :nazar:

Arkadaşlar bu ikili testin tam haftası önemli mi yani 11 ve 14 . haftalar arasında herhangi bir zaman oluyor mu?Bir de 14. haftanın dolmu olması geç mi oluyor?Bilginiz var mı?

Arkadaşlar bu ikili testin tam haftası önemli mi yani 11 ve 14 . haftalar arasında herhangi bir zaman oluyor mu?Bir de 14. haftanın dolmu olması geç mi oluyor?Bilginiz var mı?

canım ben 13+3 e randevu aldım dr son gün 14 ü dedi ondna sonra zamanı geçmiş oluyormuş.

benim belirtim pek yok kızımda çok midem bulanıyordu bunda bulantım yok kızımda ekşi çok yedim şimdi arada canım tatlı istiyor hafif yiyecekler istiyorum buketcim bendeki belirti böyle

Arkadaşlar bu ikili testin tam haftası önemli mi yani 11 ve 14 . haftalar arasında herhangi bir zaman oluyor mu?Bir de 14. haftanın dolmu olması geç mi oluyor?Bilginiz var mı?[/QUOTU]

selam ben geldim.biraz dışarıda gezdim iyi geldi.ama başım biraz döndü. -tatlicadiarzu-
kandaki değerler ay ay değiştiği için 11. ve 14.haf
talar arası net sonuç için daha iyi canım.sakın kaçırma.

benimde üstten bakınca göbeğimin sağ tarafı daha şiş gibi.ayrıca 2 prenses 4 prens olmuşuz ne güzel

kızlar hepinize iyi geceler iyi uykular bebişlerinizede ben çok yorgunum bugün temizlik felan yoruldum valla erken yatıcam....hepinizi öptümmm...

ayyyy nemutlu temizlik yapabilecek gücünüz varmı kızlar benim varya kılımı kıpırdatıcak halim yok saolsun eşim yardım ediyor bana ben çok halsizim çok yorgunum sizde öylemisiniz oturduğum yerde yoruluyorum 6 ay nasıl geçicek bilmiyorum şimdi bolbol dinlendiriyor inşallah doğduktan sonrada eziyeti olmaz kızım çok eziyetli büyüdü canları saolsunda

ayyyy nemutlu temizlik yapabilecek gücünüz varmı kızlar benim varya kılımı kıpırdatıcak halim yok saolsun eşim yardım ediyor bana ben çok halsizim çok yorgunum sizde öylemisiniz oturduğum yerde yoruluyorum 6 ay nasıl geçicek bilmiyorum şimdi bolbol dinlendiriyor inşallah doğduktan sonrada eziyeti olmaz kızım çok eziyetli büyüdü canları saolsunda

canım bana yasak iş yapmak yorulmak.gerçi bende senin gibi gücüm yetmiyor hep yatıyorum.6 ay nasıl geçecek bilmiyorum.bide benim ağrılar var sürekli.

ben her isimi yapiyorum , 2 gun once camlarimi felan sildim ramazan temizligimi yaptim, gucum fazla yok ama yardim edende yok esimden de fayda yok, hatta dun esimi bir kasik suda bogasim geldi o kadar sinir oldum misafirlerim felan vardi yemegi hazirladim bir altini yakip pisiricem esim isten geldi , yemek hazir degil diye bir suru bozuk atti, bogasim geldi adami yaa:kızgın:, herkezin esi yardim ediyor benimki yemek hazir degilmi diye kiziyo diye bende ona birsuru sitem ettimÇok üzgünüm çoook

ben her isimi yapiyorum , 2 gun once camlarimi felan sildim ramazan temizligimi yaptim, gucum fazla yok ama yardim edende yok esimden de fayda yok, hatta dun esimi bir kasik suda bogasim geldi o kadar sinir oldum misafirlerim felan vardi yemegi hazirladim bir altini yakip pisiricem esim isten geldi , yemek hazir degil diye bir suru bozuk atti, bogasim geldi adami yaa:kızgın:, herkezin esi yardim ediyor benimki yemek hazir degilmi diye kiziyo diye bende ona birsuru sitem ettimÇok üzgünüm çoook
hayret bişey ya sanki keyfimizden yapıyoruz .onlar doğursun o zaman ohh bedavadan çocuk sahibi oluyorlar bide üstüne sitem mi ediyor.valla burda ben gıcık oldum.Allah yardımcın olsun kardeşim.çok KIZDIMMMMM!!!
Çok üzgünüm çoook

hayret bişey ya sanki keyfimizden yapıyoruz .onlar doğursun o zaman ohh bedavadan çocuk sahibi oluyorlar bide üstüne sitem mi ediyor.valla burda ben gıcık oldum.Allah yardımcın olsun kardeşim.çok KIZDIMMMMM!!!
Çok üzgünüm çoook

sagol canim benim, agzimla ben hamileyim ilgi istiyorum felan diyorum ama nerde anlayacak erkek, oglum olmasa hamileyim diye yatar yerimden kalkmam, ben herseyi yaptikca esimin umrunda degil canina minnet buluyor,hic yardimci olmuyor , ben bir de bundan once dusuk yaptim , bu hamileligimde de dusuk tehdidim vardi , aman ne yapayim onun icin dogurmuycamki ben bebisimi kendim icin dogurucam:dilcikar:

SHEYLAA CANIM Bİ BAKIN YAAA..
bi tahminde bana yapın yaaaw.benim nerdeyse hiç bulantım yok ekşi acı ve tuzlu seyleri canım istiyor tatlıyı hiç istemiyorum.bide karnım şimdiden baya bi öne cıktı.belim agrıyor bazende kasıklarım.hamiş olduğum cok belli.hadi tahminlerinizi bekliyorum öptüm.
canım bebeği ne tarafta hissediyosun
ne tarafın ağrıyor mesela yada daha çok kasıyor?bu arada adım SÜHEYLA arkadaşlar :eek:

sagol canim benim, agzimla ben hamileyim ilgi istiyorum felan diyorum ama nerde anlayacak erkek, oglum olmasa hamileyim diye yatar yerimden kalkmam, ben herseyi yaptikca esimin umrunda degil canina minnet buluyor,hic yardimci olmuyor , ben bir de bundan once dusuk yaptim , bu hamileligimde de dusuk tehdidim vardi , aman ne yapayim onun icin dogurmuycamki ben bebisimi kendim icin dogurucam:dilcikar:

ben de ilkinde iyiydim, o yüzden nerdeyse hiç yatmadım, o zaman benim nazımı da pek çeken olmuyordu ama bu defa gerçekten halsiz olduğum için mecbur yatıyorum, eşim de anlıyor artık eli mahkum. geçmiş olsun:)

X