2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

a.s.a.s.nehiraycım doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara rabbim diğer doğum gününde bebişinle kutlarsın mutlu ve huzurlu şekilde sevgi sağlık huzur aşk bebiş sevgisi.iman sevgisi ömrün boyunca peşini bırakakmasın canım..............:1hug:öpüyorum canım seni

beni kasık ağrım olmuyor ama bu ara uykudan uyanınca belimde ağrı oluyor biraz..eşimde intenetten araştırmış bebek yerleştiği için ara ara bel ağrıları olurmuş....

ay ben ilk hamileliğimde 12 kilo almıştım ve çokda güzel beslendim 3,700 kilo doğmuştu bebeğim... bakalım bunda ne kadar alıcam inşallah yine aynı 12 kilo alırımda hemen toparlarım kendimi.çünkü doğumdan sonra 9 kilom gitmişti geri kalan kiloyu 2 ay içindede vermişitim göbeğim hariç göbek kalıyor haliyle...

ve unutmayım kızlar göbeğiniz badem yağı sürün hiç çatlat olmuyor ben 5 aydan sonra hergün sürdüm ve 7 aydan sonra kaşınmaya başlıyor büyüdüğü için her kaşıntıda sürdüm ben.sizde sürün hiç çatlat olmaz bende hiç yok.... ben yine 5 aydan sonra sürücem hergün çatlağım olmasın yine...

yaaa süt içmekten nefret ediyorum hergün eşim başımda bekliyor valla iç diye şimdi yine bugün doğumgünüm içmesem:).........miğdemi bulandırıyorr ya ... şu hamileliğim bitsin birdaha süt-müt görmek istemiyom

arkadaşlar merhaba , dün bir hevesle gittik cinsiyetini öğreniriz diye (13+1) ama gittiğimiz hastanenin ultrasonu çok kötüydü.(Pendik Özkan hastanesi) Aslında doktor alt kattaki ultrasona yönlendirmeye çalıştı ama biz o kadar kötü olacağını tahmin etmediğimiz için gerek görmedik. neyse sonuçta bırakın cinsiyeti bebeği bile zor gördük:KK43: Şimdi Tuzla - Pendik civarında gelişmiş ultrasonu olan bir doktor arıyoruz. Tavsiye edebileceğiniz doktor varsa çok seviniriz. herkese mutlu günler.

SHEYLAA CANIM Bİ BAKIN YAAA..
bi tahminde bana yapın yaaaw.benim nerdeyse hiç bulantım yok ekşi acı ve tuzlu seyleri canım istiyor tatlıyı hiç istemiyorum.bide karnım şimdiden baya bi öne cıktı.belim agrıyor bazende kasıklarım.hamiş olduğum cok belli.hadi tahminlerinizi bekliyorum öptüm.

arkadaşlar ya bugün bende bi arkadaşım vardı 2aylık oğluyla geldi Allahım o ne güzel bi kokudur doyamadım zaten kucağımdan hiç bırakmadım bir an önce gelsin mart ayı yaaaa:1closedeyes:

SHEYLAA CANIM Bİ BAKIN YAAA..
bi tahminde bana yapın yaaaw.benim nerdeyse hiç bulantım yok ekşi acı ve tuzlu seyleri canım istiyor tatlıyı hiç istemiyorum.bide karnım şimdiden baya bi öne cıktı.belim agrıyor bazende kasıklarım.hamiş olduğum cok belli.hadi tahminlerinizi bekliyorum öptüm.

İlk tahmin benden olsun o zaman. Oğlun olacak tatlım.

hamile kaldığımdan beri tatlıyı tamamen kestim,yiyemiyorum..hep ekşi tuzlu yiyorum..9.haftadan sonra başladı bulantı falan..bazen de göz seğirmesi gibi bişey hissediliyor ya onu hep sağımda hissediyorum..sizce benimki ne olacak,bak küserim yine cevap yazmazsanız....benneyaptımki bebişimin uykusu geldi,uyuduk birazcık az önce,o yüzden giremedim buraya,beni unutmayın,ağlarım bak....senağlama

Seninde oğlun olacak yawrım.kaydirigubbakcemile5

hamile kaldığımdan beri tatlıyı tamamen kestim,yiyemiyorum..hep ekşi tuzlu yiyorum..9.haftadan sonra başladı bulantı falan..bazen de göz seğirmesi gibi bişey hissediliyor ya onu hep sağımda hissediyorum..sizce benimki ne olacak,bak küserim yine cevap yazmazsanız....benneyaptımki bebişimin uykusu geldi,uyuduk birazcık az önce,o yüzden giremedim buraya,beni unutmayın,ağlarım bak....senağlama

Hattaa nazan da söylemişti aynen onunda öyle oluyormuş. Elime geliyo demişti.

evet canim bende de aynen oyle oluyor hemde her sabah:) bazen gun icinde de hissediyorum, anlasilmayacak gibi degil ama dedigin gibi kucuk bir top seklinde yusyuvarlak benimki demistim solda hep yanliz bu aralar yine solda ama gobek deligimin hizasinda yukari cikti yani, gobek deligimden sol kisma dogra, sag tarafi elleyince yumusak, sol taraf bayagi sert, benim oglusum bile farkediyor elliyor oksuyor kardesim diye:dance:

ay yerim ben o bebişini uykusumu geldi uyudunuz demek...
bence erkek olucak canım.... çünkü bir arkadaşım vardı hep ekşi yiyodu ve onukisi erkekdi bende daha önce tatlı canım istiyodu benimkikız oldu ama bu arada ben limon çok yedim limon deyince ağzımız suları akardı tuzlardım yerdim....hem tatlı hem tuzlu yedim diyebilirim...ama sen sadece ekşi diyosan ozman erkek canımgamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsu

evet canim bende de aynen oyle oluyor hemde her sabah:) bazen gun icinde de hissediyorum, anlasilmayacak gibi degil ama dedigin gibi kucuk bir top seklinde yusyuvarlak benimki demistim solda hep yanliz bu aralar yine solda ama gobek deligimin hizasinda yukari cikti yani, gobek deligimden sol kisma dogra, sag tarafi elleyince yumusak, sol taraf bayagi sert, benim oglusum bile farkediyor elliyor oksuyor kardesim diye:dance:

Oh ya içime su serptin. Bende endişelenmiştim bi an için. Çünkü arkadaşlar bizde yok öyle bişey deyince.....kafamçokkarıştı
Neyse kasıklardan yukarı çıktılar. Rahat yeride buldular. Yerleri dar gelince bide uyarıyolar keratalar. :emir_bebek:
Sanırım biz zayıf olduğumuz için farkediyoruz dimi cicim?

X