2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

süper bir haber bu canım.çok sevindim.Rabbimin izniyle inşallah kucağımızda da görürüz.
benimde kasığımda hafif bir sancı var gibi.dün çok yoruldum.ondan sanırım.
ama leke gibi bir şey yok..
ya aynı şey bende de vardı dün ama ben nöbet tuttum sabaha kadar çalıştım ona bağlı olarak oldu herhalde şuan aslında uykusuzluktan ölüyorum ama kızım uyutmuyor sağolsun

önce hepinize günaydin mart annelleri..

dün ne geceydi o öyle .. bas dönmesi mide bulantisi.. bide bi türlü uyku pozisyonu bulup dalamadim uykuya.. neyse uzun ugrasmalar sonucu pozisyonumu buldum, aldim.. aradan on dakika gecmedi esim basladi kipirdamaya, gitti benim pozisyon..
sabaha kadar nöbet tuttum nerdeyse..
sabahki bulantida cabasi.. ha bisey ciksa ya.. kuru kuru ögüyorum sadece..
ruh gibiyim bugün ..pöffff

benim de dünden beri midemde bulantı var ben de olmayacak diye seviniyordum ama dememkki bulanacakmışım da zamanını bekliyormuş. sizde ne haber başladımı bulantılarınız?

slm mart anneleri....sanırım bende mart annesiyim...interne hesaplayıcısına göre öyle...henüz doktora gidemedim ayın 15 ine kadar tatildeymiş doktorum...sadece kanda baktırdım 195 hcg...

slm mart anneleri....sanırım bende mart annesiyim...interne hesaplayıcısına göre öyle...henüz doktora gidemedim ayın 15 ine kadar tatildeymiş doktorum...sadece kanda baktırdım 195 hcg...

tebrik ederim canim..:1hug:
allah saglikla kucagina aldigin günleride göstersin insallah:1rolleyes:

tebrik ederim canim..:1hug:
allah saglikla kucagina aldigin günleride göstersin insallah:1rolleyes:

çok sağol canım bende seni tebrik ederim ve diğer tüm arkadaşları..ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞIMIZDADA GÖRMEMİZİ KISMET EDER İNŞALLAH...kızlar siz ilk kan testinde baktırdığınızda beta hcg değeriniz kaçtı?benim 195...doktorum tatilde olduğu için sonucu göstremedim oradaki hemşireye gösterdim değer azmış yeni galiba dedi..tahminime göre 2 haftalık..internet hesplayıcısına görede 3 haftalık hamileyim..sizde değer kaçtı arkadaşlar??

benim 4.haftada değerim 1387 idi.yani 4+3 ken.
geçmiş olsun çerezcim.bende de ara arar başdönmesi var ama mide bulantısı yok.inşallah da olmaz.

geçmiş olsun çerezcim.bende de ara arar başdönmesi var ama mide bulantısı yok.inşallah da olmaz.

bazılarının ilk baktırdığında değeri yüksek oluyor bazılarınında daha düşük..bizde burda yazılanlara bakarak etkileniyoruz işte..değerin çok iyimiş..

insallah canim..
sabahin bi körü uyaniyorsun.. ha uyandigina deyse ya bari..

doktror bulantiya karsi ilac yaziyormus.. ne kadar dogrudurki ilac kullanmak sizce??

insallah canim..
sabahin bi körü uyaniyorsun.. ha uyandigina deyse ya bari..

doktror bulantiya karsi ilac yaziyormus.. ne kadar dogrudurki ilac kullanmak sizce??

ilk hamileliğimde bende olmuştu özellikle her sabah erkenden...doktora bile söylememiştim ben ilaç kullanmak istememiştim..tuzlu kraker türü şeylerle geçiştiriyodum..ama sende bulantı çoksa ve çok rahatsız ediciyse belki doktorun ilaç kullanmanın daha doğru olduğunu düşünüyodur..

cok degil simdilik.. ama bununla kalacagini sanmiyorum dogrusu.kafamçokkarıştı.
ilac kullanmayida pek istemiyorum aslinda.. hamile kalmadan 6 ay önce ilac kullanmayi birakmistim canim. vücudum arinsin diye.. simdi hamileyken almak dogru olurmu bilmiyorum..

benim de dünden beri midemde bulantı var ben de olmayacak diye seviniyordum ama dememkki bulanacakmışım da zamanını bekliyormuş. sizde ne haber başladımı bulantılarınız?

Geçmiş olsun canım umarım çabuk geçirirsin. Fazla sürmez inşallah. Benim henüz başlamadı inşallah da başlamaz yerimseniben

Hoşgeldin canım aramıza. Hayırlı olsun. Umarım herşey yolunda gider. Son adet tarihin ne zamandı?

bende aşırı uykuya eğilim var gözlerimi açamıyorum bulantıda hafif hafif başladı canım hiç birşey istemiyor çok iştahsızım kızımda bunun çok şiddetlisini 16 hafta çekmiştim bu inşallah öyle olmaz

aynı bende de aşırı bir uyku hali var.uyudum uyucam yani.
peki ilişki durumunuz nasıl eşlerle?biz bir kayıp yaşadığımız için hamileliğimi öğrendiğimden beri kardeş kardeş yatıyoruz.
eşimde bende çok memnunuz bu halimizden..

kızlar bugün dr. gittim..ayy ufacık 6 mm ama kalbi pıt pıt atıyor...çok şükür bi sorun yok tahlil yaptırdım 10 gün sonra tekrar gidicem..ama sistem mahvolmuş kızlar..muayene ücretleri düşmüş ama muayeneler 10-15 dak ara ile yapılmaya başlanmış...hastalar birikmiş....Dr. bu böyle gitmez diyor en kötü ihtimal özel muayeneye geçebiliriz diyor..yani hastaneler ssk yi iptal edebilirmiş....muayene 9-15 ytl arası...birde ben şey duydum ama bu hastanede geçerli değilmiş....normal doğum 80 ytl sezeryan 200 ytl gazeteler açıkladı bunu..bakalım sistem ne zaman iflas edecek..tabi bu arada olan bize olacak...hem yararını hem zararını görecek biziz....

yataga yatmaya 10 saniye kala uyumaya basliyorsun diyor esim :roflol:.. durum o kadar vahim yani
iliskiye gelince.. esim keseyi görene kadar isin (saskinlikdan olsa gerek) biraz girgirindaydi.. hadi bebegimi ziyare etcem ben falan diyordu :roflol:
ama keseyi gördügümüzden beri kardes gibiyiz.. sarilip yatiyoruz.. hepsi topsu o yani..:icecream:
doktorlariniz bisey dedimi arkadaslar size bu konuyla alakali??

valla normal seyrinde devam edebilirsiniz sorun yok dedi...hiç bişeyi kısıtlamadı...

kızlar ben de bugün ilk kez gördüm bebişimi:dance:
5 haftalık olmuş keseyi hemencik buldu dr.
resminide cekti keretanın:roflol:
2 hafta sonra tekrar cagırdı kalp atışları için hersey iyiymiş
tuz seker ve undan uzak dur dedi,denize girebilirsin ama ıslak mayoyla durma çıkıncada numıs medle temizlen dedi.otobüs yollculuğuda serbest.:teytey:
evet hastaneler 11 ytl olmuş ormal doğum 80 sezeryan 250 miş.yuppiiii
ama hastaneler çok kalabalık çok dayanabilecklerini sanmıyorum:a015:

canim cok tesekkur ederim. Allah razi olsun. doktorumu aradim 1160 dedi. iki kattan fazla katlamis. bu iyi dedi. normale dondu. 21 inde randevum var:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…