2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Arkideşler ben dün kontrole gittim. Geçen sefer zor görmüştük minik keseciğimizi bu sefer büyümüş hatta içindeki bebişimizi ve kalbimizi de gördük gübüdük gübüdük atıyodu :sm_cool: Şükürki sağlıklı bi gebelik dedi dr. içiniz rahat olsun dedi. Ama sesini duyamadık sadece gördük. :uhm: Çok mutlu oldum. Hatta mercimeğimiz büyümüşmü dedim dr.amcası kızdı bidaha duymayım dedi bebek o dedi coksekeriremsu . Sağ salim gördükya müjdemizi verdik artık cemicümleye :teytey:
Ama 1 ay sonra gidicez bidahaki kontrole ben nasıl dayanırım bebişimi görmeden yaaaasenağlama

Tebrikler canıma.s.,iyi haberlerini dokuz ayın sonuna kadar duymak dileğiyle:sm_cool:
Tabi darısıda bizlerea.s

Tebrikler canıma.s.,iyi haberlerini dokuz ayın sonuna kadar duymak dileğiyle:sm_cool:
Tabi darısıda bizlerea.s

Sağol cabım benim.İnşallah hepimiz duyalım iyi haberlerimizi. Bu arada ben seni hiç unuturmuyum güzelim ama topiği inceledim hiç son adet tarihi vermemişsin sadece tahmini doğum vermişsin. Ben rastgele yazıcam yanlış olursa düzeltirim ok. canım.

HAMİŞ LİSTESİ
ayshınce.........................24 Mayıs...........28 Şubat
cerez..............................25 Mayıs...........1 Mart
bavse..............................26 Mayis...........2 Mart
buket-26..........................26 Mayıs...........2 Mart
eköseoğlu.......................26 Mayıs...........2 Mart
heidi28............................28 Mayis..........4 Mart
rehavet............................29 Mayıs..........5 Mart
selence...........................29 Mayıs..........5 Mart
Kibele.............................30 Mayıs...........6 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs..........6 Mart
ledaelara.........................30 Mayıs...........6 Mart
acıbiber2053....................30 Mayıs..........6 Mart
ELF-RCP.........................31 Mayis...........7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran...........8 Mart
karabiberim......................3 Haziran...........10 Mart
kozet..............................4 Haziran...........11 Mart
veyza..............................4 Haziran..........11 Mart
duygun............................5 Haziiran..........12 Mart
elale................................6 Haziran..........13 Mart
bayby nurse.....................7 Haziran...........14 Mart

Süpersin Buket doğru yazmışsın,teşekkürler canım,bu arada seni tanıdığıma sevindim.Ellerine sağlık,görüşmek dileğiyle iyi geceler

Süpersin Buket doğru yazmışsın,teşekkürler canım,bu arada seni tanıdığıma sevindim.Ellerine sağlık,görüşmek dileğiyle iyi geceler

:enbuyukkk:Bende memnun oldum canım benim. İyi geceler. Bende uyku moduna geçeyim artık inatlaşmayım bebişim kızacak annesine. Zaten babişkosu sızdı çoktan. Görüşürüüüük. Bye :teytey:

bunu yeni duydum bende doktorlara bir sorayım bal toksin maddeler içeriyor ondan mı acaba?bebeklere 1 yaşına kadar verilmiyor onu biliyorum ama bir araştırayım benim dr.çok iyi doçent yurtdışında çalışmış mutlaka bilgisi vardır onada sorayım:uhm:
kim acaba dr.unuz? hamdi bey mi?

Hayırlı olsun canım. Bende karın üstü yatmayı çok severim ama bişey olacak diye korkuyorum ve maalesef değiştirdim pozisyonumu.

ben hala değiştiremedim 22sinde randevum var o zaman boddim 7+1 olacak kalp atışınıda duyarız inş. o zaman soracağım dr. bir zararı varmı diye bende bebeğimi çok merak ediyorum ilk gittiğimde sadece keseyi gördük bunda inş. bebişimide görürüm

Allahım herkesin bebeğini sağsağlim kucağına almayı nasip etsin ve bebeklerimize sağlıklı uzun ömürler versin :nazar:

günaydınnnn herkese...çok şükür dün çok iyiydim iğneden sonra lekelenmelerim kesildi kızlar.ama yataktan hiç kalkmıyorum

arkadaşlar beta hcg baktırdım 517 çıktı oh be rahatladım biran sanki herkeze söyleyeceğim sonunda hamile değilsin diyecekler gibi geldi içime sine sine sevinebilirim dün kese daha görülmemişti ama normalmiş betahcg 600 ün altında zor görülüyor yarın yada cuma görülür artık

süper bir haber bu canım.çok sevindim.Rabbimin izniyle inşallah kucağımızda da görürüz.:nazar:
benimde kasığımda hafif bir sancı var gibi.dün çok yoruldum.ondan sanırım.
ama leke gibi bir şey yok..

X