2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlarrr bizimde ense ölçümü ikili testimiz var bu gün umarım bebişimmmm iyidir bu günüde geçiririz çerez senin kaç haftalık bebiş canım benim 12 haftalık hatta12+4 maşallah işte bu akşam gidioruzz inş önce sağlıklıdır sonra cinsiyeti de çıkar bebeğiminnnn

:1hug:Arkadaşlarimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
duaniza ihtiyacim var allah rizasi için benim için dua edermisiniz yarin 2kili testim var 4.5da çok korkuyorum yarin in olmasi çok uzunmuş gibi ilk kaybettiğim bebişimin ense pilisi kalin çikmişti o yüzden o günler aklimdan çikmiyo tahlilleri filan acaba budami olur diye duaniza ihtiyacim var allah yar ve yardimcimiz olsun hepimizin rabbim bizi mahtrum birakmasin inşallah.........

Arkadaşlar bizde geldik doktrodan 10+1 günlükmüş 3cm olmuş dr baktığında öyle yatıyodu.Sonra karnıma bir vurdu birkaç kere bizimki hoplamaya başladı ellerini ayaklarını oynattı.Allah herkesin bebeğini bağışlasın valla harika bir duyguydu.19 eylülde ikili test için randevu aldım.Medipolde 130ytl imiş ssklı fiyatı.Onun haricinde 700gr almışım.Şimdilik herşey yolunda.Bir de BUKET cim doğum tarihimiz 24 mart değiştirirsen sevinirim.

Çerezcim seninde hayırlı olsun kontrolün iyi geçmiş çok sevindim...

13+3 canim.. :asigim:
insallah sende hayirli haberle dönersin
Şeniz

dualarim seninle canim..
iyi düsünki iyi olsun..
allahin izniyle sende ahyirli haberler vericeksin bize
:1hug:

Canımmmmmmmm herşeyin hayırlısı olsun ben eminim herşey normal çıkıcak içini ferah tuta.s.

canım endişelenmeyi bırak.bu bebişte herşey yolunda gidecek.endişeni bebişede hissettirme.bizler sana dua ediyoruz herşey çok güzel olacak.

ay sağolun kızlar dua edin valla nasıl beklliorum akşamı anlatamam size iii olsun güzel oldun bebğim sağlıklı olsun problem çıkmasın die dua ediorum heleki bu gün iyice tutuştum yaniii:)allah isteyen bebek isteyen herkeze nasip etsin tarif edilmez bişeymiş bu duygu

senağlamaSizlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr iyikivarsiniz canim arkadaşlarim yanlizlğimi burda unutuyorum sizleri çok seviyorum mart bebişlerin güzel anneleria.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

aynı durumdayız desene.benimde göbek çıktı hemen.oğlumuzmu olacak acabaaaa:)))yoksa hamileliği yiyerek geçirenlerdenmiyiz:CüvCüv:

Bu arada hesapladım bizim ikili test biraz geç olucak 13+3 e denk geliyor umarım bir sorun çıkmaz şimdiden heyecanlıyım...

bugün tüm doktora gidecek arkadaşlar güzel haberlerle dönersiniz inşallahh dualarım sizlerle benim de cumartesi günü randevum inşallah herşey yolunda gider..

senağlamaSizlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr iyikivarsiniz canim arkadaşlarim yanlizlğimi burda unutuyorum sizleri çok seviyorum mart bebişlerin güzel anneleria.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

canikom sen sakın negatif düşünme, biz daha senlen kilo alacağız, göbişlerimizi yarıştıracağız, bebişlerimize isimler bulacağız, ciciler alıp birbirimize göstereceğiz.
biliyorum farklı bir şehir, yalnızlık duygusu..hele ki hamileyken, nedense bi anne isteği dolup taşıyo içinde. ama ben kendimi çok şükür annem ulaşabileceğim kadar uzakta diye avutmaya çalışıyorum onu çok özlediğimde. bayram gelecek yakında. herkes sevdikleriyle dolu olan kalabalıklara karışır inşallah. bizim annanemizde çok özledi bizi. ben onun yerine de okşuyorum göbişimi. bak mahvettin beni, sana bişiyler çiziktiriyim derken ben koptum senağlama
toplayalım bakalım kendimizi, bebişlerimizin bizim morallerimize ihtiyaçları var. hem o çok sağlıklı bi bebek , Allah için tersini düşünme olur mu?

bakıyorum bugün herkes hastanelerde..inş giden herkes ii haberlerle döner..bende cumartesi gidiyorum..inş büyümüştür bebiş,gerçi göbeğime bakılırsa kocaman olmuştur...:)) ya kızlar ben baş ağrısından mahvoldum,zaten migrenim var,yaşayanlar bilir,bide hamilelik hormonlar falan iyice abarttı..zar zor giriyorum buraya,kim ne yapmış bakmak için..ilaç da içemiyorum,migren ilaçları çok kuvvetli,parol minoset de çerez gibi kalıyor...of demek istemiyorum,ben bu bebişi çooooook istemiştim çünkü..o sağlıklı olsunda herşeye dayanır annesi....:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…