2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hepinize sağlıklı bebekler ve kolay doğumlar diliyorum arkladaşlar ben kısmet olursa nisan annesi olucam inşallah ..bundan önceki bebeğim karnımda ölmüştü bu sefer inşallah sağlıklı olur .. henüz kalp atışını duyamadık ama 1 eylülde inşallah benimle olur bebeğim .. sizler bu dönemleri atlattınız o yüzden daha tecrübelisiniz arasıra gelip sizlerle paylaşım yapmak isterim ..birde burda çok tatlımı tatlı bi anne adayı daha var ..çerezim hemşerim ALLAH seninde bebişini sağlıklı kucağına almayı nasip etsin ..Şeniz

Son düzenleme:
özel hastanede ikili test yaptıran varmı aranızda iki kere yazdım ama görülmedi malıyetı ne kadar oldu arkadaslar lütfen cevap :)

hepinize sağlıklı bebekler ve kolay doğumlar diliyorum arkladaşlar ben kısmet olursa nisan annesi olucam inşallah ..bundan önceki bebeğim karnımda ölmüştü bu sefer inşallah sağlıklı olur .. henüz kalp atışını duyamadık ama 1 eylülde inşallah benimle olur bebeğim .. sizler bu dönemleri atlattınız o yüzden daha tecrübelisiniz arasıra gelip sizlerle paylaşım yapmak isterim ..birde burda çok tatlımı tatlı bi anne adayı daha var ..çerezim hemşerim ALLAH seninde bebişini sağlıklı kucağına almayı nasip etsin ..Şeniz

Canım seni çok iyi anlıyorum.İnşallah kalp atışların görürsün bizlere de haber verirsin.:nazar:a.s.

kızlar sizden pek ses yok die başka konulara bakayım dedim, isteyipde olmayan arkadaşlarımız bir çok konu açmışlar. hiç olmayandan olup da kaybedenler psikolojik açıdan daha kötü durumda. özlem, arzu, elinden hiç bir şey gelmeme duygusu yıpratmış bazı arkadaşları. Allahım kimsenin umudunu elinden almasın. sık sık halimize şükredelim, hepimizin adına.

ben sorana 4 ayın içindeyim diyorum artık kaydirigubbakcemile3
göbişim koccaman oldu kaydirigubbakcemile3
goncam da ne kadar çabuk büyüdü deyip duruyo kaydirigubbakcemile2

ya kızlar benim de gobek buyuk bir hayli goren hamile oldugumu cok rahat anlıyor, ama oyle butun bir gobek degil hala, mide ile gobek arasında cukur var :) o yuzden ben en cok utanıyorum:)bariz sisko gobegi bu yaa:KK43:(

sizinkiler tam hamile gobegi gibi mi?:eek::eek::eek::eek::eek:

güzel yürekli hemserim benim .. Şeniz
canim bu sefer melegin seninle olucak , hic endiselenme sen.. 1 eylülde kalp sesinide duyacaksin.. hatta ve hatta nisanda dogum sancilari bile cekiceksin hayirlisiyla..hihoyyyt
sen hic dert etme melegim
ara ara ugra engin tecrübelerimizden faydalan, cekinme olurmu
kaydirigubbakcemile

özel hastanede ikili test yaptıran varmı aranızda iki kere yazdım ama görülmedi malıyetı ne kadar oldu arkadaslar lütfen cevap :)

canım ben yazmıştım 80 ytl.özel labpratuarda yaptırdım.sigorta ile anlaşmalı özel hastane karşılyormu o kadarını bilmiyorum.ben tam özelde yaptırdım.80 ytl.bundan fazlada bir fiyatı yok.sigortanla belki biraz daha az olabilir.

ya kızlar benim de gobek buyuk bir hayli goren hamile oldugumu cok rahat anlıyor, ama oyle butun bir gobek degil hala, mide ile gobek arasında cukur var :) o yuzden ben en cok utanıyorum:)bariz sisko gobegi bu yaa:KK43:(

sizinkiler tam hamile gobegi gibi mi?:eek::eek::eek::eek::eek:

tatlım bende zaten mide vardı biraz ileri doğru, göğüslerim küçük olduğu için hep derdim oldu bu. şimdi bide alttan göbiş çıktı hoooppp koca bi göbişim oldu. e bu arada göğüslerde büyüyo :roflol:

tatlım bende zaten mide vardı biraz ileri doğru, göğüslerim küçük olduğu için hep derdim oldu bu. şimdi bide alttan göbiş çıktı hoooppp koca bi göbişim oldu. e bu arada göğüslerde büyüyo :roflol:

ya o gogus isi zaten ayrı bir konu...zaten potansiyelim vardı, hollanda inegi gibi oldum.sanırım 7. ayda goguslerim gobegimden buyuk olacaklaelaelaelaelae:1shok::jeyyar:

ya o gogus isi zaten ayrı bir konu...zaten potansiyelim vardı, hollanda inegi gibi oldum.sanırım 7. ayda goguslerim gobegimden buyuk olacaklaelaelaelaelae:1shok::jeyyar:

alemsin canim ya :roflol::roflol::roflol:
benim tam isime geliyor valla büyümeleri.. yillardir istedigim büyüklüge simdi eriyorum..

kaydirigubbakcemile

canısı ben özel doktorumun tavsiye ettiği laboratuarda yaptırdım.80 ytl.arkadaş 130 a yaptırmış neden öyle olmuş anlamadım.ben sosyal güvencesiz özelde her yerde 80 ytl oldugunu biliyorum.

benim hastane 60 ytlye yapıyor, ozel saglık sigortasina 30kusur oluyor, ki muayene 200 ytl benim hastanede(ozel sigortaya 80 ytl).. azcık kazıktır soylemesi ayıp:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
benim hastane 60 ytlye yapıyor, ozel saglık sigortasina 30kusur oluyor, ki muayene 200 ytl benim hastanede(ozel sigortaya 8 ytl).. azcık kazıktır soylemesi ayıp:nazar::nazar::nazar:

test için güzel fiyatmış.ben direk özelde yaptırdım.ama senin muaynede maşallah canım ya.vallaha benim 3 ay oldu hamileliğim durum riskli diye ayıptır söylemesi 500 ytl harcadım.yeterki bebeğim sağlıklı benimle kalsın diye.ilk bebeğimi kaybetmek istemedim.ilk özeldir derim hep.birde eski arkadaşlar bilir ben vajinismus hastasıydım.zor kendimi topladım bebeğim onun üstüne geldi moral oldu bana.yoksa hep benim bi bebeğim olamayacak deyip ağlardım.bebeğimim sağlığı yerinde olsunda gerisi boş.yemin ederim mutluluk ve huzur gibisi yok ben evliliğimde bunu yeni yakaladım.bebeğimde bu huzura mutluluk kattı.

alemsin canim ya :roflol::roflol::roflol:
benim tam isime geliyor valla büyümeleri.. yillardir istedigim büyüklüge simdi eriyorum..

kaydirigubbakcemile

onemli olan boyu degil işlevi ama di mi:eek: en cok sut yapan anneler mart annelerii ooooollsuuuunnnnnnn....ollleyyyy....oooollleyyyy...ollleyyyy

X