2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hepinize günaydın arkadaşlar. Kahvaltımı yaptım. Gezmeye gidiyorum. Dönüşte inşallah güzel haberler alırım sizlerden. Şöyle cinsiyet haberleri falan..........

günaydın arkadaşlar.herkese sağlıklı bi gün diliyrum.bebişleriyle beraber.
kendinize ve bebişlere iyi bakın.

merhaba arkadaşlar benimde bu gün dr gitme ihtimalim var eşim uygunbi hastane aramaya gitti gelincede büyükbi ihtimal gidicam inşallah sağlıklıdır ve cinsiyetini öğrenirim dua edin allahım hepimizin yardımcısı olsun ve dilediğimizşeyleri duyarız:Saruboceq:

gunaydin hamisler, cinsiyetler ogrenilmeye basliyor desenize yavas yavas, en gec ben ogrenicem heralde, 20. haftada ultrasyona giricem daha 7 hafta var, oda gosterirse tabii:çok üzgünüm:

kızlar günaydın.ben hep bu saatte girebiliyorum.geceleri hiç uyuyamıyorum.neden bilmiyorum sağa sola dön dön uyku yok.bende sabah biraz ve gün içinde uyuyorum.
kasıklarda ağrı ve batmalar bende en başından beri vardı kızlar.şimdi yeni yeni geçti.doktorum normal deyip önemsemedi.
bugün doktora gidecek arkadaşlar güzel haberlerle gelin inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kızlarrrrr ben ve hamsikuşum çalışmaktan helak olduk ama olsun para lazım teyseleri bebişime herşeyi alabilmek için:CüvCüv::CüvCüv: benim bir göbeğim çıktı anlatamam sanki 4 aylık hamileyim gören anlıyor hamilesin kaç aylık diyor 2 bitti demeye utanıyom gebük büyük oluncakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

akşam 17:30 da gidicem bende dr a.umarım iyi haberlerle döneriz hepimiz.ya bugün ben çok kötüyüm,dün çok iyiydim akşama kadar taki süt içip 2 saat dolaşana kadar.sonra çok kötü oldum süt ishal yapmış tabi gazda yaptı.sonra bide üstüne yorgunluk.bugün berbat durumdayım.off of

ben sorana 4 ayın içindeyim diyorum artık kaydirigubbakcemile3
göbişim koccaman oldu kaydirigubbakcemile3
goncam da ne kadar çabuk büyüdü deyip duruyo kaydirigubbakcemile2

canlar,
bende bugün doktora gidiyorum..inşallah cinsiyeti görürüz.birbimize çok dua edelim.ancak akşama yazarım..

kocamın bir şikayeti yok göbüşe çünkü ben zayıflıyorum enteresandır bulantım yok arada oluyor ama canım hiç bir şey istemiyor diyorum ki bülüye(eşim olur)bugüne kadar herşeyi yemiş doymuşum artık ikrah ettim herşeydenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 gerçekten sevdim ben hamile olmayı herkes seni düşünüyor aynı replik"önce aslı yesin o hamile" kaydirigubbakcemile3 bir de forma girmeye başladım ki nefis oldum gerçi hayrını göremiyoruz Bülüyle ama naapalım:sm_cool::1hug:

ya ben ne zaman kilo alıcam off of devamlı veriyorum.yine midem bulanıyo böööööööö kafamçokkarıştı

amiiiiiiinnnnnnnnn :Saruboceq:

ay kızlarr çok heyecanlıyım cinsiyet öğrenecekler var aramızda hadi hayırlısı bugün doktora gideceklere sanş gülsün ve bebişlerini sağlıklı görsünler ve de cinsiyetlerini görebilsin doktor amcalarsırnaşık şey

Lazanya canim hiç dert ertme canim benim bende sana eşlik ediorum galiba benimde belli oluyooo artik pantolonlarimin sadece düğmesi kapanmiyooo
ayyyyyyyyyyyyyyyy daha çok belli olsun yaklaşsinlar artik annişlerin kucağina dimi ama..............

Bavse canim sanada geçmiş olsun inan bende de oluyoooo banada doktorum parol vermişti iyi geliyooo dikkat et canim dinlen boll bool

evet gittik geldik arkadaslar..
bizimkinin bi keyfi vardi ki sormayin..
uzanmis yerine, elinide almis agzina keyif yapiyor bacaksiz.. :asigim:
cinsiyetini ögrenebilirmiyiz diye sordum doktora ama bizimkinin tam ordan kordon bagi geciyordu.. doktor dedi ne desem yalan olur simdi..
aslinda bi tahmini varmisda emin olmadigi icin paylasmak istemedi, yaniltici olabilir dedi..
4 hafta sonra randevumuz var.. mecbur beklicez..
ense ölcüsüde normal cikti melegimin.. hayirlisi allahtan artik

Şeniz

:CüvCüv:Saruboceg canim hayirli haberlerini beklioruz hadi canim 2 kinci haber senden olsun yeğenimiz nesini gösterecek bakalim inşallah utangaç değildir lülülülülülü bebişlerimiz hemencecik gösterirler...hihoyyyt

çerez gözün aydin canim herşeyin normal olmasina sevindim darisi bize inşallah
sağlikli olsunda 1 ay sonra öğrenelim cinsiyetini diyorum canim benim yinede israr etseydin ne olduğunu çünkü çoğu doğru çiiyooo

yok israr ettik, ama söylemdi..
cani sag olsunda..
ben aslinda sürpriz olmasini istiyorum, yani dogumda ögreneyim istiyorum ama esim cok israr ediyor
kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…