2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar benim tarihlerde değişiklik var Sat 28 haziran ve beklenen doğum zamanı 4 nisan görünüyor.Ama 21 martta sonra beklemeye başlayacakmışız inşallah.Bu arada hamilelik belirtileriniz nasıl? Benim bu aralar değişti gibi.O nedenle korkuyorum bebişime birşey olmasından ALLAH korusun...Mide bulantım çok azaldı.Birden bire olur mu böyle???

iyi akşamlar arkadaşlar
inşallah herşey iyidir.bebişleriniz,siz.
ben evde değilim o yüzden her zaman giremiyorum.girdikçe sizleri takip ediyorum.
hepiniz allaha emanet olun güzel hamişler.bütün bebişleri öptüüümmmmmmm.

Bneim bütün yemekleri ve ev işlerini eşim yapıyor sağolsun.Bana birşey bırakmıyor canım kocişkom :))))

Arkadaşlar benim tarihlerde değişiklik var Sat 28 haziran ve beklenen doğum zamanı 4 nisan görünüyor.Ama 21 martta sonra beklemeye başlayacakmışız inşallah.Bu arada hamilelik belirtileriniz nasıl? Benim bu aralar değişti gibi.O nedenle korkuyorum bebişime birşey olmasından ALLAH korusun...Mide bulantım çok azaldı.Birden bire olur mu böyle???

Az önce bu mesajı yazdım ama kimse cevap yazmadı ((((

canım benim hiç mide bulantım yok.tiskiniyorum o biraz rahatsız ediyor.herkesete aynı olacak diye birşey yok benimde belki bundan sonra başlar.seninkide geçmiştir endişelenme hemen.ağrın ve kanaman yoksa hiçbirşeyden endişelenme tamam mı canım.

Çok şükür ne ağrım ne kanamam var ama içime bir korku girdi dünden beri.Hatta yarın akşamüstü için doktordan randevu bile aldım.Görmeden içim rahat etmeyecek bebişimizi.

ben yemek pişirebiliyorum... ben sadece su içmeye korkuyorum sabah kalktığımda çok susamış oluyorum içtiğim gibi geri çıkıyor sizinde vardı suya karşı bulantı...

merhabalar,
umarım herkes çok iyidir.
ikili test sonuçlarınız çıktı mı? bizimkiler iyi çıktı çok mutluyuz umarım herkes kısa zamanda güzel haberler alır. cinsiyeti hala öğrenemedik. cuma'ya şansımızı denemeyi düşünüyoruz. bu arada 12+ 5 olduk. offf bu günler nasıl bitecek acaba:))

kızlar bişey dicem size bu benim ikinci gebeliğim kızım 8 aylık ... ve benim idrarım daha önceki gebeliğimde koyu sarıdı ve bir yerde okumuştum koyu sarı olursa idrar bebek kız olur diye yazıyordu .. ve kızdı cinsiyetide şimdide öyle ama bakalım kız mı? erkek mi? ellli ayağı düzgün olsunda hayırlı evlat olsun bizlerede önemli değil ne olacağı :)

sizin idrar renginiz nasıl?
koyu sarıysa KIZ
açık sarıysa ERKEK

böcekcim iki dakka hayal kurdurmadin yani bana. :roflol:
tam moda girmistim aaa kız o zaman benimki diye,hemen mesajını okudum:teytey:

nehiraycım;
idrarın rengi içtiğin suya göre değişiyor yalnız.
eğer çok su içtiysen çok açık oluyor,az su içtiysen koyu sarı..
ben doktoruma idrarım neden koyu demiştim.az su içtiğinden demişti..

canım daha önceki gebeliğimden blilyorum çok suda içsem aynı oldu hep.... bakalım bunda nasıl olucak hamile kaldıktan sonra koyulaştı ama....banada doktorum öyle demişti... ilaçlardanda yapabilir elevitten olur folik asitten olur demişti

Çok şükür ne ağrım ne kanamam var ama içime bir korku girdi dünden beri.Hatta yarın akşamüstü için doktordan randevu bile aldım.Görmeden içim rahat etmeyecek bebişimizi.

iyi canım hadi hayır haberler bekliyorum.gerçi bebişin gayet sağlıklı annesi merak etme.ama için rahat etsin yinede.

benim belirtilerde durdu durdu son haftada arttı iyice. mide ekşimesi hat safhada. balık kokusundan başka koku pek rahatsız etmiyor ama bugün durup dururken çıkardım. sabah göğüslerimden bahsetmiştim kızardı ve kaşınıyor diye olabiliyormuş. dahi bir yol bulduk, tülbentleri buz dolabında dondurup memişlerin etrafına sarıyorum, em kaşıntıya, hem kızarıklığa hem de ateşine iyi geliyor. şimdi biraz rahatladım. ama midem bugün neredeyse hiç geçmedi.

bu arada bi çok arkadaş ikili sonucunu almış, çok şükür hepsi normal. bu hafta epey 2li test yapılacak, benim de perşembe günü olacak. inşallah bizlerde iyi sonuçlar alırız.

cinsiyetleri de öğrenmeye başladık demek. gökçen oğluşun hayırlı olsun.

Son düzenleme:

canm hayırlı olsun sağlıkla büyüyecek inşallah.bu arada kaç günde çıktı sonucun canım?benimki daha çıkmadı tam bir hafta oldu sanki bana ay olmuş gibi geliyor da.

sarıböcüğüm bende senin gibi yazacaktım cevabı sen benden önce yazmışsın.az su içersen koyu çok su içersen kesinlikle açık renk oluyor canlarım maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…