2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar benim sorunum çok büyük. bende 5 gün önce test yaptım ve poitif çıktı dün eşimle doktora gittik doktora gitmededen bende bir korku bir panik sormayın. işyerinde kafadan bir ses kimi dediki hemen doktora gidilmez yok alttan muayene olur düşük olur falan. birde burda olanları duymuşsunuzdur zekai tahir hastanesinde.işyerinden üç arkadaşım düşük yaptı işimiz biraz stresli abonelerle uğraşıyoruz.doktor herşey güzel dedi kese iyi yerdeymiş sinçle çıktık.ama bende bir kaygılar var anlatamam normalde kabızlık sorunum var ben kendimi zorlayıp tuvalete bile çıkamaz oldum ya düşerse diye öyle korkuyorumki.sürekli yiyorum ona birşey olmasın diye.ailem uzakta kimseylede konuşamıyorum ne olur benimle biraz konuşun. inşallah herkes bebeğini sağlıklı kucağına alma mutluluğuna erişir rabbim nasip eder hepimize

Gözünaydın canım. Hayırlı olsun.Endişenin sonu gelmez. Şimdi herşeyi bırakda hamişliğinin tadını çıkar. Hem bak keseyide görmüşsün.

canim herkezde var bu endiseler, daha bebisimiz ana rahmine duser dusmez Allah sevgisini veriyor icimize annelik icgudusu bu, ama korkma Allah onun dogmasini nasip ettiyse yiyecek ekmegi icecek suyu varsa, buna hicbirsey engel olamaz, bir insanin omrunu ne 1 dk uzatabilirsin , nede 1 dk kisaltabilirsin, boyle dusun canim

ben bir dusuk yaptim 6 ay once, dusukten bir hafta oncesi camlarimi sildim perdelerimi yikadim dip temel temizlik yaptim , komsularim bebegim dusunce temizlik yaptin ondan dustu dediler, ama alakasi yok annem kiz kardesimi dusurmek icin televizyonu kucaklayip koltuktan atlardim, neler yaptim neler ama dusmedi diyo, Allah omur vermis gorecek gunu belkide cekecek cilesi varmis , boyle dusun icini ferahlatyerimseniben

evet gerçekten hepimizde aynı duygular varmış meğer biraz olsun rahatladım teşekkür ederim herkese. hepimiz için hayırlısı oldun inşallah.:CüvCüv:

kızlar benim sorunum çok büyük. bende 5 gün önce test yaptım ve poitif çıktı dün eşimle doktora gittik doktora gitmededen bende bir korku bir panik sormayın. işyerinde kafadan bir ses kimi dediki hemen doktora gidilmez yok alttan muayene olur düşük olur falan. birde burda olanları duymuşsunuzdur zekai tahir hastanesinde.işyerinden üç arkadaşım düşük yaptı işimiz biraz stresli abonelerle uğraşıyoruz.doktor herşey güzel dedi kese iyi yerdeymiş sinçle çıktık.ama bende bir kaygılar var anlatamam normalde kabızlık sorunum var ben kendimi zorlayıp tuvalete bile çıkamaz oldum ya düşerse diye öyle korkuyorumki.sürekli yiyorum ona birşey olmasın diye.ailem uzakta kimseylede konuşamıyorum ne olur benimle biraz konuşun. inşallah herkes bebeğini sağlıklı kucağına alma mutluluğuna erişir rabbim nasip eder hepimize

Canım tebrik ederim, hayırlı olsun. Kafana hiçbirşeyi takma taktıkça daha çok stres yaparsın bu da iyi olmaz. Kabızlık çok normal hemen hemen her gebelikte oluyor ve kendini sıkma bence bu konu ile ilgili doktorundan mutlaka bilgi al. Ayrıca zekai tahir'i asla önermem kimse memnun değil üstelik son zamanlarda haberlerde duyduklarımızda çok kötü...:1no2:

vajinal ultrasonla muayenede risk yoktur, ben ve tanıdığım bir çok arkadaşım hamileyken oldular, hiçbirinde de sorun çıkmadı, ayrıca tuvalete gitme öksürme gibi basit şeylerle düşecek bir bebek zaten her halukarda düşecektir, onun için kendinizi bu kadar sakınmayın lütfen, rahat olun:))

merhaba arkadaslar 2 gundur yoktum uzaktaydim.kuzenimin yaninda kaldim.birde oradaki doktorlara goruneyim dedim.pazartesi gunu bakti doktor ve bebegin kalbi atiyor dedi, progesteron verdi.kanamanin sebebini anlamak için bugune randevu vermisti.malesef bebegimin kalbi durmus.bekle dusuk yapmazsan kurtaj olursun yada ilaçla dusururuz dedi.çok karmasik duygular içindeyim.dusuk yapmayi bekliyorum.Allah bebeklerinizi size bagislasin.mutlu sonu sizlerle birlikte yasamak isterdim.burdan son ayrilan ben olurum insallah.hepinizi opuyorum.lutfen kendinize iyi bakin ve Allah emanet olun.

babyborn ve beatrise gecmis olsun canlarim..
en kisa zamamnda güzel haberlerle aramiza tekrar dönersiniz

merhaba arkadaslar 2 gundur yoktum uzaktaydim.kuzenimin yaninda kaldim.birde oradaki doktorlara goruneyim dedim.pazartesi gunu bakti doktor ve bebegin kalbi atiyor dedi, progesteron verdi.kanamanin sebebini anlamak için bugune randevu vermisti.malesef bebegimin kalbi durmus.bekle dusuk yapmazsan kurtaj olursun yada ilaçla dusururuz dedi.çok karmasik duygular içindeyim.dusuk yapmayi bekliyorum.Allah bebeklerinizi size bagislasin.mutlu sonu sizlerle birlikte yasamak isterdim.burdan son ayrilan ben olurum insallah.hepinizi opuyorum.lutfen kendinize iyi bakin ve Allah emanet olun.

canım benim,senden ve enel'den iyi haber alabilmek için sık sık uğruyordum.bu haber çok canımı acıttı.geçmiş olsun.sen de Allah'a emanet ol.

çok üzüldüm Allah yardımcın olsun.o kadar da çırpındın!hayırlısı Allahtan!

Üzüldüm, geçmiş olsun, sağlığına bir an önce kavuşmanı dilerim:)

arkadaşlar beni listeden çıkartabilirsiniz bebegim gelişimini durdurmuş cumartesi kürtaj olucam inşallah rahat gecer ikinci gebelikte insallah bebeşimin ablaları abileri olan sizlerin bebekleriyle görüşürüz inşallah allah hepinizi bir avazda kurtarır bebeklerinizi kucagınızıa almayı nasip eder inşallah allaha emanet olun arkadaşlar...:KK43:

arkadaşım çok üzüldüm ama başka bir doktora daha gitsen diyorum.belki doktorunda bir yanılma olabilir.gerçi ben öyle olmasını ümit ediyorum.ne kaybedersin nasıl olsa bu sonucu biliyorsun bir ihtimal yanıldıysa diyorum.herşeyin hayırlısı

iki gündür yoktum,yine sayfalar almış başını gitmiş,okumaya çalıştım,yok bitiremedim..bugün doktora gittim,idrar yollarımda iltihap çıktı demiştim ya,biraz zor bi virüs iltihaba sebep olmuş..verecek antibiyotik bulamadı doktor,bi kaç saat bekledim,bikaç doktor ve eczacı görüştüler ancak bi ilaca karar verdiler..sonra mantar da çıkmış,onun içinde fitil krem falan...of of ben temizliğe dikkat ettikçe bulaşıyor bişeyler..hatta annem bile fazla temizsin oyüzden bulaşıyor dedi...bi sürü ilaç,inş bebişe bişey olmaz...siz nasılsınız..bebişler nasıl...:CüvCüv:a.s.a.s.

kapkara geçmiş olsun belirtilerin neydi yazarmısın canım.bide hangi ilaçları verdi sanaa.s.

babyborn ve beatrise senağlama cokuzuldum haberlerinizi okuyunca yaa.
allah sabir versin.allah sizlerede saglikli hayirli evlatlari cok bekletmeden nasip etsin canlarim.
herseyde bir hayır vardir.dikkat edin kendinize.

canım allah sabır versın.ılıyorsun bende yakın zamanda aynı syı yasadım.cok zor duygular bılıyorum.ama guclu ve umutlu olmak zorundayız.bız bebegını kaybedenlerde bulusuyoruz.babynurse arkadasımız acmıstı.senıde beklerız.orda guzel haberlerımızı paylasıcaz bılıyoruz.sadece bıraz zamana ıhtıyacımız var...

CAnımmmmmmmmm çok merak ettim seniiiiiiii hatta haberi olan var mı dedim beatrise den.Eşime bile anlattım senin durumunu o da çok üzüldü ikimizde umarız iyidir dedik durduk hep ama bu haberi duyunca gerçekten çok üzüldüm.Hayırlısı allahtan.En kısa zamanda sağlıkla yeni bebeğini kucağına almanı diliyorum.:nazar:

günaydın kızlar
ne çok kaybımız oldu :çok üzgünüm: umarım bundan sonrasında olmaz da bebeğini kaybeden arkadaşlarımıza da teselli olur Allah herkese sağlık versin:nazar:

Bebeğini kaybedenlere Allah sabır versin, tez zamanda yeniden bebeklerine kavuştursun.umarım bundan sonra kayıp yaşamadan devam ederiz.

:çok üzgünüm:
babyborn, beatrise..
kayıplarınız için çok üzgünüm..
keşke sizi teselli edecek cümlelere sahip olabilseydik.
ama bunu yaşayan bütün arkadaşlarıma söylüyorum,
HAMİLE KALABİLİYOSUNUZ. bu herşeyden önemli inanın.
lütfen umudunuzu ve gücünüzü koruyun,
sizler güçlü kadınlarsınız bunu sakın aklınızdan çıkarmayın

çok korkuyorum kızlarr lekelenmem devam ediyor 4 te doktora gidecem umarım bebeğim iyidir:çok üzgünüm:

X