2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

evet arkadaşlar bende mart annesı olucam hemde 3.ye veeeeee kızım 4 oglum 2.5 yaşında daha
zor gunler bızı beklıyo gıbı

Maaaşallah canım. Allah sağlıkla kavuştursun. İyi cesaret valla. İçimizde en tecrübeli olarak senden öğreneceğimiz şeylerde olabilir dimi... :CüvCüv:

buketcim 11 haftalıksın kalp atısını nasıl duymuyorsun :uhm: 3 boyutlu bır ultrasonu olan kadın dogumcuya bı git bence 6 haftalıkken duydum ben 11 haftalık bi bebegın kisi ultrasonda haylı haylı duyulur gıbı gelıyor bana :1rolleyes:

Zaten o ultrasonu bi bulsam bende duycam ama.... Şansıma 3 dr.dada yoktu yawwwww.
Sadece gördüm kuzumun kalp atımını ama duyamadııııımmmm.senağlama

merhaba.bir kaç gündür siteye bakamıyordum hamiş listesi oldukça uzamış maşallah..Allahım inşallah fire vermeden hepimiz sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz...

canlar şu an çok mutluyum bebeğimi ilk defa gördüm 10 haftalıkolmuş.kalbi 154 atıyo ve içimde kıpır kıpır.küçücük kalbini ayak ve el tomurcuklarını hatta kordonunu bile gördüm.ay içim çok hoş oldu ya benim.canım kuzum babasının ağzı kulaklarındaydı.kızlar bekledim ama inan ki değdi inş sizlerede en yakın zamanda nasip eder

canlar şu an çok mutluyum bebeğimi ilk defa gördüm 10 haftalıkolmuş.kalbi 154 atıyo ve içimde kıpır kıpır.küçücük kalbini ayak ve el tomurcuklarını hatta kordonunu bile gördüm.ay içim çok hoş oldu ya benim.canım kuzum babasının ağzı kulaklarındaydı.kızlar bekledim ama inan ki değdi inş sizlerede en yakın zamanda nasip eder

Gözünaydın canım. Allah sağlıkla kavuşmayıda nasip etsin inşallah. Şimdi badahaki kontrole kadar dahada özlersin kuzunu. Beklemek dahada zor geliyo.

evet ya hemde nasıl 3 hafta sonra gel dedi ama biz 2 hafta sonra gideceğiz herhalde.hele o kıpır kıpır halleri.ayy bu çok güzel bir şeymiş kızlarr

Taklamı attı. Bende 10 haftalıkken gittim en son. Gitmeden de şeker yemiştim hareketli olsun diye.:asigim: Ama bu kadarını da beklemiyordum. Küçücük yerde nasılda taklalar atıyodu bebişim:emir_bebek: öldüm gülmekten. Çok şirinler gerçekten. 3 hafta sonra gidebilcem bu sefer nasılda özledim şimdiden:çok üzgünüm:

HAMİŞ LİSTESİ

yelcan1982.....................19 Mayıs............1 Mart
glcncrn...........................20 Mayıs............1 Mart
xnazanx.........................20 Mayıs............2 Mart
pembiş...........................21 Mayıs............13 Mart
ayshınce.........................24 Mayıs...........28 Şubat
fundadeniz......................24 Mayıs............28 Şubat
cerez..............................25 Mayıs...........1 Mart
bavse.............................26 Mayis............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs............2 Mart
Boddim..........................26 Mayıs............2 Mart
pilar08............................26 Mayıs............2 Mart
heidi28...........................28 Mayis............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs.............4 Mart
yağmur80.......................28 Mayıs............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs.............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs............5 Mart
selence..........................29 Mayıs............5 Mart
ruhe_haben.....................29 Mayıs............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs............5 Mart
luffee..............................29 Mayıs........... 5 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs............6 Mart
ledaelara........................30 Mayıs............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs............6 Mart
paylaşım........................30 Mayıs...........13 Mart
ikiz................................30 Mayıs............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs...........7 Mart
gulperi............................31 Mayıs............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran...........8 Mart
asiş................................2 Haziran...........9 Mart
mimikam.........................2 Haziran...........9 Mart
enel17.............................2 Haziran..........13 Mart
karabiberim......................3 Haziran..........10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran..........10 Mart
mystory...........................3 Haziran..........10 Mart
kozet..............................4 Haziran...........11 Mart
veyza..............................4 Haziran...........11 Mart
duygun............................5 Haziiran..........12 Mart
muhterem........................5 Haziran...........12 Mart
elale................................6 Haziran..........13 Mart
babyborn.........................6 Haziran..........13 Mart
bemt...............................6 Haziran..........13 Mart
umudum01......................6 Haziran...........13 Mart
beatrise...........................7 Haziran..........14 Mart
Doudou...........................7 Haziran...........14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran..........15 Mart
akser..............................9 Haziran...........16 Mart
burcusenk.......................10 Haziran.........17 Mart
kapkara..........................10 Haziran.........17 Mart
adayadayı.......................10 Haziran.........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran.........18 Mart
uglywife..........................12 haziran..........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran.........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran.........19 Mart
cananca51......................13 Haziran..........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran..........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran.........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran.........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran.........23 Mart
subora............................17 Haziran..........24 Mart
e-u.................................18 Haziran..........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran..........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran..........26 Mart
asude84..........................19 Haziran.........26 Mart
elif_bs.............................20 Haziran.........27 Mart
DOGA6...........................20 Haziran.........27 Mart
EYDİEN..........................20 Haziran.........27 Mart
HAYATist........................21 Haziran.........28 Mart
çiçesu.............................21 Haziran.........28 Mart
öykübebek.......................25 Haziran.........28 Mart
afb..................................22 Haziran.........29 Mart
MTS...............................23 Haziran..........30 Mart
iklimsu............................23 Haziran.........30 Mart
Lazanya..........................23 Haziran.........30 Mart
barzey............................23 Haziran..........30 Mart
ege-deniz........................24 Haziran..........31 Mart
albanian..........................25 Haziran..........1 Nisan
galatea79........................26 Haziran..........2 Nisan
betül19...........................29 Haziran..........5 Nisan

....deniz bayhan....EYDİEN....ayseeee__....ekledim canlarım sizleride. Aramıza hoşgeldiniz.Hamişliğiniz hayırlı olsun,uğurlu gelsin.Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsiniz.

....aleren74.... hayırlı olsun canım.Hoşgeldin.

Listede adı olmayan arkadaşlar son adet tarihlerinizi verirseniz sizleride listemize ekleyebilirim.

Hey maaşallahhhhh.:nazar::nazar::nazar: Marttaki nüfus patlamasını tv.lerin izlemesi lazım. Vallah meşhur oluruz haa:roflol::roflol::roflol::nazar::nazar::nazar:

arkadaşlar ikili testinizi nezaman yaptırıyosunuz ben 10 haftalığım doktorum 12 haftada yaptıracak ya sizlerde belli olan varmı merak ediyorum

arkadaşlar beni listeden çıkartabilirsiniz bebegim gelişimini durdurmuş cumartesi kürtaj olucam inşallah rahat gecer ikinci gebelikte insallah bebeşimin ablaları abileri olan sizlerin bebekleriyle görüşürüz inşallah allah hepinizi bir avazda kurtarır bebeklerinizi kucagınızıa almayı nasip eder inşallah allaha emanet olun arkadaşlar...:KK43:

selam kızlarrr,beatrice den haberi olan var mı çok merak ettim:bbo:
buarada benim de hafif lrkr gibi kanamam oldu eve geldim yoruldum marmarise gitmiştim doktora da yetişemedim üfff çok merak ediyorum bebeğim iyi mi acabafisfisfis
daha önce düşük yaşayan arkadaşlar nasılolduğu konusunda bilgi verir misiniz?:çok üzgünüm:

arkadaşlar beni listeden çıkartabilirsiniz bebegim gelişimini durdurmuş cumartesi kürtaj olucam inşallah rahat gecer ikinci gebelikte insallah bebeşimin ablaları abileri olan sizlerin bebekleriyle görüşürüz inşallah allah hepinizi bir avazda kurtarır bebeklerinizi kucagınızıa almayı nasip eder inşallah allaha emanet olun arkadaşlar...:KK43:

canım çok üzüldüm ne denir ki böyle durumda sen en güzelini söylemişsin sana bundan sonrası için bol sanş

ahh cnm çok uzuldum kısmet hersey Allah saglıklı sıhhatlı ewlatlar nasıp etsın herkese ınsallah :çok üzgünüm:

canım,geçmiş olsun,Allah sabır versin.acını yürekten paylaşıyorum,ben de geçen hafta kaybettim.en kısa zamanda sağlıkla bebeğine kavuşmanı diliyorum.

canim cok gecmis olsun, Allah bir daha yasatmasin,tez zamanda yeniden seni burda goruruz inslh

selam kızlarrr,beatrice den haberi olan var mı çok merak ettim:bbo:
buarada benim de hafif lrkr gibi kanamam oldu eve geldim yoruldum marmarise gitmiştim doktora da yetişemedim üfff çok merak ediyorum bebeğim iyi mi acabafisfisfis
daha önce düşük yaşayan arkadaşlar nasılolduğu konusunda bilgi verir misiniz?:çok üzgünüm:

inslh bebisine birsey olmaz canim Allah korusun yorgunluktan gelmistir belki kanaman fazla yorma kendini , ben bir dusuk yapmistim ilk once kahverengi lekelenme seklinde baslamisti 6 haftalik hamileyken, daha sonra kirmizi kanama sekline dondu, iki uc gun surdu daha sonra kasiklarimda siddetli bir agriyla birkac saat icinde dustu hepsi toplam 5-6 gun icinde oldu , kismet degilmis

X