2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar dün 15,30 da ilk randevum vardı. Doktorumuz bu zamana kadar izinliydi. Gelene kadar bütün tahlillerini yaptırdım. Sabırla ve merakla bekledim. Daha bebeğin ne kesesini ne kendini ne de kalp seslerini duymuştum. Heyecandan eşimle 1,30 saat önceden gitmişiz. Vakit geldiğinde korkudan içeri girmek istemedim. Kötü şeyler duymak istemediğim içindi sanırım. Mecbur çağırıldık. Herşeyi konuştuk daha sonra doktorumuz hadi bakalım nasılmış dediğinde kalbimin atışını dışarıdan herkes duyardı sanırım. Daha ultrason probunu karnıma değdirmesiyle bizim ufaklığı gördüm. O kadar garip oldum ki kahkaha atmamak için zor duruyordum. Boyu 2 cm 03 mm kalp atışları çok güzel tertemiz bir hamilelik dedi doktor amcası. O kadar çok sevindim ki anlatamam. Dünden beri ağzım kapanmak bilmedi. 5 Eylül'de ikili test için gidicez. Şimdiye kadar doktoruma gidemediğim için yazmak istememiştim. Gittiğim içinde bayaa abarttım sanırım :) Bebeğini kaybeden arkadaşlara sabır diliyorum umarım Allah bu kötü günlerini tekrar kendilerine göstermez.

Hayırlı olsun canımmmm hep böyle sorunsuz gitsin hamileliğin işallah:nazar:

Arkadaşlar dün 15,30 da ilk randevum vardı. Doktorumuz bu zamana kadar izinliydi. Gelene kadar bütün tahlillerini yaptırdım. Sabırla ve merakla bekledim. Daha bebeğin ne kesesini ne kendini ne de kalp seslerini duymuştum. Heyecandan eşimle 1,30 saat önceden gitmişiz. Vakit geldiğinde korkudan içeri girmek istemedim. Kötü şeyler duymak istemediğim içindi sanırım. Mecbur çağırıldık. Herşeyi konuştuk daha sonra doktorumuz hadi bakalım nasılmış dediğinde kalbimin atışını dışarıdan herkes duyardı sanırım. Daha ultrason probunu karnıma değdirmesiyle bizim ufaklığı gördüm. O kadar garip oldum ki kahkaha atmamak için zor duruyordum. Boyu 2 cm 03 mm kalp atışları çok güzel tertemiz bir hamilelik dedi doktor amcası. O kadar çok sevindim ki anlatamam. Dünden beri ağzım kapanmak bilmedi. 5 Eylül'de ikili test için gidicez. Şimdiye kadar doktoruma gidemediğim için yazmak istememiştim. Gittiğim içinde bayaa abarttım sanırım :) Bebeğini kaybeden arkadaşlara sabır diliyorum umarım Allah bu kötü günlerini tekrar kendilerine göstermez.

burcusenk tebrikler gözün aydın canım inşallah hep böyle güzel haberler duyarız bütün hamişlerden:nazar::nazar:

sağol buketçim ağustosun sonuna kadar ben nasıl beklerim şimdi evede bir ultrason alıcamkaydirigubbakcemile3

kızlar çok ultrasona girmekde iyi değilmiş....dün hatta dr. kalp atışlarını bile dinlettirmedi bana..zararlı dedi.ama ben dün üç defa girdim ult. inatçı sayesinde

merhaba 2009 mart anneleri hepinizin saglikli bir hamilelik süreci gecirmenizi dilerim.insallah hayirlisiyla bebeklerinizi kucaklariniza alirsiniz.bende 2008 mart annesiyim annelik bambaska bir duygu daha hamile oldugunu ögrenir ögrenmez basliyor annelik hele birde kucaginiza aldiginizi düsünün..... hepinize sevgiler....

kızlar çok ultrasona girmekde iyi değilmiş....dün hatta dr. kalp atışlarını bile dinlettirmedi bana..zararlı dedi.ama ben dün üç defa girdim ult. inatçı sayesinde

Canım benim doktorumda hiç sakıncası yok dedi hatta bir arkadaşım radyolog ve şu anda hamile hergün giriyor sonuçta zararlı olsa öyle bişi yapar mı kafam karıştı şimdi fisfisfis

kızlar bebeciğim büyümüş kesemiz büyümüş kalbi pıt pıt atıyor:nazar::nazar:
kanamamızın bin türlü nedeni olabilir dedi doktor ama kesemizde bir bozulma yok bebeğimiz sağlıklı dedi Allahım inşallah bi sorun olmadan tüm gebeler alır kucağına çocuklarını:Saruboceq::nazar:

kanamamızın bin türlü nedeni olabilir dedi doktor ama kesemizde bir bozulma yok bebeğimiz sağlıklı dedi Allahım inşallah bi sorun olmadan tüm gebeler alır kucağına çocuklarını:Saruboceq::nazar:

hadi gecmis olsun canım,bak bosuna panikledin ne guzel iyi haber duymak :Saruboceq:

Kanamamızın bin türlü nedeni olabilir dedi doktor ama kesemizde bir bozulma yok bebeğimiz sağlıklı dedi allahım inşallah bi sorun olmadan tüm gebeler alır kucağına çocuklarını:saruboceq::nazar:

senin için sevindim .bende ayni sorunu yaşamiştim.bol bol dinlenmeye çaliş.

ULTRASON ALETİ BİLDİĞİM KADARIYLA SES DALGASI İLE ÇALIŞIYOR.BİRÇOK DOKTOR BUNU ZARARLI GÖRMÜYOR.AMA ERKEN DÖNEM GEBELİKTE NE KADARDA OLSA BEBİŞLERE SES BİLE OLSA ENERJİ VERMEKDE ÇOK DOĞRU DEĞİL SANIRIM.MAALESEF HEPİMİZ KONTROL GÜNLERİMİZİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ.......:emir_bebek:

Canım benim doktorumda hiç sakıncası yok dedi hatta bir arkadaşım radyolog ve şu anda hamile hergün giriyor sonuçta zararlı olsa öyle bişi yapar mı kafam karıştı şimdi fisfisfis

valla bende anlamadımki birde yurtdışındaki arkadaşlar hep bahsediyorlar ya sınırlı diye acaba dedim belki de gerçek olabilir gibi geldi...neyse bilmiyorum bi sorun çıkmasında ...merak ediyoruz hepimiz çoğumuzun ilk heyecanı belkide.. öncelikle Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip ettirsin....kaç gündür aldığımız o üzücü haberler üzerine...buna şükür....

Bak gördün mü bişey yokmuş hihoyyyt.Geçmiş olsun :nazar:

bencede sakıncası yok sakıncası olsa 15 günde bir çağırıp ultrasonla bakmaz herhalde diye düşünüyorum CADIARZU

aminn inşallah...hepimizin tek dileği bu şu an..allaha şükür önemli değilmiş kanamanda ,bu ara çok dikkat edelim kendimize..

valla bende anlamadımki birde yurtdışındaki arkadaşlar hep bahsediyorlar ya sınırlı diye acaba dedim belki de gerçek olabilir gibi geldi...neyse bilmiyorum bi sorun çıkmasında ...merak ediyoruz hepimiz çoğumuzun ilk heyecanı belkide.. öncelikle Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip ettirsin....kaç gündür aldığımız o üzücü haberler üzerine...buna şükür....

canim burdaki sinirlamanin tehlikeyle bir ilgisi yok tamamen sigorta´larin cimriligi yzünden yoksa parasini verdinmi birkere degil 50 kere bile sokarlar ultrasona

bu arada babyborn ve beatrsi arkadaslrimiz bebeklerini kaybetmis okuyunca gözlerim dol´du cok üzüldüm yaa:çok üzgünüm: Allah sabir verir ins

slm arkadaşlar bende geçen pazar ufak bir lekelenme geçirdim ve korku dolu bir hafta geçirdim ama allahıma çok şükür devam etmedi biraz dikkatli davrandım kendimi yormamaya çalıştım ve yarında kontrole gidiyoruz 15 gündür sabırsızlıkla bu günü bekledik bakalım yarın dr neler diyecek kısmetse 8 hafta bitiyor işallah sağ salim kucağımıza almaklta nasip olur

yuzustu yatmanin 4 aya kadar bi sakincasi yok ilk hamileligimde ogrendigim andan itibaren hic yatmadim bende sonra cok ozluyosun ole yatmayi haberin olsun seker

Lazanyacım gözünaydın canım. Bak için rahatlamış. Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin guzunu.

slm arkadaşlar bende geçen pazar ufak bir lekelenme geçirdim ve korku dolu bir hafta geçirdim ama allahıma çok şükür devam etmedi biraz dikkatli davrandım kendimi yormamaya çalıştım ve yarında kontrole gidiyoruz 15 gündür sabırsızlıkla bu günü bekledik bakalım yarın dr neler diyecek kısmetse 8 hafta bitiyor işallah sağ salim kucağımıza almaklta nasip olur

Hadi bakalım bi yarın olsunda bize güzel haberler getir emi canım. Sen zaten önlemini alıp dikkat etmişsin. Bebişinde yarın sana güzel pozlar verir sevindirir annesi:emir_bebek:

X