2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bütün günüm dr. geçti...bir bebek daha şimdiden bu kadar inatçı olur...ne çikolatalar ne yemekler yedim uygun pozisyona gelebilmesi için.üçüncü denememizde son anda ölçüyü alabildi dr. 11 de dr.daydım 16,30 da çıktım bu arada dr. üç tane doğuma girdi çıktı....5 cm civarındaymış bebişim kan verdim haftaya alıcam pek bi sorun gözükmüyor dedi..cinsiyetinede baktı ama kesin diyemedi kızada benziyor ama dedi...ona sonra bakalım dedi.....yani kimisi 2 dak. bu sonucu alırken ben kaç saatte aldım....

arkadaşlar beni listeden çıkartabilirsiniz bebegim gelişimini durdurmuş cumartesi kürtaj olucam inşallah rahat gecer ikinci gebelikte insallah bebeşimin ablaları abileri olan sizlerin bebekleriyle görüşürüz inşallah allah hepinizi bir avazda kurtarır bebeklerinizi kucagınızıa almayı nasip eder inşallah allaha emanet olun arkadaşlar...:KK43:

ay canım benim..çok geçmiş olsun..Allah bi daha böyle bi acı yaşatmasın..peki kanaman falan mı vardı,nasıl farkettiniz...??

iki gündür yoktum,yine sayfalar almış başını gitmiş,okumaya çalıştım,yok bitiremedim..bugün doktora gittim,idrar yollarımda iltihap çıktı demiştim ya,biraz zor bi virüs iltihaba sebep olmuş..verecek antibiyotik bulamadı doktor,bi kaç saat bekledim,bikaç doktor ve eczacı görüştüler ancak bi ilaca karar verdiler..sonra mantar da çıkmış,onun içinde fitil krem falan...of of ben temizliğe dikkat ettikçe bulaşıyor bişeyler..hatta annem bile fazla temizsin oyüzden bulaşıyor dedi...bi sürü ilaç,inş bebişe bişey olmaz...siz nasılsınız..bebişler nasıl...:CüvCüv:a.s.a.s.

arkadaşlar beni listeden çıkartabilirsiniz bebegim gelişimini durdurmuş cumartesi kürtaj olucam inşallah rahat gecer ikinci gebelikte insallah bebeşimin ablaları abileri olan sizlerin bebekleriyle görüşürüz inşallah allah hepinizi bir avazda kurtarır bebeklerinizi kucagınızıa almayı nasip eder inşallah allaha emanet olun arkadaşlar...:KK43:

Öncelikle geçmiş olsun acını paylaşıyorum.Ben 2 kez düşük yaptım 1 yıl içinde yine 3.kez hamileyim yılmadım sakın sende umutsuzluğa kapılma.

bende bugün dr gittim tahlil sonuçlarımı göstermek için dr tatile çıkmış bende baska bi dr gösterdim biraz kansızlık var dedi ve kan ilacı yazdı bide ben akıntımın çok olduğunu söyledim bi fitil verdi hamilelikte güvenle kullanılabilir dedi veeeeeeeeeee bebişimi gördüm 3.5 cm olmuş elleri ayakları iyice belirginleşmiş kalbide atıyo ama neyazıkki makine sesi duyurmuyodu.tarayıcım olsa bende resmi eklicem ama ne yazıkki yok.herkese kolay gelsin

Geçmiş olsun canım. Allah yenisine sağlık versin. İnşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalıp bize de bu güzel haberi verirsin. Kendine iyi bak tatlım.

selam kızlarrr,beatrice den haberi olan var mı çok merak ettim:bbo:
buarada benim de hafif lrkr gibi kanamam oldu eve geldim yoruldum marmarise gitmiştim doktora da yetişemedim üfff çok merak ediyorum bebeğim iyi mi acabafisfisfis
daha önce düşük yaşayan arkadaşlar nasılolduğu konusunda bilgi verir misiniz?:çok üzgünüm:

Korkma canım inşallah sadece yorgunluktan olmuştur. Bizler bazen hamile olduğumuzu unutuyoruz. Hele ki kendimizi çok enerjik hissettiğimiz günler neler neler yapmak istiyoruz. Ama unutmayalım bebişimizi üzmeyelim. Biz her tür önlemimizi alalım da gerisi Allahtan.

kızlar bütün günüm dr. geçti...bir bebek daha şimdiden bu kadar inatçı olur...ne çikolatalar ne yemekler yedim uygun pozisyona gelebilmesi için.üçüncü denememizde son anda ölçüyü alabildi dr. 11 de dr.daydım 16,30 da çıktım bu arada dr. üç tane doğuma girdi çıktı....5 cm civarındaymış bebişim kan verdim haftaya alıcam pek bi sorun gözükmüyor dedi..cinsiyetinede baktı ama kesin diyemedi kızada benziyor ama dedi...ona sonra bakalım dedi.....yani kimisi 2 dak. bu sonucu alırken ben kaç saatte aldım....

Ona inatçı denmez yaramaz denir gülüm. Vay kerata nasılda uğraştırmış annesini de dr.unuda.Çok meraklandırmış seni. Bu kadar beklettiğine göre şeyinide gösterseymiş ya.....:roflol: Hem geçmiş olsun hem gözünaydın canım.

iki gündür yoktum,yine sayfalar almış başını gitmiş,okumaya çalıştım,yok bitiremedim..bugün doktora gittim,idrar yollarımda iltihap çıktı demiştim ya,biraz zor bi virüs iltihaba sebep olmuş..verecek antibiyotik bulamadı doktor,bi kaç saat bekledim,bikaç doktor ve eczacı görüştüler ancak bi ilaca karar verdiler..sonra mantar da çıkmış,onun içinde fitil krem falan...of of ben temizliğe dikkat ettikçe bulaşıyor bişeyler..hatta annem bile fazla temizsin oyüzden bulaşıyor dedi...bi sürü ilaç,inş bebişe bişey olmaz...siz nasılsınız..bebişler nasıl...:CüvCüv:a.s.a.s.

Geçmiş olsun canım. Haklısın ne kadar sakınsak bişeyler çıkıyooo. Ben bekleme modundayım.3 hafta var daha kontrole gitmeme. Bu sefer çok uzun sürecek. 15 günde bir gidiyordum ne güzel.

bende bugün dr gittim tahlil sonuçlarımı göstermek için dr tatile çıkmış bende baska bi dr gösterdim biraz kansızlık var dedi ve kan ilacı yazdı bide ben akıntımın çok olduğunu söyledim bi fitil verdi hamilelikte güvenle kullanılabilir dedi veeeeeeeeeee bebişimi gördüm 3.5 cm olmuş elleri ayakları iyice belirginleşmiş kalbide atıyo ama neyazıkki makine sesi duyurmuyodu.tarayıcım olsa bende resmi eklicem ama ne yazıkki yok.herkese kolay gelsin

Gözünaydın canım.Sende benim gibi sesini duyamayanlardansın demek. Şans artık ne diyelim.

kızlar benim sorunum çok büyük. bende 5 gün önce test yaptım ve poitif çıktı dün eşimle doktora gittik doktora gitmededen bende bir korku bir panik sormayın. işyerinde kafadan bir ses kimi dediki hemen doktora gidilmez yok alttan muayene olur düşük olur falan. birde burda olanları duymuşsunuzdur zekai tahir hastanesinde.işyerinden üç arkadaşım düşük yaptı işimiz biraz stresli abonelerle uğraşıyoruz.doktor herşey güzel dedi kese iyi yerdeymiş sinçle çıktık.ama bende bir kaygılar var anlatamam normalde kabızlık sorunum var ben kendimi zorlayıp tuvalete bile çıkamaz oldum ya düşerse diye öyle korkuyorumki.sürekli yiyorum ona birşey olmasın diye.ailem uzakta kimseylede konuşamıyorum ne olur benimle biraz konuşun. inşallah herkes bebeğini sağlıklı kucağına alma mutluluğuna erişir rabbim nasip eder hepimize

canım allah sabır versın.acını paylasıyorum bende 13 gun once kaybettım bebegımı.allah bıze hayırlı zamanlarda saglıklı bebısler nasıp etsın.bol bol dua edelım hem kendımıze hem bırbırımıze...gucsuz olmak yok umutlu olmak var...

selam kızlarrr,beatrice den haberi olan var mı çok merak ettim:bbo:
buarada benim de hafif lrkr gibi kanamam oldu eve geldim yoruldum marmarise gitmiştim doktora da yetişemedim üfff çok merak ediyorum bebeğim iyi mi acabafisfisfis
daha önce düşük yaşayan arkadaşlar nasılolduğu konusunda bilgi verir misiniz?:çok üzgünüm:

canım bende az bı damla kanamayla baslamıstı.ama sonra sureklı bıra bıraz oldu.ama bazı gebelıkler hafıf kanamalı gecebılıyomus.onemlı olan bunun sureklı ve parlak kırmızı olmamasıymıs.ayrıca kanamanın yerıde onemlıymıs.bıde progesteron eksıklıgıde kanama yapabılıyomus.yanı o kadar cok sebep ve cesıtte kanama varkı.sen rahat ol bence cok deılmıs zaten ve 1 kere olmus.kontrol et kendını.ve stres yapma.hemen kotude dusunme.dur bakalım bıraz su guzel gunlerın tadını cıkartsüprizzzzz

sevihar öncelikle hayırlı olsun.Sanırım daha çok yeni bebeğin.Bu kadar endişe etmen normal bir süre sonra alışıcaksın.Herkes başta böyle oluyor özellikle de ilkse.Ama bebeğin sağlıklıysa zaten var gücüyle sana tutunacaktır.Düşme endişen olmasın.Sonuçta ona kimse engel olamıyor.Geldiği gibi gidebiliyorda veren de alan da allah.Sen içini ferah tut.Keyfine bak :)

kızlar benim sorunum çok büyük. bende 5 gün önce test yaptım ve poitif çıktı dün eşimle doktora gittik doktora gitmededen bende bir korku bir panik sormayın. işyerinde kafadan bir ses kimi dediki hemen doktora gidilmez yok alttan muayene olur düşük olur falan. birde burda olanları duymuşsunuzdur zekai tahir hastanesinde.işyerinden üç arkadaşım düşük yaptı işimiz biraz stresli abonelerle uğraşıyoruz.doktor herşey güzel dedi kese iyi yerdeymiş sinçle çıktık.ama bende bir kaygılar var anlatamam normalde kabızlık sorunum var ben kendimi zorlayıp tuvalete bile çıkamaz oldum ya düşerse diye öyle korkuyorumki.sürekli yiyorum ona birşey olmasın diye.ailem uzakta kimseylede konuşamıyorum ne olur benimle biraz konuşun. inşallah herkes bebeğini sağlıklı kucağına alma mutluluğuna erişir rabbim nasip eder hepimize

canim herkezde var bu endiseler, daha bebisimiz ana rahmine duser dusmez Allah sevgisini veriyor icimize annelik icgudusu bu, ama korkma Allah onun dogmasini nasip ettiyse yiyecek ekmegi icecek suyu varsa, buna hicbirsey engel olamaz, bir insanin omrunu ne 1 dk uzatabilirsin , nede 1 dk kisaltabilirsin, boyle dusun canim

ben bir dusuk yaptim 6 ay once, dusukten bir hafta oncesi camlarimi sildim perdelerimi yikadim dip temel temizlik yaptim , komsularim bebegim dusunce temizlik yaptin ondan dustu dediler, ama alakasi yok annem kiz kardesimi dusurmek icin televizyonu kucaklayip koltuktan atlardim, neler yaptim neler ama dusmedi diyo, Allah omur vermis gorecek gunu belkide cekecek cilesi varmis , boyle dusun icini ferahlatyerimseniben

babyborn çok üzüldüm ama allah hepimizin sağlıklı bebekleri kucağımıza almamızı nasip etsin.Bu doğanın bir mucizesi tıpkı onun olması gibi en kısa zamanda sağlıklı bebeğini kucağına alırsın işallah canım.
Mart annelerine nazar mı değiyor.Nüfus patlaması oldu dedik dedik :KK43:

teşekkür ederim arkadaşım haklısın verende allah alanda ama dilerim almaz bebişimi ilk çünkü. kaybetmek istemiyorum.

oncelikle gozun aydin fistigim, seninki kesin kiz bu kadar naz yaptigina gore , yandin sen yandin nazli kizinin elinden :dance:

X