2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar, siteye üyeyim ama sık giremiyorum sorunum olduğunda yardım istemek için giriyorum galiba:)) (sa. tarihim 4 haziran)ben 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim.( bhcg 237 çıktı, adetimin o gün ya da en geç ertesi gün olması gerkiyordu(2-3 gün değişebiliyor) neyse, bugün yani 2 gün sonra test yaptırdım 338 çıktı, dr. 10 gün sonra gel keseye bakalım dedi, az artış olmuş dedi. ama erken olduğundan 338 çıkmış olabilir dedi. burda da okudum az olması değil de katlanarak gitmesi önemlidir diye yazılmış hep. ben de biraz teleşlendım. bu durumu yaşayan varsa bilgi verebilir misiniz?mart anneleri şu an benzer sorunları yaşayabilir diye buraya yazmayı uygun gördüm.

arkadaşlar bugün tekrar yaptırdım 1-3 ve 5 indeki sonuçlar şöyle olmuş oldu artık biraz daha iyidir değil mi?
1-237
3-338
5-646

arkadaşlar aramızda bebişinin kalp atışlarını duyan varmı? yoksa daha erkenmi?

canlar doktorum hemen çağırdı beni.
gittik baktık kesem büyümüş.herşey çok sağlıklı dedi.çar.günü 7 mm.olan kese bugün 11 mm.
o normal dedi endişe etme dedi.kese yukarı çıkmış rahimden dedi.
iğnelere hemen başlıyorum.sadece durum bu..
kalp atışı içinde bir 10 gün sonra gidicem ben.

gittik baktık kesem büyümüş.herşey çok sağlıklı dedi.çar.günü 7 mm.olan kese bugün 11 mm.

saruboceq sevindim bir problem olmamasina. hadi gecmis olsun.

HAMİŞ LİSTESİ
ayshınce.........................24 Mayıs...........28 Şubat
cerez..............................25 Mayıs...........1 Mart
bavse..............................26 Mayis...........2 Mart
buket-26..........................26 Mayıs...........2 Mart
heidi28.............................28 Mayis..........4 Mart
rehavet.............................29 Mayıs..........5 Mart
Kibele..............................30 Mayıs..........6 Mart
Saruboceq.......................30 Mayıs...........6 Mart
ledaelara.........................30 Mayıs............6 Mart
ELF-RCP.........................31 Mayis...........7 Mart
duygun............................5 Haziran..........12 Mart
karabiberim......................3 Haziran..........17 Mart
kozet...............................4 Haziran..........18 Mart

[/QUO

Hadi gözün aydın canım. İnşallah 10 gün Sonra bebişinin kalp atışını da duyarsın iyice rahatlarsın. Allah sağlıkla kavuştursun canım. a.s.

Merhaba arkadaşlar,hepinize hepimize hamileliğimiz hayırlı,uğurlu olsun.Allah sağlıklı,sıhhatli,hayırlı evlat ve sağıklı hamilelik nasip etsin.Ben yaklaşık 1,5 yıldır çocuk istiyordum.Bir tane kimyasal gebelik yaşadım ve şükürler olsun ki yaradana bu mutluluğu bana da nasip etti,bekleyen herkese de nasip etsin diye dua ediyorum.İnşallah bir sorun çıkmazsa Mart 8 muhtemel doğum tarihim.Benide aranıza alırsınız herhalde değil mi kızlar.Belirtilerimizi,gelişmeleri,aklımıza takılan herşeyi paylaşırız,ayrıca bu topiği açan arkadaşa teşekkürlera.s.,hepimizin işine çok yarayacak.Hepinize tekrar hayırlı olsun...

Merhaba arkadaşlar,hepinize hepimize hamileliğimiz hayırlı,uğurlu olsun.Allah sağlıklı,sıhhatli,hayırlı evlat ve sağıklı hamilelik nasip etsin.Ben yaklaşık 1,5 yıldır çocuk istiyordum.Bir tane kimyasal gebelik yaşadım ve şükürler olsun ki yaradana bu mutluluğu bana da nasip etti,bekleyen herkese de nasip etsin diye dua ediyorum.İnşallah bir sorun çıkmazsa Mart 8 muhtemel doğum tarihim.Benide aranıza alırsınız herhalde değil mi kızlar.Belirtilerimizi,gelişmeleri,aklımıza takılan herşeyi paylaşırız,ayrıca bu topiği açan arkadaşa teşekkürlera.s.,hepimizin işine çok yarayacak.Hepinize tekrar hayırlı olsun...

gözünaydın, hoşgeldin. allah hepimize sağlıklı bebekler versin.

kozet aramızda 1 gün var sen bebişini gördünmü

henüz keseyi göremedik, yani ayın 3 ünde baktı dr. ve hcg de sadece 300 lerdeydi, 1000 civarı olmadan ultrasonda göremeyiz dedi, vaj. ultrasonu da kulanmıyor dr. um:)) sizinki normal ultrasonda mı göründü?

Son düzenleme:
yok canım 3 de kan da baktırdım 560 dı 3-4 haftalık dedi labratuardaki bey salı gitcem dr cağırdı inş görülür

slm kızlar bende 2 inci kez anne oluyorum ama 12 yıl aradan sonra pek bilgim yok napıcağıma dahir son hastalandığım tarıh 4 haziran ve 3 gün hastalandım normalde 5 gün oluyordu şimdi ise kanda 3 haftalık hamile çıktı beni bilgilendirin lütfennnne zaman oluyor benim bebişim 12 yaşında oğlum varsenağlama

slm kızlar bende 2 inci kez anne oluyorum ama 12 yıl aradan sonra pek bilgim yok napıcağıma dahir son hastalandığım tarıh 4 haziran ve 3 gün hastalandım normalde 5 gün oluyordu şimdi ise kanda 3 haftalık hamile çıktı beni bilgilendirin lütfennnne zaman oluyor benim bebişim 12 yaşında oğlum varsenağlama

benim de sat aynı tarih:9-12 mart gibi olması lazım, hayırlı olsun

senağlamaseninde hayırlısı olsun kozet ama hiç iyi değilim kasıklarım bacaklarım ve belim ağırıyo çok ara verdiğim için yaşımda 31 olduğu için korkuyorum

X