2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Düzelir pepecimya takma önceden benimki basına ölüyodu şimdi gitmiyo bile bana gelmek istiyosarılıyoseviyo beni ama basına vuruyo oluyoarada

Benim kızımda bilinçli olrak babasına babadiye bana anne aradada hülya diye çagırıyo gel diyo al diyo abla diyo

ahmircim korkma canım daha zamanın varmıs .epdralde narkoz derdı fazla olmuyor ve ılk sancıların oldugu zaman ayaklar uyusuk oldugu için hıssetmıyorsun.ben dogumdan 50 gun sonra safras kesesı amelıyatı oldum genel yaptılar.uyanırken ne kadar acı cektım anlatamam .ıyıkı dogumu genel yapmamısım dedım.hakkında hayırlısı ne ise o olsun cnm.

aysecım ve fılızcım gercekten epey konusmuşsunz masallah.
balık yagını bende hergun 1tatlı kasıgı verıyorum portakallısından dr öyle verdı.
yaaa kızlar bızım kız işine gelınce bıseyler konusuyor yoksa ııı ııı dıyerek istıyor ısteyeceklerını .neden böyle yapıyorkı?çok canım sıkılıyor.
evet çenemiz düştü canım

Ya ben de kızmaya başladım artık, kızımın hayatında anne diye biri yok. Anne demiyor zaten. Babası yanından ayrılınca nerde der gibi vurgulayarak babaa? diyor. Fotoraflarda herkesi gösteriyor bir beni göstermiyor.senağlamaHaftaya ayrılıyoruz bakalım o zaman arayacak mı beni.benneyaptımki
işlerine gelirse diyolar canım

Benim kızımda bilinçli olrak babasına babadiye bana anne aradada hülya diye çagırıyo gel diyo al diyo abla diyo

maşallah melise

selam kızlar..maşallahh pek bi dökdürmüşssnüz..
bende minadex veriyorum hergün açkarnına 1 tatlı kaşığı..
ahmir cnm hayırlısı olsun..bende 1 erkek 1 kız istiyorum.bakalım nasip..
genel anesteziyle yaptım doğumumu gayette memnunumm..ne dikiş izi belirgin nede ağrı sızı war.
doğumdan sonrada hiç yatmadım.hep ayaktaydım..

kızlar balgam söktürücü ne kullanıyosunuzz..???*yağmurda balgam war..

eminecim hayırlı olsun yeni adresin
benim gibi sende bütün şifrelerini aynı olsun benim hepsi aynı yoksa unutkanım hatırlayamam bende

Son düzenleme:
ece de bugün uyanamadı. üzerini değiştirirken bile uyanmadı.sabah 7,30 uyuyarak evden çıktık. ben işe o da bakıcısına:KK43:

günaydınnn
saolun kızlarr
nil kıyamam eceye allah kolaylık versin calışan annelere

aminnnn canım:) ayrılmak çok zor oluyo.ama kendimi teselli ediyorum. sonuçta bende onun geleceği için çalışıyorum. böyle düşünmezsem onu asla bırakıp işe gelemem:KK43:

günaydın kızlar
eminecim o çanta merakı bizde de var bazen buynundan takıyo çıkaramayınca basıyo çığlığı
biz de 7 de ayaktaydık yumurta pişirdim ve yine yemedi tabiki valla yazık pişirdiklerimle 2 çocuk daha büyürdü habire atıyoruz.geçen hafta saydım 5 yumurta pişirip çöpe gitmiş ece hanım yüzünden. sütünü içti bugün erken uyudu

X