2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar kızlar.ayın 21 taşınıyoruz eşyalarızı aldık nakliyatcı ayarlandı. çok yoğun geçiyor günlerimiz.artık yerleşince ben buradayım sürekli

iyi akşamlar kızlar.ayın 21 taşınıyoruz eşyalarızı aldık nakliyatcı ayarlandı. çok yoğun geçiyor günlerimiz.artık yerleşince ben buradayım sürekli

ayyy tatlım valla gel ya
kimsecikler gelmiyo zaten
iyi hayırlı olsun bakalım hazırlıklar bitiyo ne güzel hayırlısı olsun canım
çok çok kolay gelsin

filizcim merhaba canım..ela ne sordun ben kaçırdım sanırım..ayşe taşınmak zor iş kolay gelsin...azracığa şimdiden geçmiş olsun..ameliyat olacakmış
oğlum hasta kızlar..ateşlendi dün...ateş düşürücü vs biraz hafifledi...ama tekrar çıkıyor ara ara..2 kaşık yiyordu onu da yemiyor şimdi..bugün dra gittik...daha yeni 9 kilo olmuşuz çok şükür...umraım hastalıkta onu da vermez..boy 78.5 cm..dr boğazı kızarmış ateş ondan dedi...antibiyotik vermeyelim hemen..3 gün takip edelim...ateş geçmezse veririz dedi...inşallah geçer...hiç istemiyorum antibiyotik kullanmak...

ayyy tatlım valla gel ya
kimsecikler gelmiyo zaten
iyi hayırlı olsun bakalım hazırlıklar bitiyo ne güzel hayırlısı olsun canım
çok çok kolay gelsin
teşekkür ederim canım yerleşeyim inş. burdayım
teşekkür ederim canım çok geçmiş olsun ateş insanı çok tedirgin ediyo gerçekten..inş. çabucak atlatır

canım okudum ama cevap yazamadım.Eskişehire gitcekmissin Allah yol açıklığı versin
yeni dişinizde hayırlı olsun canım.Benim kızı denize soktum korktu denizden

Son düzenleme:

geçmiş olsun.canım kilosunun birazda olsun artmasına çok sevindim.Ateşide en kısa sürede geçer inşallah

günaydın neslihan
nasılsın canım
senden benden başka giren yok ondan direk sana günaydın diyorum canım

geçmiş olsun güzelim aman dikkat et
kilomuz iyi maşallah bizmde 9,5 kg falan boşver takma kilosunu sağlıklı osunlar yeter kilo önemli değil

Müminecim kilo sorunu bizde de var.Kalorili mama hangisi canım tartırmaya korkuyorum gözüme zayıflamış gözüküyor iyice moralim bozulacak.
İnşallah ameliyatı tez zamanda ve rahatlıkla atlatır.

ayşeceylin taşınmak zor Allah yardımcın olsun.Kolay gelsin.Bende de ev alma fikri var bu yıl sonuna kadar inşallah.

Filizciğime ve herkese günaydın buarada

iyiyim güzelim bugün saolasın.Kızımın isilikleri vardı kaşıyordu dün gece biraz hafiflrmiş uyudu çok şükür.Gece çok kalkmaya başladı açtır diye mama veriyorum yemiyor.10 da yatıyor sabah 7 de kalkıyor arada birşey yemiyor kalkıp su verdim mi içiyor mama olduğunu anladı mı içmiyor.Belki gece içse daha iyi olacak ama içmiyor

İnan içiyor mu gece birşeyler?

neslim hayırlı olsun ev alacaksın öyle mi ne mutlu sana darısı bizim başımıza hayırlısıyla alırsak zaten krediyle alırız

bu arada ben kaçırdım sanırım ameliyatı kim olacak

canım saat 5 den sonra bişeyler yemiyo inan süt içiyo ondan geceleri 175 cc falan içiyo
havalar sıcak tabii adana daha da sıcak ondandır güzelim
burası çok sıcak olmuyo hafif bi sıcaklık olunca inan bile dön dön uyumuyo

yok ben saat 5 ten sonra da birşeyler tıkıyorum mutlaka çorba felan yediririm yada yoğurtlu cicibebe.8 e 9 a kadar yiyor birşeyler.Dün küvetinin içinde yoğurt yedirdim.

Müminen,n kızı göz pınarından ameliat olacakmış.

evi bende kredi çekerek alıcam buarada.

bizimki yemiyo canım

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar bende hep takip ediyorum ama malum çalışıyorum ve çok yoğunum bu sebepten pek fazla yazamıyorum
Azra ameliyat olacakmış şimdiden geçmiş olsun...
hasta olan isilik döken diş çıkaran iştahsız bebeklere acil şifalar.
Bize gelince benim kızımda çok iştahsız yemeği şöle 10 dk içinde bitiren bebeklere gıbta ile bakıyorum bizim yedirmemiz 1 saati buluyo ve ne onda üst baş kalıyo nede bizde...habire tükürüyo....
ne yedirsek şaşırdık valla...doktor vitamin ve balık yağı verdi iştahı için ama hiç işe yaramadı...
valla iştahsız çocuğa bakmak çok zor Allah yardımcımız olsun....Sağlıkları yerinde olsun ama yemedende olmuyoki insan hiç rahat edemiyo.Valla Zeynep Duru şöle yemeğini yiyince üstümden yük kalkıyo resmen....

bizden de günaydın.kalktık kahvaltımızı yaptık kızımla.yemeği de yaptım.geldık şimdi içeri.dun gidip aldım şu ılk arabam mı ne ondan.gezıyoruz habıre evin içinde:)
ayşe hadi bakalım.kıbrıs defterı kapanıyo hayırlısı olsun.azraya da şimdiden geçmiş olsun.ben de buralardayım.

hayırlı olsun güle güle kullanın

ya filiz kafayı yiycem doğru düzgün yemiyor bu çocuk ya.sabah ,içtiği 200 ml mama.saat 7 de saat 10:30 olmuş.3,5 saat geçmiş kahvaltı karışımını verecekler yine kusmuş.kusuyor sonra yiyor ama bana kafayı yedirtecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…