2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

arkaaşalr ben kısmetse yarın memlekeitme gideceğim görmesseniz merak edersinzi diye yazıyım deidm:))hepinzi öpüyorum. gelnce görüşürüz inş..15 gün kalcıaz.. ordan girebilrisem ne ala:))girmessemde hepinzi sevgiyle şimdiden kucaklıyorum..

hıımmm
iyi tatiller canım
kendine ve bebeğine iyi bak

Ben de yarın gidiyorum ve 15 gün kalacağım, iyi gelecek. Sana şimdiden iyi yolculuklar.

Emzik bıraktırma deneyimi yaşayan var mı? Bizim 4. günümüz, İlk 2 gün fena değildi ama dün gece kabus gibiydi, çok ağladı. Sabaha karşı 4:30 da uyudu 8'de kalktı. Öğleyin 45 dakika uyudu. Bir de bu saatten sonra ayakta sallamaya başladım, 1 yıl emzikle de olsa kendi kendine uyuyan çocuğu yaşından sonra sallamak ağırıma gidiyor doğrusu

cnm benm kızımda emzik kullanıyor ama sadece uyurken.gün içinde öle ağzında emmiyor.
uyurkende bazen almıyor çok uykusu warsa..
bende bırakıcam yavaş yavaşş.acele etme sende derim..
benm kızım kendi kendine uyur.beşiğine koyarım çıkarım odasından döner yatar..
emziksiz biraz zor olur tabi ama deniceyeğim..

herkese selam..
bizde gidicez izmire ama daha var.önce bir ayvalık yapıcaz,sonra izmire gidicem 1 ay fln kalmayı düşünüyorum.arkadaşlarımın düğünü var git gel yapmak yerine kalıcam..
hava kapalı bi açıyo bi kapanıo içim karardı walla.yağmur uyuyo uyansın çıkıcam ..

ben geldimmmm.derın emık hiç emmedi desem yeridir.4-5 ay falan.onda da böle uyuklarken falan emıyodu.ben de hiç emmemişim yalancı meme.bana çekmış herhalde.sonra da bıraktı zaten.
ben de akşam çeşmeye gidiyorum gene.pazar akşamı dönerim.aman 2 gece için gıdıyosun sankı 10 gunluk tatıl.çocukla yayıntı çok oluyo.

Sude de sadece uyurken alıyordu. Genelde 2 yaş civarı bıraktırılıyormuş ama bir arkadaşım kızının da önceden sadece uyurken emdiğini ama azı dişleri çıkarken gündüzleri de emmeye başladığını söyleyince korktum. Bir de yavaş yavaş değil de birden bırakmamız gerektiğini söyledi. Zor tutuyorum kendimi vermemek için ama 4 gün direndik sonunu getireceğim artık.

hıımmm
iyi tatiller canım
kendine ve bebeğine iyi bak
teşke derim filzicm saoalsın:))sizde iyi bakın kendinize:))

teşke derim saoalsın sanada hayılrı yolculukalr dileirm..

Benım kzıd a emzıĞı sadece uyrken emıyor.. Hatat bazı sınırlenıp atıyor aĞzıdan.. Bende yavaŞ y6avaŞ bıraktırcam ınŞ..

niye acele ediyorsunuzki, 2 yaşında bıraktırıyor herkes.

bende gidiyorum hafta sonu kayınvalideme, kaynım gelmiş hoşgeldine gidiyoruz, 2 gün falan kalırız helhalde, sıkıntıdan patlıycam, mertin uykusu yemesi başka evlerde dert oluyor.
kayınvalidemde acaip titiz, döküp saçacak diye aklım çıkıyor.

kızlar merhaba
neslihancım tekrar geçmiş olsun allahtan ciddi bişey değil.
ilke maşallah kızına ne kadar güzel yiyor.
armağan pepee iyi yolculuklar biz de yarın yola çıkıcaz dönüşüm belli değil inş. tatilde girebilirim buraları boş bırakmayın kızlar herkese şimdiden iyi tatiller
emzik bırakmaya niye zorluyosunuz ki benimki hiç emmedi ama parmak emiyo o daha kötü geçen gün bile emzik verdim ben de bu saaten sonra hala alışsın istiyorum yoksa parmağını bırakmıycak

tatile giden tüm arkadaşlara iyi yolculuklar.Günaydın kızlar iyi haftasonları

günaydın annişleer, herkese güzel haftasonları,
10 gündür memleketteydim, cepten baktım ama yazamadım bi türlü,
antalyada çoook güzel vakit geçirdik kızım kalabalıktan bunaldı biraz ama sosyal gelişimine katkısı çok oldu gezinin, dili iyice çözüldü maaşallah, artık bayaa bi konuşuyo sayılır kendi çapında, hele bazen uzun uzun el kol mimikleriyle bizim znlamadığımız bisürü şeyler anlatıyo ki bayılıyorum, artık büyüdüler bebişlerimiz iyi ki de doğdular :))

umarım diğer tüm bebişler de çoook iyi ve mutludur, hasta olanlara çok geçmiş olsun,
iştah konusu konuşulmuş bizde de çok sorun, sürekli elime vurup döküyo mamaları, geçen gün çok kızdım eline vurdum dövcem seni dedim, gözümün içine bakıp döööömee deyiverdi, çok pişman oldum içime oturdu vallaaa, ama napim gözünü karartıyolar bazen insanın
bişey de denmiyo artık zaten zilliye, bişeye yapma deyince hemen parmağını uzatıyo yüzüme deme diyo, işimiz çok zor vallaa

tatilin kaldı 20 günü bu sürede, kapalı gözyaşı kanalından ameliyat olcak kuzum, daha armutluya gidilcek, çocuk bakıcıya alıştırılacak, iş çok vakit az yani

çok uzattım ama epeyde olmuştu yazmayalı, yine uğrarım arkadaşlar, hepinizi öptük çok
umarım unutmamışınızdır kızımı ve beni

saol cnm ewt iştahlı ama çok hareketlii...

müminecim hoşgeldn cnm.iyi geçmiş tatil sewindm..
demek dövmmeee dio haa zilliye bak senn.
bunlar daha neler yapıcaklarrr.bunlar nekiikaydirigubbakcemile2

ameliyatttan bahsetmişssinn..geçmedi heralde gözünüz.bizdede hafif kaldı sanki eskisi gibi deil ama.pzt den sonra götürcem bakalım ne dicek dr?*eğer olursanız şimdiden gemiş olsun.bizede anlatırsın aşamalrını bilgimiz olur cnm.öpüorum ikinizide...

herkese günaydınnn...kalktık yağmura kahvaltısını yaptırdım..sıra bende ama cnm pek istemiyor.dudağımda uçuk çıktı çok canımı acıtıyor.krem sürdm.bekliorum öleee:umursamaz:biraz etksini gösterse bariiiboshayallersmile

günaydın ilkecim, maaşallah yağmura ne güzel iştahı iyiymiş aman nazar değmesin, biz kaç aydır kilo alamadık hatta dişlerden verdik bile 9300 falan şimdi kilomuz,

gözümüz de çok fena, enfeksiyon da var, peçete yetişmiyo silmeye, her gören önce gözünü soruyo bakalım iyi bi dr bulduk pazartesi ona gidicez, bu ay olur paylaşırım tabiiki
dudağına da geçmiş olsun, öpemezsin de kızını şimdi (
çabuk geçsin inş

iştahı iyi ama dediğin gibi o da 9000 lerde..okdr yemeğe duba gibi olurdu başka bebek olsa.amann sağlıklı olsun başka bişey istemiorum.yeter kilosu çok bilesositososito

gözümüzde çapaklanma oluyodu damla vermişti dr onu kullandık kesti hemen çapaklanmayı.sulanmada hafif,önceden ağlar gibi akardı.
şimdi 1,2 damla.oda dışarı çıkarsak rüzgar alırsa gözü..bana geçti gibi geliyo yada geçmek üzere.masaj yaptırmıo yaptırsa çoktan geçmişti..o soranlar bizdede var aa ağladımııı?neden akıyo gözüüü???*kıyamammm yazıkkkk falannnnkafamçokkarıştı
geçsede kurtulsak hepimizohaoldumsmile
hayırlsı olsun cnm.mutlaka haberleşelim.
görüşrüz..

az önceki sözümü geri alıyorum, az önce tarttım 8900 olmuş, çok canım sıkıldı, hareketi artınca azcık olan da gitmiş, bi de hep kaloorisiz şeyleri seviyo erik, domates gibi, muz falan yemiyo, yoğun muhallebi gibi gıdalara öğürüyo, pürtüklü yiyo ama yoğun yemiyo, hemen kilo aldırma harekatına girişicem , belki şu kalorili mamalardan da veririm artık, oooofff off, çok zor yemeyen çocuk çokk

cnm boşwerr birazda yapı gereği oluyo bu bebişler..
yağmur 2 günde bir muz yer.muhallebide sewer ama dediğim gibi hemen eritir...
bizmki yiyoda ne oluyoo?**aynı işte kilosu ama boyu uzun boya gidiyo hep..
sağlıklı olsunlar yeter bizee..yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…