2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

eğer bi uğrayan olursa ona çooook günaydın, gerçekten kkn ın en terkedilmiş topiği bizimki sanırım, ohaoldumsmile

slm herkes iyidir inş bizde izindeyizz ama evdeyiz misafirleri yolladıkk ama madii açıdan cöktük planlarda yarı yolda kaldı çok bunaldım ay sonunda anneme gitmeyi düşünüyorum eskişehire izin bitince eşim bırakcak ramazan başında almaya gelecek bakalım kararsızım ama daha gidince problem oluyooo kaynanamlarlaa bakalımm çok bunaldım
elaya gelişnce 6 dişimizde cıktıı yemek yemiyoo iştah yokdenizden akşama kadar cıkmıcak bıraksandeniz hastasıı
herkes iyidir inşş öpüyorum vakit buldukca yazarımm grşş

günaydın kızlar yine iştah konuşulmuş benimkide yemiyor zayıfalamıyor çok şükür ama boya verdiği için zayıf görünüyor gitgide.6 aylıkken yediği kadar şimdi yemiyor.Yesin yeterki nişastalı muhallebi yesin sütlü cicibebe yesin ne var.Hiçbirşey yemeyen çocuklar hiç olmazsa bunları severek yiyor.Benimki bunlarıda severek yemiyor.Haftasonu bir günlüğüne denize gittim.Üstüme kustu çiş yaptı kaka yaptı.Gece uyumadı.Bütün gün dibimdeydi.

Birde isilik derdim var.Günde 2 kere yıkıorum.Pudra sürüyorum.Bezini katlıyorum sırtına değmesin diye geçmiyor.Gece bile kaşınıyor.Klimalı ortamda tutuyorum belinde isilik var.Denize sokim geçer dedim.Denizden korktu girmedi.

İsilikle ilgili ne yapabilirim.Doktorunu aradım travocort sür dedi.Kortizonlu kremler kullanmayayım diyorum.Doğal yolları denedim olmuyor.Bekliyorum 1 haftadır.Yazık kaşıyorum elimle.Bir rahatlıyor uyuycak nerdeyse

GÜNAYDIN HERKESEEE uğrayabilen ve paylaşımda bulunanlara çok tşk ederizzzz ben okuyup yazamayanlardan oluyorum birazzz
mümine ilke göz çapaklanması bizde de var 1 haftadırr çayla masaj yap dediler yaptım ama geçmiyo sabahları gözlerini açamıyo kaynana üşütmüş bu çocuk diyo yarın dr götürmeyi düşünüyorum hadi hayırlısı::))

günaydın kızlar yine iştah konuşulmuş benimkide yemiyor zayıfalamıyor çok şükür ama boya verdiği için zayıf görünüyor gitgide.6 aylıkken yediği kadar şimdi yemiyor.Yesin yeterki nişastalı muhallebi yesin sütlü cicibebe yesin ne var.Hiçbirşey yemeyen çocuklar hiç olmazsa bunları severek yiyor.Benimki bunlarıda severek yemiyor.Haftasonu bir günlüğüne denize gittim.Üstüme kustu çiş yaptı kaka yaptı.Gece uyumadı.Bütün gün dibimdeydi.
Birde isilik derdim var.Günde 2 kere yıkıorum.Pudra sürüyorum.Bezini katlıyorum sırtına değmesin diye geçmiyor.Gece bile kaşınıyor.Klimalı ortamda tutuyorum belinde isilik var.Denize sokim geçer dedim.Denizden korktu girmedi.

İsilikle ilgili ne yapabilirim.Doktorunu aradım travocort sür dedi.Kortizonlu kremler kullanmayayım diyorum.Doğal yolları denedim olmuyor.Bekliyorum 1 haftadır.Yazık kaşıyorum elimle.Bir rahatlıyor uyuycak nerdeyse

neslihacım isilik bizdede var boyun altı özellikle.pütür pütür oluyo kırmızı.banyo yapınca hemen hafifliyo.bende bi krem var onu kullanıyorum.ama en iyisi banyo.günlük yaptırıyorum ben hem rahatlıyor hemde isilik biraz hafifliyor.bence kaşıma.

GÜNAYDIN HERKESEEE uğrayabilen ve paylaşımda bulunanlara çok tşk ederizzzz ben okuyup yazamayanlardan oluyorum birazzz
mümine ilke göz çapaklanması bizde de var 1 haftadırr çayla masaj yap dediler yaptım ama geçmiyo sabahları gözlerini açamıyo kaynana üşütmüş bu çocuk diyo yarın dr götürmeyi düşünüyorum hadi hayırlısı::))

cnm bizdeki gözyaşı kanalı tıkanıklığı.yaş aktığı için çapaklanma oluyor.seninkini bilemiycem üşütmüş olabilir.sen götür bi doktora damla kullanırsın bi süre heralde..
çay falan uğraşma derim.çoğu geçti diyor ama herkesin farklı sorunu.
ben doktora sorduğumda çayı vb şeyleri kanal nasıl açılır çayla dedi.
masaj çok önemli bizdeonuda yağmur yaptırmıyo..bence sen bişey kullanmadan götür bi derim..

herkese selam..hadi haftasonu herkes biyerlerde ya bugünnn neden kimse yok yaa..
şöle diğer topiklere bakıorum ne güzell ne oldu burayaa..paylaşım neden yokkk:umursamaz::umursamaz:

neyse hava çok sıcak,yağmur hep isilik oldu ya..akannehir
gezmeğe gidicez uyansın.hepiniizi öptük görüşrüz..

canım ben günda iki kere yıkıyorum ama geçmiyor adana çok sıcak.Ben kaşımıyorum canım kendisi parçalayacakmış gibi kaşıyor elleriyle bende iyice hırpalamasın kendini diye hafifce kaşıyorum

paylaşıma gelince sanırım tüm paylaşımlar facebook a taşındı ben elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum.1 kaç kişi kaldık sadece.

selam kızlar, hafta sonu kayınvalidemlerdeydik, çok moralim bozuldu, eşimle uzun bir süre gitmeme kararı aldık, anlasın biraz hatasını.
isilik bizdede oluyor banyo yaptırınca haffliyor.
geçen günde beşiğinden düşmüş yavrum. artık beşiğinde uyutup yere yatırıyorum.

selam kızlar, hafta sonu kayınvalidemlerdeydik, çok moralim bozuldu, eşimle uzun bir süre gitmeme kararı aldık, anlasın biraz hatasını.

noldu ayşe naptı ki?

bu arada ben de her fırsatta girip bakıyorum ama e artık malum çocuklarımız buyuyor ayaklandılar.açıkçası ben derınden fırsat bulamıyorum.şu an uyuyor da yazıyorum.yoksa hemen başıma gelıyo.e sonra yaz geldı ınsan kendını dışarı atayım ıstıyo.h.sonları cumadan yazlığa gıdıyoruz bız pazar gece dönuyorum.2 gun de öle yokum de.kış gelınce herkes tekrar gelmeye başlar merak etmeyın.
h.sonu derın kuzenının bisikletı ne bınde daha doğrusu şu ılk arabm mı ne ona:) aman ındıremdık tepesınden.uyansın çıkıp alıcam bı tane.bayıldı çocuk bılsem önceden alırdım.
ben ne pişirdiysem ondan yedırıyorum derıne.ayrı bışey yapmıyorum artık.siz bebışlere ayrı yemek yapıyomusunuz?

canım bilke de söyylemiş bizdeki sorun doğumdan beri var, artık çocuk da bıktı ben de gözünü silmekten, bugün gittik dra, cumartesi sabah operasyonumuz var, bi taraf tamamen tıkalı dedi umarım geçer, ilkecim yağmurunki de geçmiştir inşallah, yavrum anestezi alcak, kıyamıyo insan ama napalım yeter ki iyileşsin

bu arada ben de her fırsatta girip bakıyorum ama e artık malum çocuklarımız buyuyor ayaklandılar.açıkçası ben derınden fırsat bulamıyorum.şu an uyuyor da yazıyorum.yoksa hemen başıma gelıyo.e sonra yaz geldı ınsan kendını dışarı atayım ıstıyo.h.sonları cumadan yazlığa gıdıyoruz bız pazar gece dönuyorum.2 gun de öle yokum de.kış gelınce herkes tekrar gelmeye başlar merak etmeyın.
h.sonu derın kuzenının bisikletı ne bınde daha doğrusu şu ılk arabm mı ne ona:) aman ındıremdık tepesınden.uyansın çıkıp alıcam bı tane.bayıldı çocuk bılsem önceden alırdım.
ben ne pişirdiysem ondan yedırıyorum derıne.ayrı bışey yapmıyorum artık.siz bebışlere ayrı yemek yapıyomusunuz?

gördüm canım fotolarınızı, çok tatlı maaşallah derine, artık ben de yediriyorum herşeyden, ama kilosu az diye yine de hergün bi öğün sebze pürtesi yapıyorum haalaa,
dün kaşarlı domatesli omlet yaptım sabah çok sevdi,şükrü :))

isilik sorunu için de gülsuyu biraz ferahlatabilir belki, ama adanada naapsan olur sanırım, çok kolay gelsin

paylaşıma gelince sanırım tüm paylaşımlar facebook a taşındı ben elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum.1 kaç kişi kaldık sadece.
evet ya kimse kalmadı facebook takılmadığımdan malum dışarda kaldık
hayırdır ayşecim noldu
geçmiş oplsun bişeyi yoktur inş mertin

afiyet olsun derine maşallah

giden arkadaşları tabii tekrar bekleriz

slm kızlar bende okuyup yazamadan çıkanlardanım
poyraz çok fena hiç yerinde durmuyo sürekli dışarı istiyo
gündüz uykusu sadece 1saat bazende yarım saat gece zaten 2saatde bir kalkıyoruz mamada yemiyo ama kalkıyo dr götürdüm kilosu10.200 boyu 78cm iyi dedi dedim hiç uyumuyo muayene etti bişeyi yok huysuzluktan yapıodur dedi bugünde pişik oldu ishali var iyice huysuzlaştı off napıcağımı şaşırdım neyse çıkıorum ben grş. kızlarolumunekankayizsmile

benim kızım normal yemeklerden hiç yemiyor kızlar.Veriyorum atıyor.Zaten özel yaptıklarımı da fazla yemiyor.Mamayı da 120-200 arasında 1 kere içiyor inek sütü içmiyor beni delirtiyor.Ama bir gülümsüyor herşeyi unutuyorum

benim kızım normal yemeklerden hiç yemiyor kızlar.Veriyorum atıyor.Zaten özel yaptıklarımı da fazla yemiyor.Mamayı da 120-200 arasında 1 kere içiyor inek sütü içmiyor beni delirtiyor.Ama bir gülümsüyor herşeyi unutuyorum

neslihan aynen ben de hala ona özel çorbalar yapıyom yemiyo inan da

kızlar girmiyoz diye unutulmuşuz sanırm yazdıklarıma 1 kişi bile cvp yazmamış:KK43:((

kızlar girmiyoz diye unutulmuşuz sanırm yazdıklarıma 1 kişi bile cvp yazmamış:KK43:((
eminem sen soru mu sordun
valla benden başka giren yok zaten genelde cevap veriyom ama gözümden kaçtıysa
ayyy emine gel artık sende katıl şu topiğe ya özledim valla

X