2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

neslıhancım karışmak gıbı olmasın da bı çocuk gastroluğu görse.belkı mıdesınde bı sorun vardır.

tünaydın kızlar ben annemin yanındayım çok giremiyorumartık melis 2dakka durmuyo nerde yaramazlık orda o geçmiş olsun hasta olan bebklere gece benimkide bişey yemiyo ama artık çokerken kjalkıyo sinir oluyorum çok yorgunum

neslihan benimkide agzına bişey gelmesin pitür gibi hemen kusuyo ama geşlmezse yiyo çok degişik bunlar

benimki herşeyi yapıyo artık ama yürümeye pek niyeti yok ay çok hareketlendi yetişemiyoruma<rtık

neslıhancım karışmak gıbı olmasın da bı çocuk gastroluğu görse.belkı mıdesınde bı sorun vardır.

canım ne demek karışmak gibi olmasın tabiki yorum yapıcan.Eğer sorun mideyle ilgili bir sorun olsa ne versem kusması lazım.mesela sabah mamayı kusmadı.Akşam ben muhallebi yedirdim kusmadı.
Banyoda kuvetinde yıkanırken muzlu yoğurt yedirdim.Eğer dikkatini başka yöne çekmeyi başarabilirsem öğürmüyor.Ama eğer başaramazsan kendini öğürterek kusuyor.

mutfak masasının üstüne oturtuyorum.eline kap plastik çatal kaşık ne bulursam veriyorum.başka şeyle ilgilenirken gayet rahat yiyor.Birde midesini sürekli su içerek dolduruyor.

anlayacağınız bizimle oyun oynuyor.Birde ben düzen kurmaya çalışıyorum.Hergün meyvesini yoğurdunu etli çorbasını felan yesin diye.o yüzden 3-4 saatte bir yedirmeye çalışıyorum ama o acıkmıyor sanırım 4 saatte bir.Birde midesinde reflü olan çocuklar hiç yemek yiyemezmiş ve de kilo verirmiş öyle okumuştum.

neslihancım eger iyi yiyosa artık bunlar bebk degil 3,4saatte açıkmayabilir suda çok içiyo diyosun 5saate birver canım bakalım yiyecxekmi

canım kafayı yemene gerek yok sakin ol
zaten bi çocuğun acıkma süresi 4 saat
bizimki 5-6 saat olyo bazen gene yemiyo
tünaydın canım

neslihancım eger iyi yiyosa artık bunlar bebk degil 3,4saatte açıkmayabilir suda çok içiyo diyosun 5saate birver canım bakalım yiyecxekmi
demi kanka

e o zaman bi sorunu yok annesi.tadını sevmıyordur.derın hiç kusmuyo maşallah.ama pütürlü gelırse dılıyle çıkarıyo dışarı o kadar.ama ver elıne salatalık ekmek vs onları yıyo ısıra ısıra.valla ben hergun et meyve yoğurt dayamıyorum.mesela bu sabah bulamaç kahvaltısını yedı uzerıne süt içti 120 cc falan.sabah 8:30 da bunlr.saat 2 bıraz önce sölemesı ayıp 1 köfte 1 çöp şiş biraz bulgur bunları çektım rondodan yanına da yoğurt onu yedı.saat4-5 gibi meyve suyu veırırım 200 cc.akşam bızle bamya yıycej.gece de yatarken sütünü içer.bu kadar.

maşallah derine

sağol filizcim.yer sizn paşalar da.vardır bı sıkıntıları hava da leş gibi sıcak zaten.mesela bı kaç hafta önce azılar zorluyodu hiçbişey yedıremıyodum nerdeyse derıne.aman sağlıklı olsunlar da varsın az yesınler.

öyle canım takmıyorum fazla zaten yememesini sağlıklı olsunlar yeter
buna da şükür

slm kızlar. ceylinnaz da üst azı dişini çıkardı felaket isal şimdi diğeri leblebi gibi şişmiş. aslında alt 4. dişteydi sıra ama üst azısı çıktı. iştahı iyi keyfide iyi ama isal cırt cırt gidiyo gece gündüz.dişten dolayı isali galiba sizde de oldu mu kızlar

geçmiş olsun tatlım
diştendir inan da öyleydi bi kaç gün önce azılar kabarmış bizimde

selam kızlar..
hava çok sıcak.yağmurun boynunun altı hala isilikk en iyi krem ne ?siz neler kullanıyosunda geçiyo..
hafifledi biraz ama trysoid kullanıorum ben.
inanılmaz sıcakk terler akıo alnımdaaannn..
açtım klimayı uyuyoo serin serin...
bende yemek yapıorum.
müminecim hadi hayırlısı olsun bende götürcem yağmuru.bakalım ne alemdeyiz...
ii haberlerini bekliyoruz..

kızlar biz antalyadayız ama tatil burnumuzdan geldi ece çok mız mız geri dönmeyi bile düşündük bakalım bundan sonrası nolacak.
sizler nasılsınız?

ba herkesee,
umarım tüm fındıkların keyfi yerindedir,
bize geçmiş olsun diyen herkese tek tek teşekkürler, umarım geçer artık, dr %95 başarılı olur dedi, iinin de ehli birisi, cumartesi sabah olucak, ameliyata kadar ve sonrasında açlık susuzluk biraz sorun, bi de istanbulda aile hekimi kurası var, eşimde yanımızda olamıcak bu yüzden, umarım rahat geçer,
ameliyathaneye kadar ağlamasın diye önce urup verip uyutucaz, 20 dklık falan bi işlem, ama uyanınca odaya gelen kadar çok ağlar bebişim, onu düşününce fenelık basıyo, yoksa yapılan ağrılı bişey değil, yatış bile olmıyacak, hayırlısı bakalım

canım benim kız da aynı, uykuda bile biberonda ne olduğunu biliyo bu zıpırlar

bu kusma sorunu bizde de var, aynen çok ısrarla yedirirsek kusuyo, muhallebi kıvamında yemiyo, aslında pütürlü şeyleri yiyo, drmuz, kusması psikolojik dedi, yani yapıcak çok bişey yok, Allaha şükür ki sağlıklı, ama azcık kilo alsa da fena olmazdı tabii ki

kızlar biz antalyadayız ama tatil burnumuzdan geldi ece çok mız mız geri dönmeyi bile düşündük bakalım bundan sonrası nolacak.
sizler nasılsınız?

umarım sakinleişr canım kızın, ama oteller bizimkiler için fazla uyaranla dolu o yüzden bizim için şimdilik tatil apart tarzı veya devremülk tarzı daha rahat, bizde armutluya gidiceektik ama ağustosa kadar hi yer yokmuş kaldık evde (

bugün kızımla oynarken yüzünde nereyi sorsam gösterdi maaşallah, göz kulak saç , büyüdüler mi ne şaşırdım vallaaaa,
zaman çok hızlı geçiyo ve onlar büyürken bizde yaşlanıyoruz, biri zamanı durdursuuuuunnn

ceylin isalden çok kötü pişik olsu troysid kullanıyorum ama oda fayda etmiyo çünkü sürekli yapıyo yıkıyorum krem sürüyorum yine yapıyo nasıl etki edecek böyle bilmiyorum. iştah iyi keyfide iyi ama isal devam ediyo sümüksü değil kakası ama su gibi çok moralim bozuk kıpkırmızı poposu

sizler nasılsınız?
tüh.bız de 3 gun marmarıse nıyetlenmıştık ama yok derın şurdan çeşmeye kadar 1 saatlık yolda kan kusturuyo.ben oyalayamam valla 3 saat dedım eşime.bırakmaya da kıyamamopuyorumnanaktan bız de 2 hafta yazlıkta geçirmeye karar verdık.2 hafta yokum yanı kısmetse.seneye daha çok aklı erır de durur kaydirigubbakcemile5dıye umut edıyorum.
aslında 3 gun bıle olsa şöyle herşey önume gelsın çok ıhtıyacım.1 saat sokağa çıkıp kendı kendıme gezmeyı bıle özledım.bu lüx gelır mı ınsana bana gelıyo vala.bebek arabası ıtmeden dur annem kalkma annem demeden gezmeyi bıle özledım kaldı kı taıl.ohh satlerce yatardım malak gıbı şezlongta.:gitme::gitme: epey bı sure olmaz herhalde.ay tatıl dedın yaramı deştin şekerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…