2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bayan Merak gözünaydın canım.Allah tamamına erdirsin.Yusuf kayra ya ve zeynepe bütün bebişlere maşallah

canım kızımda öyleydı bır zamanlar cok skur azda olsa duzeldı.tabagı görünce kıyametı koparıyordu.yemekten tıksınecek dıye üstune gıtmedım.ınsallah senınkıde gecer tatlım ya

slm herkeze inanın fotolarını koymadınmı kız filiz
d.gabbana inşllah günün çabuk geçerde yavruna hemencecik kavuşursun
bayan merak hamileymiş allah tamamına erdirsin saglıkla kucagın al inşlah
canım babamları bilgisayarı bizim makinayı çalıştırmmıyo makinadaki fotoları falan görmüyo
eve gidince yüklrerim canım
deniz fotolarmızı artık

ayyy valla bu problem bitecek gibi değil aynen çok sinirlerimi bozuyo dememesi yer belki diye devamlı bişey yapıyorum yok anam yok yemiyo 4 saatte ben acıkıyom o 6 saatte acıkmıyo

aa hadi ..demek sende hamişsinc anım.. hayılrı uğurlu olsun canım ya hemde deemk 3. aylık maşhh..
kılzAr yaaaa ben yarın sabah işe başlıyorum((( kızımdan doğduğundan berı ılk kez bu kadar saat ayrı kalıcam.
canım takma kafana alışılıyor .. hayılrısı olsun..
herkese selamalr.. güzle birgün olsun.. havalar çok sıcak:(

Selam kızlar, mertin doğum gününü yapamıycam dye üzülüyordum ama eşim 1 şeklinde pasta yaptırmış, o gün gittik bir sürü balon süs falan aldık evi süsüledik yakın bir aile dostumuzu ve anneleri ablamları çağırdık çok güzel geçti. Ananesi bisiklet almış oğluma. ılk gün ayağını sıkıştırdı yaramaz oğlum.ıçimde kalmadı güzel geçti.
Doğum günümüzü kutlayan arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum.

Haftaya antalyaya gidiyoruz patronun oğlunun sünneti varmış mehter marşı getirtiyorlar çok kalabalık olacakmış havai fişekler palyaçolar falan, dün bizdelerdi özellikle çağırdı ama ben mert yüzünden gitmeye krkuyorum. Bir bahane uydursam mı diye düşünür oldum. Tek başıma dışarıda zapdemiyorum. Sürekli yürümek istiyor. Gitmessem ayıp olurmu acaba.

slm kızlar çoksevindim ayşe güzel geçmesine
dogrud iyon çocuklarla biyere gitmek eziyet oluyo sen karar ver canım belki durur
bizimkide yemiyo buralar çok zorluyom baktım olmuyoazda yediyse yeter diyom bırakıyorum needme boşverin yerler bigün

iyiyizde canım, benimkide zorla yiyor kaşık elimde gezmekten fenalık geldi o kaçıyor ben kovalıyorum :)
denizi sevdimi maşallah yakışıklıya bizde gidicez temmuz başı merak ediyorum nasıl geçicek

ozaman yakında yürür inan paşada, yusuf kayra bir ayı geçti yürüyor ,resmen koşuyor şimdi
bende peşinde :)

emelcim sinek sorunujn halletmişsinzi sevindim.. demek sarımsağa gelmyior.. ebnde yapayım bari.. bazı ilaç yapmıyor belediye.. o zamanlar sinek bizde de oluyor.. yemsinelre kuzuyu
yap canım sende işe yarıyor , kimyasal raidlerden iyidir

hayırlısı olsun canım, ikisi birden büyür işte rahat edersin sonra

mafoldumben

a aaa sen 3.hamılesın sanırım.hadi bakalım hayırlı olsun allah kucağında göstersin.
diğer ikisi kimki CADIARZU

kılzAr yaaaa ben yarın sabah işe başlıyorum((( kızımdan doğduğundan berı ılk kez bu kadar saat ayrı kalıcam.
hayırlı olsun canım, çok zor çalışmak, şimdiden kolay gelsin sana

kabuğunu soydum canım iki diş koydum birini yatağın başına birinide konsolun üstüne
yatak odasında hiç sinek yok o günden beri

canım sen iştesin diye yapıyor olabilir ,ben çalışırken yusuf kayranın sabah 7 akşam 7 aç durduğu günler bile oldu , ama işten ayrılınca düzeldi biraz yemesi

Bayan Merak gözünaydın canım.Allah tamamına erdirsin.Yusuf kayra ya ve zeynepe bütün bebişlere maşallah
sağol teyzesi

maşallah senin güzel kızınada
dene canım işe yarıyor sarımsak

Resim isteriz Ayşecim :)

Bence git belki sever mertte, değişiklik iyi gelebilir,
sen bilirsin yinede

ay ne çok alıntı yapmışım yaz yaz bitmedi
2. çocuk için bende evdeyken aradan çıksın diye düşünüyorum aslında ama eşim maddi olarak kaldıramayız ikinci çocuğu diyor, hem yeni bebek daha çok ilgi istiyor bu arada kayrayla ilgilenemessem üzülürüm tam büyüme çağında
neyse biraz daha büyüsünde bakalım

zaten çok zorlamamak lazımmış, bizim doktor bırakta acıksın ozaman yer dedi
aç olunca yemek yemesi gerektiğini öğrensin dedi

ben hazır evdeyken bir iş kuralım kendi işimiz olsun istiyorum, kayrayıda götürebileyim
ama hiçbişey gelmiyor aklıma
güzel bir iş fikri olan varmı aranızda kızlar?
siz olsanız ne iş yapardınız ?
ticarete atılıyorum :))

slm
kızlar nasılsınızz ben bunalımdayım valla yicem kafayı bide görümceler cuma akşam süpriz deyip geldilerr kaynanamlar görümcemlerr bunaldım valla sıcak bi yandann onlar bi yandannn bilmiyomm ne zaman gidecekler bu kadar bile yetti maddi manevii bitmiş durumdayızzzz bide kafalarına göre iş yapıyolar ev sahibi ben miyim onlarmı anlamadımm yemeği plaanlamışler bende yemek yapmaya başladım ne yapıyon dedi kaynanam yemek dedim biz pilavla kavurma yapcaz dediik akşma dede bende ben öyle düşünmemiştim dedim aralar başka bişey sen ne düşündün diyoo allahtan sabır istiyorum başka bişey deill geçmişi çok okuyamadım herkes iyidir inş mertinde doğum günü kutlu olsun
bayan merak hayırlı olsun cnmm allah ucağına almak nasip etsin cnmm

2. çocuğun ne masrafo olacak ki bezden başka kızlar.
1. nin tüm eşyalarını kullanır işde ne güzel.

ne yemek yapıcam derdinden kurtulmuşsun işde bırak sen elayla ilgilen onlar yapsın yemekleri sende yersin o h ne güzel. Bende sen gibi takıyordum ama şimdi kayınvalidem gelsede yemek yapsa diyorum valla.
Bulaşıkları bile yıkar makine varken, bana çok yardımcı oldu bu gelişinde, camları koltukları sildi.

ayşecim güzel geçmesine sevindim
bayanmerak hadi hayırlı olsun bebişin
emelcim nerlerdesin ya özletme kendini sık uğra sarımsağı ben de deniyim ama üstümüz falan kokarsa?
neslihan bizim de hep öyle bi dönemdir belki düzelir inşallah
kabızlık için önerilerinize teşekkürler ama bizim durum çok ciddiymiş de anlıyamadık dün akşam işten geldim baktım ıkınırken nasıl ağlıyor.altını açtık kaka iyice taşlaşmış bir türlü çıkmıyo elimizle bile çıkartamadık o kadar sert yavrum kimbilir ne acı çekti o ağladı ben ağladım hemen acile gittik lavman yaparlar belki diye devlet hast. yapamayız dedi özel bi tıp merkezi var orayA GÖTÜRDÜK dr. anestol yazdı uyuşturun orayı dedi lavman için ilaç yazdı evde sıktık popoya bekle bekle yok altını açtım kucağımda yaptırmaya çalıştım ama taş gibi çıkmıyo kenarlarından falan bastırdım yardımızla çıkardı top top hatta eşim peçeteyle aldı yoksa yine çıkaramıyodu akşam rahatladı bugün de yapmış ama dünkü kadar değilmiş ... bizden böyle çook zormuş çook o kadar zeytinyağı kayısı suyu kabak çorbası hiçbiri işe yaramadı inek sütü çok gelmiş heralde.ben de sütü kestim mama veriyorum bikaç gün sonra tekrar başlarım süte

filizcim tatildeymişsin oh ne güzel tadını çıkar kızlar bime kolluk simit deniz yatağı falan gelmiş ay ne güzel bizim kuzulara da ne yakışır

özlem çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm.bende dün aptamil 1 içirdim onda da inek sütü var sanırım inşallah kabızlık yapmaz.Canım benim kızın çok acı çekmiştir.ıyiki yırtılma felan olmadı.

emelcim ben gelince daha fazla zorluk çıkarıyor yemek yememek için gündüz yiyormuş birşekilde.Hayırlısı ya benim kızım formunu koruyor annesi gibi dombili olmayacak Allah ın izniyle

emelcim iyi yatırım gerektirir ama bu kreş işinde iyi para var.

Birde gün geçtikçe çalışan anne artıyor.Ev yemeği yapan küçük bir yer açabilirsin.

Kocan mali müşavir sanırım.O işide birlikte yürütebilirsiniz Bursa da bu iş baya geçerli bir iş diye biliyorum.

Ya evden temizlik ürünleri felan satıyorlar oda yapılabilir.Bende ek birşeyler yapmak istiyorum kızımdan ayrılmadan ama enerjim kalmıyor 10 saat işte olunca

filizcim tatildeymişsin oh ne güzel tadını çıkar kızlar bime kolluk simit deniz yatağı falan gelmiş ay ne güzel bizim kuzulara da ne yakışır

evet canım inanla ne kadar çıkarabilirsek sıpa kucağımdan inmiyoki izin sadece inanı kucağımda gezdirerek geçiyo canım

kızlar günaydın
yarın paşamın doğum günü evde kutlamaya karar verdik bugün hazırlıkları yapıcam temizliğimi yapıcam küçük çaplı bi doğum günü düşündük ilk doğum günü olduğu için pastamızıda ben yapıcam fotoları eklerim

canım denize ilk gittiğimizde inanı sokmak konusunda problem yaşadık ama sonra çok sevdi çıkalım gidelim diyoz çok çıkmayacakmış saçımı başımı çekiyo gitmayelim diye ıııııı diyo maşallah çok seviyolar bebekler suyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…